Προς το περιεχόμενο

Η Honor ανακοίνωσε το ανανεωμένο MagicBook Pro (2020) με 10ης γενιάς Intel Core επεξεργαστές


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, MetroStar είπε

Τίποτα παραπάνω από μια φτηνιάρικη απομίμηση των MacBook

 

Ναι δεν είναι σαν το καινούργιο Macbook Air που δίνεις 1400 ευρώ για να ψήνεις μπριζόλες. Που φτάνει 100 βαθμούς απλά σερφάροντας με Chrome.  Φύγετε από δω ρε fan boys.  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
8 λεπτά πριν, Backpacker είπε

Ναι δεν είναι σαν το καινούργιο Macbook Air που δίνεις 1400 ευρώ για να ψήνεις μπριζόλες. Που φτάνει 100 βαθμούς απλά σερφάροντας με Chrome.  Φύγετε από δω ρε fan boys.  

Να σερφάρεις με σαφάρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Backpacker είπε

Ναι δεν είναι σαν το καινούργιο Macbook Air που δίνεις 1400 ευρώ για να ψήνεις μπριζόλες. Που φτάνει 100 βαθμούς απλά σερφάροντας με Chrome.  Φύγετε από δω ρε fan boys.  

Δεν είμαι fanboy, το μόνο προϊόν Apple που έχω αγοράσει είναι ένα Macbook Pro 2010, που το αγόρασα μεταχειρισμένο το 2014 από μέλος του insomnia. Δε με αφορούν κόντρες εταιριών και αφελών ακολούθων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, MetroStar είπε

Δεν είμαι fanboy, το μόνο προϊόν Apple που έχω αγοράσει είναι ένα Macbook Pro 2010, που το αγόρασα μεταχειρισμένο το 2014 από μέλος του insomnia. Δε με αφορούν κόντρες εταιριών και αφελών ακολούθων.

Καλά τώρα κάθεσαι και δικαιολογεισαι για το αν σου αρέσει μια εταιρία ....

γουστο μας, όποτε έχω μπατζετ  φεύγω καρφί για αππλε μοτορια... όταν είμαι στις αφραγκίες μου αγοράζω από τα καλάθια...

μην κολλάς σε τέτοια πραγματα. 
εγω π.χ λεφτά για αυτό μαραφετι δεν έδινα .. σε αυτά τα λεφτά κανεις λίγο ακόμα οικονομία και αγοράζεις μακμπουκ....

αππλε ρουλς ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, manval είπε

Μην συγκρίνετε MacBook με Windows Laptop... είναι σαν να συγκρίνετε αυτοκίνητο με τρένο, και τα δύο ρόδες έχουν... αλλά!

Ναι σωστά τα λες προβληματικά πληκτρολόγια οθόνες μπαταρίες και φυσικά ψύξη από τα λιντλ με δώρο throttling. Επισης μητρικές ποιότητας που γελάει ο κόσμος.  Luis Rossman ο μπαμπα σας. Από το 16 έως πριν τα τωρινά του 2020 ένα σωρό προβληματα ειχαν και εάν ζηλεύω κάτι μονο η οθόνη τιποτα άλλο

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fsbmaniac είπε

Ναι σωστά τα λες προβληματικά πληκτρολόγια οθόνες μπαταρίες και φυσικά ψύξη από τα λιντλ με δώρο throttling. Επισης μητρικές ποιότητας που γελάει ο κόσμος.  Luis Rossman ο μπαμπα σας. Από το 16 έως πριν τα τωρινά του 2020 ένα σωρό προβληματα ειχαν και εάν ζηλεύω κάτι μονο η οθόνη τιποτα άλλο

Πέστα φίλος, απορώ πως δεν το έκλεισαν ακόμη το μαγαζί. 

Μόνο κάτιbook, να βρούμε την υγειά μας. 

Με δώρο ακουστικά κάτιpods όταν έρθουν κατα'δω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, alfa1312 είπε

Είσαι σίγουρος? γιατί στα μικρά μόνο το 14αρι έχει φωτιζόμενα, το 15αρι δεν έχει....

εντάξει , νόμιζα οτι το σχόλιο αναφέρεται στο 16αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, ethereum είπε

εντάξει , νόμιζα οτι το σχόλιο αναφέρεται στο 16αρι

Καλά νομιζεις, για το 16αρι μιλάμε, απλά ρωτάω αν είσαι σίγουρος, γιατί ενώ κοιτούσα το 15αρι είδα ότι δεν έχει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο, σε αντίθεση με το 14αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...