Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi είναι ο τέταρτος μεγαλύτερος κατασκευαστής smartphone στον κόσμο


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Η rdmi σειρα ακομα σε μια χαρα τιμεσ κινειται, το οτι εβγαλε μια ναυρχιδα και την τιμολογεισαι σαν τις αλλες εταιριες δεν λεει κατι μαλλον λογικο ειναι. Θελει να ανεβει στη συνειδηση του κοσμου εκτος απο μια VFM εταιρεια και ως εταιρεια που κοντραρει τους κορυφαιους.

Δεν εχω xiaomi αλλα αυτο που εχει καταφερει ειναι αξιοθαυμαστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, nikos5800 είπε

Μπράβο! Συνέχισε να τους πετσοκοβεις χιαομαρα μου 

Πρέπει να γίνουν μεταγραφές αρχηγέ, του χρόνου θα έχουμε μεγάλο πρόβλημα στο κέντρο και πρέπει να πάρουμε αριστερό μπακ .....ΩΧ συγγνώμη μπερδεύτηκα νόμιζα ότι μιλούσαμε στο sdna για την ομαδάρα.....

Επεξ/σία από efo355
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ποια θέση είχε;

Απ ότι θυμάμαι η σειρά ήταν Samsung, Huawei, Apple (ή Apple, Huawei) και Xiaomi. Αυτή την εικόνα έβλεπα τα τελευταία χρόνια.

Δεν κατάλαβα γιατί είναι είδηση. Εκτός κι αν η είδηση είναι ότι παρόλο το παγκόσμιο πρόβλημα του ιού, αύξησε τα έσοδά της...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, nikos9595 είπε

Ακτινοβολία..?.

Όταν το έχεις αρκετή ώρα στο χέρι στο πόδι νιώθεις παράσιτα να σου τρώνε το δέρμα ...μούδιασμα....είναι ένας από τους χειρότερους παρόχους λόγο φτηνών υλικών και υψηλή ακτινοβολία

 

Από την ραδιενέργεια θα είναι! Έχουν καταφέρει και έχουν χωρέσει πυρηνικό αντιδραστήρα μέσα!

spacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, nikos9595 είπε

Ακτινοβολία..?.

Όταν το έχεις αρκετή ώρα στο χέρι στο πόδι νιώθεις παράσιτα να σου τρώνε το δέρμα ...μούδιασμα....είναι ένας από τους χειρότερους παρόχους λόγο φτηνών υλικών και υψηλή ακτινοβολία

https://www.cancer.gov/about-cancer/causes-prevention/risk/radiation/cell-phones-fact-sheet

https://www.oit.uci.edu/telephone/cell-safety/radiation/

http://www.bfs.de/SiteGlobals/Forms/Suche/BfS/DE/SARsuche_Formular.html

 Πήρε το μάτι μου μία συζήτηση περί ακτινοβολίας... Η αλήθεια είναι πως τα κινητά εκπέμπουν ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία αλλά πρόκειται για μορφή ραδιοκυμάτων χαμηλών συχνοτήτων με μόνη αναφερόμενη παρενέργεια την τοπική αύξηση της θερμοκρασίας. Ωστόσο, υπάρχει μέγιστη προτεινόμενη δόση σε όρια ασφαλείας, καθώς μας λείπουν μελέτες που να μας λένε το αντίθετο. Για όποιον ενδιαφέρεται να ενημερωθεί έχω παραθέσει παραπάνω σχετικές πηγές πληροφορίας. Το τελευταίο link παραπέμπει σε γερμανική σελίδα με πλήρη λίστα συσκευών και την ακτινοβολία που εκπέμπουν.

Καλημέρα στο φόρουμ και καλή συνέχεια σε ό,τι κάνετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δίκιο ο φίλος!

Ο κολλητός μου που έχει xiaomi στις 2 ώρες αλλάξανε τα χέρια του, στις 4 ώρες έβγαλε ουρά, μετά από 12 ώρες τελικά έγινε έτσι!!! Godzilla | Monster Wiki | Fandom

Να του πω να το αλλάξει? δεν είναι καλό?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοτικά κινητά σε πολύ προσιτές τιμές. Στην οικογένεια υπάρχουν ένα redmi 5 plus, ένα note 7 & ένα 9s. Όλα είναι αστέρια...μπράβο στην σιαομάρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikos9595 είπε

Ακτινοβολία..?.

Όταν το έχεις αρκετή ώρα στο χέρι στο πόδι νιώθεις παράσιτα να σου τρώνε το δέρμα ...μούδιασμα....είναι ένας από τους χειρότερους παρόχους λόγο φτηνών υλικών και υψηλή ακτινοβολία

Φίλος, σου βρήκα τη λύση. Εγώ έτσι ντύνομαι και δεν είχα ποτέ θέμα.

7431c4101115e30f4b37a139550c0950.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikos9595 είπε

Φοβερή Εταιρία....έχουν καει τα δάχτυλα Μ από την ακτινοθεραπεια που σου μεταφέρει το κινητό μετά από 10 λεπτά συνεχούς κράτημα στο χέρι... μουδιάζει το χέρι

Υπάρχουν ακόμα περιστέρια αν θέλεις...Απλά να βρείς κανένα μικρό, να μην μουδιάζει το χέρι σου! 😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikos9595 είπε

Ακτινοβολία..?.

Όταν το έχεις αρκετή ώρα στο χέρι στο πόδι νιώθεις παράσιτα να σου τρώνε το δέρμα ...μούδιασμα....είναι ένας από τους χειρότερους παρόχους λόγο φτηνών υλικών και υψηλή ακτινοβολία

Κάλα πέρα από το ότι αυτό δεν συνέβη ποτέ και το λέω έχοντας υπάρξει κάτοχος του πρωταθλητή της ακτινοβολίας του mi a1, παρατηρώ ότι έχει παίξει τεράστια βελτίωση και σε αυτό το κομμάτι

 

δηλαδή το α1 είχε κεφάλι 1.75 και το mi a3 έχει πέσει στο 0.30 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

XAXAXAXAXAXAXxXAXAXAXAXAXAXxXAXAXAXAXAXAXxXAXAXAXA

XAXAXxXAXAXAXAXAXAXxXAXAXAXAXAXAXxXAXAXAXAXAXAXxXAXA

XAXAXAXAXx

πόνεσε η κοιλιά μου από τα γέλια.. να είσαι καλά ρε φίλε nikosΚάτι... οι απαντήσεις που σου έδωσαν οι συμφορουμιτες θα γραφούν στην ιστορία... δεν υπάρχουν τα σχόλια εδώ μέσα ξεπερνούν κάθε φαντασία...

 

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΑΚΡΑΙΝΕΙ ΤΗ ΖΩΗ !!!!!

 

tenor.gif?itemid=5483182

Επεξ/σία από tsarouc
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...