Προς το περιεχόμενο

Nike.com/gr κωδικός για έκπτωση 30%


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει λες προσφορές. Εγώ πήρα ένα ζευγάρι Flo στα 48 τελική με μηδέν μεταφορικά. Skroutz 65+ ευρώ στο μέγεθος μου. Πριν μια εβδομάδα τα δοκίμασα στο intersport αλλά 80ευρω και σε χρώμα που δεν ήθελα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Sebu είπε

Δες και τα Flex 2018 RN αν και εχουν τα ιδια περιπου χρηματα στο skroutz (κοντα στο 40αρι).

Ή τα Nike Court Air Max Vapor Wing (στα 49). Ειναι τεννις υποτιθεται αλλα εχουν καλη σολα (λογω τεννις παταει καλα), εχουν αεροσολα αλλα χαμηλο προφιλ ειναι πιο casual και οχι τοσο σπορ.

Εχεις δικιο, για 10 ευρω συν αξιζουν τα Flex, μαλλον γι αυτα θα παω! Πολυ ομορφο παπουτσακι το Vapor Wing αλλα ναι περα απ την αεροσολα δεν ψαχνω για casual.

1 ώρα πριν, snips είπε

Έχει λες προσφορές. Εγώ πήρα ένα ζευγάρι Flo στα 48 τελική με μηδέν μεταφορικά. Skroutz 65+ ευρώ στο μέγεθος μου. Πριν μια εβδομάδα τα δοκίμασα στο intersport αλλά 80ευρω και σε χρώμα που δεν ήθελα. 

Μια χαρα ευκαιριες βρισκεις. Το μπλε το winflo αν ειχε νουμερα θα το ειχα τσιμπησει εννοειται. Εδω στην BF το ειχε βγαλει το Intersport στα 60Ε και κρατηθηκα να μη το παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε σε κανέναν σας ακύρωση παραγγελίας?

Έκανα παραγγελία στις 25 του μήνα όλα καλά και τώρα έλαβα email οπου μου ακύρωσαν ένα ζευγαρι παπούτσια  και στείλανε την παραγγελια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fosmpa1988 είπε

Έγινε σε κανέναν σας ακύρωση παραγγελίας?

Έκανα παραγγελία στις 25 του μήνα όλα καλά και τώρα έλαβα email οπου μου ακύρωσαν ένα ζευγαρι παπούτσια  και στείλανε την παραγγελια..

Μήπως σου "έσπασαν" την παραγγελία με ρούχα και παπούτσια χώρια ? 

Εμένα σε τέσσερις παραγγελίες (οι δυο με παπούτσια) τα χώρισαν σε 7 διαφορετικές και μάλιστα ενώ κάποιες ήρθαν, τα παπούτσια τα έστειλαν μόλις χθες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Giannisvtc είπε

Μήπως σου "έσπασαν" την παραγγελία με ρούχα και παπούτσια χώρια ? 

Εμένα σε τέσσερις παραγγελίες (οι δυο με παπούτσια) τα χώρισαν σε 7 διαφορετικές και μάλιστα ενώ κάποιες ήρθαν, τα παπούτσια τα έστειλαν μόλις χθες!

Μου χει συμβεί στο παρελθόν κάτι ανάλογο. Τό κάνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει 4 ζευγάρια και λόγο αποθέματος λέει ότι μου ακύρωσαν το ενα ζευγάρι..

Μια μέρα νωρίτερα να έστελναν θα περνά άλλο.. ξενέρωσα.. έχασα την ευκαιρία για Jordan Mars 270..

Θα πάρω αύριο να μαθω τι παίζει και με την παραγγελία και με τα τα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fosmpa1988 είπε

Είχα παραγγείλει 4 ζευγάρια και λόγο αποθέματος λέει ότι μου ακύρωσαν το ενα ζευγάρι..

Μια μέρα νωρίτερα να έστελναν θα περνά άλλο.. ξενέρωσα.. έχασα την ευκαιρία για Jordan Mars 270..

Θα πάρω αύριο να μαθω τι παίζει και με την παραγγελία και με τα τα λεφτα

Εγώ στη θέση σου, θα τους έστελνα ένα email με το περιστατικό και θα ζητούσα one time code 30%. Η αντιντας μου το είχε κάνει μία φορά, γενικά δεν θέλουν δυσαρεστημένους πελάτες οι συγκεκριμένες εταιρείες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Giannisvtc είπε

Μήπως σου "έσπασαν" την παραγγελία με ρούχα και παπούτσια χώρια ? 

Εμένα σε τέσσερις παραγγελίες (οι δυο με παπούτσια) τα χώρισαν σε 7 διαφορετικές και μάλιστα ενώ κάποιες ήρθαν, τα παπούτσια τα έστειλαν μόλις χθες!

Παραγγελία με 7 προιόντα μέχρι στιγμής έρχονται ένα ένα...
Έχουν ξεφύγει οι τύποι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, stavros750 είπε

Εγώ στη θέση σου, θα τους έστελνα ένα email με το περιστατικό και θα ζητούσα one time code 30%. Η αντιντας μου το είχε κάνει μία φορά, γενικά δεν θέλουν δυσαρεστημένους πελάτες οι συγκεκριμένες εταιρείες.

Μόλις μίλησα μαζί τους..

Άλλοι 7 την πατήσαμε με το συγκεκριμένο παπούτσι. Λογιστικό λάθος της εταιρίας που δεν το έβγαλε από το site αν και δείχνει ότι υπαρχει σε 46 νούμερο..

Και υπόψιν για να ξέρετε μέχρι και 15 μέρες για επιστροφή χρημάτων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα λεει 17/6, αλλα ειδα οτι καποια παιδια παρελαβαν και υπεθεσα οτι το ζεστο παραδακι της ονλαιν πληρωμης εβαλε φτερα στις παραγγελιες τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CCCR είπε

και εμενα λεει 17/6, αλλα ειδα οτι καποια παιδια παρελαβαν και υπεθεσα οτι το ζεστο παραδακι της ονλαιν πληρωμης εβαλε φτερα στις παραγγελιες τους.

Μπορεί να έχεις και δίκιο. Υπομονή.. θα έρθουν και τα δικά μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...