Προς το περιεχόμενο

AOC 24G2U 23.8'


MarKad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καθε πανελ ειναι διαφορετικο,ακομα και σε ιδιο μοντελο γι αυτο,υπαρχουν αποκλισεις

Επεξ/σία από ougxar
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αν και είχα προλάβει την προσφορά, δεν παρήγγειλα γιατί ήμουν αναποφάσιστος. :P 

Πιστεύα πως δεν θα εξανλούνταν τόσο γρήγορα, πως θα είχα περιθώριο κάποιες ώρες ακόμα. 

Συνεχίζω λοιπόν μετανιωμένος με τα 75hz μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την προλαβα` για κομη μια φορα....... φταιω που επαιζα cod μεχρι αργα... ξερω οτι αποκλειεται, αλλα να καποιος παραγγειλε και θελει να την δωσει...  ας μου στειλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικά τώρα που το ξανασκέφτομαι όλο αυτό νιώθω τόσο ηλίθιος που δεν την παρήγγειλα :(( 

Επεξ/σία από Setha123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ακομη μια φορα δεν προλαβα. Ελαβα mail για ξανα διαθεσιμο , παταω και βλεπω εξαντλημενο. Περιμενα τοσο καιρο χαχαχα better luck next time.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Amix είπε

Για ακομη μια φορα δεν προλαβα. Ελαβα mail για ξανα διαθεσιμο , παταω και βλεπω εξαντλημενο. Περιμενα τοσο καιρο χαχαχα better luck next time.

Εγώ έκανα την παραγγελία μόλις στάλθηκε το μέιλ μετά άνοιξα το θέμα μέσα σε 3 λεπτά 😂

40 λεπτά πριν, Anonymousx είπε

Μου ηρθε μηνυμα να παω να παραλαβω τι φαση τοσο γρηγορα ? 🤣

Στείλε μας εντυπώσεις μόλις παραλάβεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα ειναι ετοιμο για παραλαβη.
Με το που ειδα την προσφορα κατα τις 11 το πρωι, την ψυλλιαστικα απο προηγουμενες φορες οτι εχω βαρια 1-2 ωρες ακομα και οντως ειχε ηδη εξαντληθει.
Θα ενημερωσω οταν παραλαβω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Kenny McCormick είπε

Έχει ξαναπαίξει αυτή η τιμή στο eshop πριν κάποιους μήνες...

 

4 ώρες πριν, Anonymousx είπε

Μου ηρθε μηνυμα να παω να παραλαβω τι φαση τοσο γρηγορα ? 🤣

Θα τους ηρθαν οι παραγγελιες τους στον προμηθευτη προ 6μηνου.... τοτε που παρηγγειλε φιλος και 1 μηνα αργοτερα ακομα περιμενε για οποιαδηποτε εξελιξη.... τελικα βρηκε πηρε απο αλλου και στον 1,5 μηνα του εστειλε το eshop να παραλαβει... ξαναλεω εποχη κοντα σε Black Friday (τοτε που γενικα επαιζε μαξιμουμ στα 199 και οχι σαν αυτο το εντελως ακυρο/αχρηστο τωρινο συγκριτικο στο skroutz, οπου εμφανιζεται μονο σε 1 καταστημα!), οποτε ουτε κορονιοί 😋 υπηρχαν ουτε αλλες δικαιολογιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθονη ηταν σφραγισμενη με το σηματακι της AOC, δεν εχει dead pixel, δεν εχει ghosting και το ips glow ειναι μια χαρα. Το g-sync παιζει και ας μην ειναι certified.
Φτου φτου με ολα αυτα που εχω διαβασει. (ακομα και για τις καθυστερησεις απο eshop)

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, sistah είπε

Η οθονη ηταν σφραγισμενη με το σηματακι της AOC, δεν εχει dead pixel, δεν εχει ghosting και το ips glow ειναι μια χαρα. Το g-sync παιζει και ας μην ειναι certified.
Φτου φτου με ολα αυτα που εχω διαβασει. (ακομα και για τις καθυστερησεις απο eshop)

Καλορίζικη φίλε μεγεια :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2020 στις 9:19 ΠΜ, MarKad είπε

Καλημέρα σε όλους.

Μόλις πήρα μια για μένα https://www.e-shop.gr/othoni-aoc-24g2u-238-led-full-hd-p-PER.168637 στα 169.00 €

Τιμή skroutz https://www.skroutz.gr/s/20176486/AOC-24G2U.html

Ορμάτε !!! :)

Περαστικά :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, sistah είπε

Η οθονη ηταν σφραγισμενη με το σηματακι της AOC, δεν εχει dead pixel, δεν εχει ghosting και το ips glow ειναι μια χαρα. Το g-sync παιζει και ας μην ειναι certified.
Φτου φτου με ολα αυτα που εχω διαβασει. (ακομα και για τις καθυστερησεις απο eshop)

Φίλε μου μπορείς να μου πεις πως ψάχνεις για αυτά για να ψάξω κι εγώ? 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήμουνα στο τσακ να την παραγγείλω αλλά οι κακές (για IPS) γωνίες θέασης είναι deal-breaker για εμένα.

https://www.youtube.com/watch?v=6MHdeDv9bqI&t=14m11s

14m11s

Επεξ/σία από kkatzos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...