Προς το περιεχόμενο

Nike.com/gr κωδικός για έκπτωση 30%


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, FiKiFiKi είπε

Ανέβασε η Nike τις τιμές μέσα στο σκ 

0.70 ευρώ ποιό φθηνά από το Skroutz   🤣🤣

 

Screenshot_1.jpg

Επεξ/σία από madnifestah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δούλεψε ο κωδικός σε αγορά πριν λίγο. Δεν ξέρω αν έχει σημασία (σε προηγούμενη αντίστοιχη προσφορά είχε), πάντως το πέρασα σε προϊόν που εμφανιζόταν να έχει ήδη κάποια πρώτη έκπτωση (αρχική τιμή διεγραμμένη, νέα τιμή στο site, έξτρα έκπτωση 30% επί της νέας τιμής με τον κωδικό).

Αφορά τα γυναικεία epic react flyknit 2 σε τελική τιμή περίπου 60.53€ (τρέχουσα φθηνότερη στο skroutz 75€, ενώ στο νούμερο που έψαχνα φθηνότερο του skroutz 90€).

Ευχαριστώ τον TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα flyknit 2 πως ειναι σε fit/μεγεθος? Ειναι σφιχτα, χρειαζεται να πας σε μεγαλυτερο μεγεθος για να μπαινει ευκολοτερα το ποδι και να μην πιεζεται ή ανοιγει με τον καιρο το καλτσοειδες υφασμα? Σκεφτομαι μηπως το μεγαλυτερο μεγεθος ειναι πιο ανετο στην αρχη αλλα με το καιρο ξεχυλωσει και αλλο και το ποδι κολυμπαει στο παπουτσι.

Απο την αλλη επειδη διαβαζω οτι ειναι ζεστο ως υλικο, φορωντας και καλτσα ισως το καλοκαιρι ειναι οριακο/ζεστο το ποδι?

Εχει καποιος εμπειρια απο το υλικο?

Επεξ/σία από Sebu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για περπατημα λενε τιποτα? εχουν στενη γραμμη?

δεν με αφηνει να φτιαξω λογαριασμο.

Επεξ/σία από CCCR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, CCCR είπε

για περπατημα λενε τιποτα? εχουν στενη γραμμη?

είναι σχετικά "σφιχτά" στο πόδι, προσωπικά είναι το καλύτερο παπούτσι για μένα από άποψη πατήματος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Sebu είπε

Τα flyknit 2 πως ειναι σε fit/μεγεθος? Ειναι σφιχτα, χρειαζεται να πας σε μεγαλυτερο μεγεθος για να μπαινει ευκολοτερα το ποδι και να μην πιεζεται ή ανοιγει με τον καιρο το καλτσοειδες υφασμα? Σκεφτομαι μηπως το μεγαλυτερο μεγεθος ειναι πιο ανετο στην αρχη αλλα με το καιρο ξεχυλωσει και αλλο και το ποδι κολυμπαει στο παπουτσι.

Απο την αλλη επειδη διαβαζω οτι ειναι ζεστο ως υλικο, φορωντας και καλτσα ισως το καλοκαιρι ειναι οριακο/ζεστο το ποδι?

Εχει καποιος εμπειρια απο το υλικο?

Τα είχα παραγγείλει κανονικά στο νούμερο μου, και με στενεύαν τόσο πολύ, που δε σκέφτηκα ούτε για λίγο να τα κρατήσω. Μισό νούμερο μεγαλύτερα πάρε χωρίς κανέναν ενδοιασμό.

Δυστυχώς για το υλικό και τη ζέστη δε μπορώ να σε βοηθήσω, καθώς δεν τα βρήκα στο νούμερο μου όταν τα επέστρεψα και δεν έχω άποψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παράγγειλα με τον κωδικό.

Έχει την φανέλα του Αντετοκούνμπο με σχεδόν 44€.  :)

Έκανα λογιαριασμό και είχα δωρεάν μεταφορικά. (μου έδωσε ημερομηνία παράδοσης μέχρι 18/06)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις καταφερα να φτιαξω λογαριασμο, εχει φορεσει κανεις τα zoom pegaus 36 σε 47 νουμερο?ειναι ανετα σε αυτους που φορανε τετοιο νουμερο η θελει 0.5 νουμερο ακομη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...