Προς το περιεχόμενο

Nike.com/gr κωδικός για έκπτωση 30%


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για καποιον με παραπανω κιλα απο τα κανονικα ποιο θα προτεινατε? διαβασα οτι για υπερβαρους το παπουτσι δεν πρεπει να ειναι ελαφρυ γιατι θα σου τσακισει τα γονατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sebu είπε

Τα εχεις δοκιμασει τα joy ride? Γιατι σε οσα μαγαζια ρωτησα δεν ειχε στο νουμερο μου.

Ηθελα να δω την αισθηση τους γιατι στα reviews οι περισσοτεροι θαβουν λιγο την αισθηση που εχουν σαν κινουμενη αμμο που δημιουργουν οι μπιλιτσες.

Όχι δεν τα έχω δοκιμάσει, αλλά έχουν καλά σχόλια γενικά. Προσοχή μιλάω για τα αντρικα dual run όμως. Τα flyknit δεν αρέσουν σε πολλούς. Τα flyknit έχουν και στο μπροστά μέρος beads που χαλάνε την εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, billpao είπε

Όχι δεν τα έχω δοκιμάσει, αλλά έχουν καλά σχόλια γενικά. Προσοχή μιλάω για τα αντρικα dual run όμως. Τα flyknit δεν αρέσουν σε πολλούς. Τα flyknit έχουν και στο μπροστά μέρος beads που χαλάνε την εμπειρία.

Ναι και γω για τα "απλα" μιλαω. Για τα αλλα διαβασα οτι με την προσθηκη σε μπιλιες μπροστα το παπουτσι εχασε.

Τα σκεφτομουν και εγω και εβγαιναν σε καλη τιμη αλλα χωρις να εχω δοκιμασει την αισθηση δεν ηθελα να τα αγορασω. Σε καποια μαγαζια που τα εψαξα (και αλυσιδες) δεν τα ειχαν ή ειχαν μονο εκθεσιακα μικρα νουμερα ή καθολου τα καινουρια/ακριβα (πχ τα React 2 ουτε για δειγμα), τα joy ride σε 43 κτλ.

2 ώρες πριν, CCCR είπε

για καποιον με παραπανω κιλα απο τα κανονικα ποιο θα προτεινατε? διαβασα οτι για υπερβαρους το παπουτσι δεν πρεπει να ειναι ελαφρυ γιατι θα σου τσακισει τα γονατα.

Λογικο ακουγεται. Αν ειναι πολυ μαλακη η σολα θα καθεται συνεχεια και ισως να μην εχει καλη επαναφορα/rebounce για να σε ξεκουραζει.

Μηπως να κοιταγες κατι σε αεροσολα ή zoom? Κατι με air pockets δλδ. Ειναι βεβαια πιο "σκληρα" ως αισθηση και λιγοτερο ζουληχτά από τον αφρο (bounce, react κτλ) αλλα θα αντεχουν καλυτερα πιστευω στη διαχειριση βαρους και θα εχουν καλυτερη επαναφορα.

Επεξ/σία από Sebu
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας

εκανα μια παραγγελια προχθες 4 ζευγαρια και λεει οτι θα φθασουν 17/6 και δεν μπορω να βρω απο που ερχονται ουτε track number.

Λογικα θα ερθουν απο ευρωπη αν οχι απο ελλαδα ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, fosmpa1988 είπε

καλησπερα σας

εκανα μια παραγγελια προχθες 4 ζευγαρια και λεει οτι θα φθασουν 17/6 και δεν μπορω να βρω απο που ερχονται ουτε track number.

Λογικα θα ερθουν απο ευρωπη αν οχι απο ελλαδα ετσι δεν ειναι?

Οταν ξεκινησουν θα λαβεις νεοτερο email ενημερωσης που θα εχει και το tracking και με ποια εταιρεια τα στελνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω την μπλούζα Αντετοκούμπο αλλά στην εφαρμογή της nike δεν βλέπω πουθενά οδηγό μεγεθών. Γνωρίζει κανείς να βοηθήσει; Για Large είμαι αλλά φοβάμαι μην μου είναι μεγάλη.

https://nike.app.link/m0M528q6O6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sebu είπε

Οταν ξεκινησουν θα λαβεις νεοτερο email ενημερωσης που θα εχει και το tracking και με ποια εταιρεια τα στελνουν.

Μια ακόμα ερώτηση

Εδώ που λέει υπολογιζομενος φόρος τι παίζει?

Θα περάσει τελωνείο ή είναι φόρος μέσα στην τιμη? 

Screenshot_2020-05-27-23-31-54-461_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, CCCR said:

για καποιον με παραπανω κιλα απο τα κανονικα ποιο θα προτεινατε? διαβασα οτι για υπερβαρους το παπουτσι δεν πρεπει να ειναι ελαφρυ γιατι θα σου τσακισει τα γονατα.

