Προς το περιεχόμενο

Nike.com/gr κωδικός για έκπτωση 30%


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας έχει τύχει να γίνει η χρέωση της παραγγελίας δύο φορές; Σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση ότι χρεωθηκα πάλι το ποσό της παραγγελίας. Ακόμα δεν έχει έρθει το παπούτσι, σήμερα το έστειλαν. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν όταν αργεί η παραγγελία πολλές φορές δεσμεύει το σύστημα τους για δεύτερη φορά το ποσό και επιστρέφεται εντός 12 εργάσιμων. Τι κόλπα είναι αυτά; 🤔 πρώτη φορά μου τυχαίνει σε online αγορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου η αντικαταβολη είναι δωρεάν την προτίμησα για παν ενδεχόμενο ( τυχόν καθυστερήσεις, μη παράδοση κτλ...)έκανα 4-5 παραγγελίες έχει έρθει μόνο η μια αλλά όλα καλά.  Ότι έρχεται πληρώνεται ότι δεν έρχεται άγχος μηδέν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Konstantin77 είπε

μετά από 10 μέρες plus δεν έχω πάρει μειλ αποστολής. Να ανησυχήσω?

Εγώ έκανα παραγγελία στις 28 και μου ήρθε ειδοποίηση ότι το έστειλαν χθες. Οπότε υπομονή κι εσύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, Konstantin77 said:

μετά από 10 μέρες plus δεν έχω πάρει μειλ αποστολής. Να ανησυχήσω?

Όχι δεν υπάρχει λόγος, απλά υπομονή. Ήταν πολύ φορτωμένη εβδομάδα λόγω της έκπτωσης και γι αυτό υπάρχει μία μικρή καθυστέρηση. Την παραγγελία ή τα χρήματα δε τα χάνεις πάντως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, mrvaggos είπε

Σας έχει τύχει να γίνει η χρέωση της παραγγελίας δύο φορές; Σήμερα μου ήρθε ειδοποίηση ότι χρεωθηκα πάλι το ποσό της παραγγελίας. Ακόμα δεν έχει έρθει το παπούτσι, σήμερα το έστειλαν. Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν όταν αργεί η παραγγελία πολλές φορές δεσμεύει το σύστημα τους για δεύτερη φορά το ποσό και επιστρέφεται εντός 12 εργάσιμων. Τι κόλπα είναι αυτά; 🤔 πρώτη φορά μου τυχαίνει σε online αγορά

Χθες (8/6) μου ήρθε κι εμένα ειδοποίηση από το app της εθνικής για χρέωση από nike.com. (Παραγγελία 28/5 - Πιθανή Άφιξη 12/6)
(Απ' ότι φαίνεται, χθες έγινε η αποστολή!)

Σήμερα που ξαναμπήκα στην Εθνική δεν είδα να υπάρχει η χθεσινή χρέωση, αλλά ούτε του Μαΐου! 🤔
Κοιτώντας σε αποδεικτικά στο gmail και στο Paypal αντίστοιχα είδα αυτά...
 

nike_mails.JPG

 

Αναφορά σε κείμενο

! Στο mail "Η παραγγελία είχει αποσταλεί" υπάρχει (πάνω πάνω) ο αριθμός παρακολούθησης UPS και το κουμπί "Παρακολούθηση Δέματος"


nike_Paypal.JPG

Επεξ/σία από stasispm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου θυμήσει κάποιος τι γίνεται σε περίπτωση που δεν μας κάνει το μέγεθος και θέλουμε μεγαλύτερο το οποίο εμφανίζεται διαθέσιμο αλλά ο κωδικός για έκπτωση 30% έχει λήξει?

Υπάρχει επιστροφή χρημάτων ή μπορούν να στείλουν το άλλο μέγεθος με κρατημένη την τελική τιμή (αρχική έκπτωση + 30% κουπόνι)?

Έκανα μια ανάγνωση στις οδηγίες αλλά ζητάει τηλεφωνική επικοινωνία. Στους όρους αλλαγής αναφέρει επίσης το εξής:

Στην περίπτωση αλλαγής προϊόντος, ισχύει τυχόν έκπτωση από την αρχική αγορά;  Ναι, αν η παραγγελία έγινε με έκπτωση, το ίδιο θα ισχύσει και για το προϊόν αλλαγής. Ισχύουν ορισμένες εξαιρέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...