Προς το περιεχόμενο

AOC 24G2U 23.8'


MarKad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εάν είναι κάποιος απο Θεσσαλονίκη και ενδιαφέρεται για άμεση παραλαβή απο το eshop

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1581824-aoc-24g2u/

 

Επεξ/σία από SterThess
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

7 λεπτά πριν, geophi είπε

Άραγε είναι "νέα σοδειά" ή επιστροφές από προηγούμενους που είχαν πρόβλημα με καμμένα pixel?

Παιζει να ισχυει αυτο??? Εχω μια οθονη πολυ παλια  και νομιζω ειναι ιδανικη για αναβαθμιση στο συστημα της υπογραφης μου.

Επεξ/σία από Anonymousx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Anonymousx είπε

Παιζει να ισχυει αυτο??? Εχω μια οθονη πολυ παλια  και νομιζω ειναι ιδανικη για αναβαθμιση στο συστημα της υπογραφης μου.

Ακόμα και έτσι να είναι, που δεν είναι, το service της aoc είναι άψογο. Το χρησιμοποίησα πρόσφατα. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο ίσως καλύτερο στα 144hz ή αυτή είναι ότι VFM στο συγκεκριμένο budjet;

To gaming που γίνεται είναι ελάχιστο και κυρίως csgo,wow με υπάρχουσα οθόνη ακόμα στα 75hz χαχαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, teoqq είπε

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο ίσως καλύτερο στα 144hz ή αυτή είναι ότι VFM στο συγκεκριμένο budjet;

To gaming που γίνεται είναι ελάχιστο και κυρίως csgo,wow με υπάρχουσα οθόνη ακόμα στα 75hz χαχαχα

δεν υπαρχει πιο vfm απο αυτην φιλε μου, αν και αμφιβαλλω αν θα ανταπεξελθει το eshop σε ολες τις παραγγελιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, imdenq είπε

δεν υπαρχει πιο vfm απο αυτην φιλε μου, αν και αμφιβαλλω αν θα ανταπεξελθει το eshop σε ολες τις παραγγελιες

Εμένα βλέπω πως προχωράει κανονικά η παραγγελία. Πήρα και τηλέφωνο Δευτέρα με Τρίτη το αργότερο με ενημέρωσαν πως θα είναι σπίτι μου.

IMG_20200522_120229.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, MarKad είπε

Εμένα βλέπω πως προχωράει κανονικά η παραγγελία. Πήρα και τηλέφωνο Δευτέρα με Τρίτη το αργότερο με ενημέρωσαν πως θα είναι σπίτι μου.

IMG_20200522_120229.jpg

τελεια, κι εμενα αποτι ειδα προχωρησε, περιμενα να το φαω το πιστολι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος τν προλαβε στα 169 ειναι σαν να εκλεψε χδ

Αλλα μ κανει εντυπωση πως ενω εχει τεραστια ζητηση η οθονη, δν την βρισκεις πουθενα και ειχε αποθεμα το eshop την εβαλαν τοσο φτηνα ενω κ πανω απο 200 να την εβαζαν παλι θα εξαφανιζοταν 

Επεξ/σία από gg i carry
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ξαναπαίξει αυτή η τιμή στο eshop πριν κάποιους μήνες και πήρα και γω δύο τότε. Καμμένα πιξελ δεν είχε καμία απλά η μια έχει πιο θαμπά χρώματα από την άλλη για κάποιο λόγο (οι ρυθμίσεις προφανώς είναι ίδιες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...