Δαγκωτό pegasus

 

4 hours ago, fosmpa1988 said:

καλησπερα σας

εκανα μια παραγγελια προχθες 4 ζευγαρια και λεει οτι θα φθασουν 17/6 και δεν μπορω να βρω απο που ερχονται ουτε track number.

Λογικα θα ερθουν απο ευρωπη αν οχι απο ελλαδα ετσι δεν ειναι?

Όλη η Ευρώπη προμηθεύεται από Βέλγιο και όλες οι παραγγελίες προς Ελλάδα έρχονται οδικώς. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/5/2020 στις 7:34 ΜΜ, Giannisvtc είπε

[...]
--------------------------------------------------

ΥΓ. Όσοι φοράτε κάτω από 44 στη Nike και θέλετε Epic React Flyknit 2 κοιτάξτε και στα γυναικεία Epic React Flyknit 2, έχει πολλά χρώματα και νούμερα ως τώρα. Γενικά η Nike βγάζει τα γυναικεία χρώματα σε ανδρικά και αντίθετα !!

Nice tip!
Αλλά, προσοχή!.. Απ'ότι φαίνεται στον πίνακα μεγεθών, γυναικεία και ανδρικά έχουν διαφορετική μέτρηση.
Τα βάζω παρακάτω δίπλα-δίπλα..


image.png.e9accb3f6f4fb87d582333a0fc8f31e0.png

Απ'ότι γράφεται, τα Epic React Flyknit 2 έχουν στενή φόρμα και σχεδόν όλες οι γυναίκες προτείνουν αγορά  1 μεγαλύτερο νούμερο.
Εγώ που έχω 27,1cm πέλμα, φοράω 44 ανδρικό και απ'ότι φαίνεται 43 σύμφωνα με τον γυναικείο πίνακα.
Οπότε το [44 γυναικείο] θεωρείται 1 νούμερο μεγαλύτερο απο αυτό που φοράω.
Αυτό καταλαβαίνω, προσωπικά.
Και επειδή, άντε βρες να δοκιμάσεις 44 γυναικείο....(!), προχωράμε έτσι και η ..παραλαβή θα δείξει!

Επεξ/σία από stasispm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Shaddock είπε

Δαγκωτό pegasus

Όλη η Ευρώπη προμηθεύεται από Βέλγιο και όλες οι παραγγελίες προς Ελλάδα έρχονται οδικώς. 

τελικα χτυπησα pegasus 36 με κορδονια, ισως βεβαια με το φερμουαρ να ηταν ποιο ανετα αλλα ετσι οπως το εβλεπα δεν μου ενεπνεε εμπιστοσυνη οτι θα αντεξει καιρο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, zervinho είπε

Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω την μπλούζα Αντετοκούμπο αλλά στην εφαρμογή της nike δεν βλέπω πουθενά οδηγό μεγεθών. Γνωρίζει κανείς να βοηθήσει; Για Large είμαι αλλά φοβάμαι μην μου είναι μεγάλη.

https://nike.app.link/m0M528q6O6

οδηγός μεγεθών υπάρχει https://www.nike.com/gr/el_gr/sfg/nike-mens-nba-jersey-sizing-chart

Επεξ/σία από Vincanity
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CCCR είπε

τελικα χτυπησα pegasus 36 με κορδονια, ισως βεβαια με το φερμουαρ να ηταν ποιο ανετα αλλα ετσι οπως το εβλεπα δεν μου ενεπνεε εμπιστοσυνη οτι θα αντεξει καιρο.

Καλοριζικα. Πιστευω πιο σταθερη μακροχρονια επιλογη το κορδονι. Το φερμουαρ το φοβαμαι μηπως σκιστει/ανοιξει καποια στιγμη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, τα Revolution 5 στα 38 ευρω αξιζουν λετε για δευτερο, καθημερινο παπουτσι? Διαβασα αρκετα αρνητικα για την ολισθηροτητα τους αλλα αν δε τα δοκιμασεις στο ποδι σου δε θα καταλαβεις.

Επεξ/σία από arisenal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, arisenal είπε

Καλησπερα, τα Revolution 5 στα 38 ευρω αξιζουν λετε για δευτερο, καθημερινο παππουτσι? Διαβασα αρκετα αρνητικα για την ολισθηροτητα τους αλλα αν δε τα δοκιμασεις στο ποδι σου δε θα καταλαβεις.

Δες και τα Flex 2018 RN αν και εχουν τα ιδια περιπου χρηματα στο skroutz (κοντα στο 40αρι).

Ή τα Nike Court Air Max Vapor Wing (στα 49). Ειναι τεννις υποτιθεται αλλα εχουν καλη σολα (λογω τεννις παταει καλα), εχουν αεροσολα αλλα χαμηλο προφιλ ειναι πιο casual και οχι τοσο σπορ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...