Προς το περιεχόμενο

Το Minecraft έχει πουλήσει 200 εκατομμύρια αντίτυπα


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
6 ώρες πριν, Comic maniak είπε

Ελατε, κλαψτε λιγο παραπανω στα σχολια επειδη νομιζετε πως στο παιχνιδι απλα παιζεις με χωμα. I can see you boomers.

Δεν εχει να κάνει με boomers. Εχει να κάνει με casuals που δεν ξέρουν απο video games.

36 είμαι και ξερω πως είναι κάτι πολύ παραπάνω από "παιχνίδι με χώμα".

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Στις 20/5/2020 στις 9:58 ΠΜ, Realakias είπε

Τα Minecraft από πάντα ήταν πολύ παρεξηγημένο. Συνήθως το κράζουν για τα γραφικά του, χωρίς να ξέρουν ότι είναι το μοναδικό παιχνίδι στο οποίο μπορούν να αλλάξουν τα texture packs και να τα κάνουν όπως θέλουν αυτοί (πχ μέσω paint.net). Γενικότερα όλοι έχουν στο μυαλό τους ένα απλό survival με το βασικό 16*16 texture pack, χωρίς να σκέφτονται για τα διάφορα διαφορετικά game modes που παρέχουν οι σερβερ στο minecraft. Άσχετο σχετικά με τους περισσότερους ανθρώπους: Το Minecraft είναι μια απλή ιδέα η οποία έβγαλε δισεκατομμύρια και θεωρείται και από πολλούς, ως ο καλύτερος τρόπος για να μάθει κάποιος να προγραμματίζει (μέσω redstone).

Έχω να παίξω κοντά τρία χρόνια (δεν είμαι τόσο των Pc games, και το Minecraft σε κονσόλα δεν με αρέσει), προσωπικά παίζω μόνο Ps4 πλέον.

Εγώ πάντως πιστεύω πως ένας αληθινός gamer δεν νοιάζεται μόνο για τα γραφικά του παιχνιδιού! Απλά απολαμβάνει το παιχνίδι το οποίο παίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...