Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 12 ίσως να μην έχει ακουστικά στη συσκευασία για να ενισχυθούν οι πωλήσεις AirPods


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντωμεταξύ οι 9/10 αυτών που σπαμάρουν εδώ μέσα δεν ήξεραν ότι στη συσκευασία των iphone υπήρχαν και ακουστικά. 

Τώρα το μάθανε και άρχισανε τις κλασσικές/βαρετές ανοησίες. 

Στο θέμα μας, κλαιν-μαιν και σιγά τ'αυγά. 

Προκειμένου να δώσουν φθηνότερα το προϊόν, στα παχιά μας φρύδια για τα ακουστικά. 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Sad 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, alexioannou είπε

Τo κινητό μέσα θα είναι......

Όπως και το επίδομα ΚΕΑ για να πληρώσει με δόσεις ο μέσος χρήστης iPhone....... 

Έχω δει αρκετούς με iPhone καινούργια  στην ουρά για τα δωρεάν τρόφιμα σε δήμο....

Έτσι είναι . Μπαμ κάνουν τα 11 άρια στην ουρά για δωρεάν σίτιση...

 Ωχ Θεέ μου τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα ...

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άχρηστα είναι έτσι και αλλιώς καλά κάνει εφόσον μειώσει την τιμή και μου δώσει την επιλογή να τα αγοράσω αν θέλω .. αλλιώς τα τσοντάρω και παίρνω airpods.. μιλάνε και αυτοί με τα xiaomi τον 200 ευρώ κινητό και ακουστικά δεν παίρνουν ποτέ .. έλεος 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

μετα το πισωγυρισμα με το iphone se 2020 στα 499ε,αν δεν κοστολογησει το 12αρι στα 1400ε τουλαχιστον χωρις φορτιστη χωρις ακουστικα δεν ξαναπαιρνω....αν δεν μαζευεις κοντα  3 μηνιατικα για να αγορασεις ενα κινητο δεν εκτιμας....ασε που γεμισαν ολα τα τραπεζακια στις κλειστες καφετεριες με το μηλαρακι...εεε σε πιανει μια αηδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήθελε να σπρώξει τον πελάτη της να πάρει airpods ας να μη βάλει ακουστικά αλλά να του δώσει μία έκπτωση 20%-30% αν αγοράσει airpods μαζί με το τηλέφωνο..
Αν απλώς βγάλει τα ακουστικά είναι ξεφτίλα για 2-3 ευρώ που θα γλυτώσει απο κάθε συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, lilwayne είπε

Άχρηστα είναι έτσι και αλλιώς καλά κάνει εφόσον μειώσει την τιμή και μου δώσει την επιλογή να τα αγοράσω αν θέλω .. αλλιώς τα τσοντάρω και παίρνω airpods.. μιλάνε και αυτοί με τα xiaomi τον 200 ευρώ κινητό και ακουστικά δεν παίρνουν ποτέ .. έλεος 

Πες τα μάναμο. Αντε με τους πτωχους.

Τα iphone ειναι για αρχόντους ρε, δεν ειναι για λινατσες.

Τι να μας πουν οι κυριοι αβγολεμονοι με τα xiaomi των 200 ευρω.

A P P L E οε οε οε οε οε

Δε σταματω να τραγουδω ποτεεεεε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, stafaf είπε

Εντωμεταξύ οι 9/10 αυτών που σπαμάρουν εδώ μέσα δεν ήξεραν ότι στη συσκευασία των iphone υπήρχαν και ακουστικά. 

Τώρα το μάθανε και άρχισανε τις κλασσικές/βαρετές ανοησίες. 

Στο θέμα μας, κλαιν-μαιν και σιγά τ'αυγά. 

Προκειμένου να δώσουν φθηνότερα το προϊόν, στα παχιά μας φρύδια για τα ακουστικά. 

Το "φθηνοτερα" το υποθετεις ή το εντοπισες καπου στην ειδηση; Προφανως και δε θα ριξουν την τιμη, πρωτον για θεμα εικονας του προιοντος αλλα και δευτερον γιατι καπως πρεπει να πληρωθει το μπονους των στελεχων που σκεφτηκαν την ιδεα για να προωθηθουν οι πωλησεις των airpods...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chris_BMW είπε

Εάν σκοπεύουν με αυτήν την κίνηση να κρατήσουν τις ίδιες τιμές στα pro μοντέλα όπως φημολογείται πόσος με ενδιαφέρουν τα EarPods των 39€.

 Δεν θα λείψουν σε κανέναν .

 Εγώ προσωπικά σφραγισμένα τα έχω στη συσκευασία όπως και η γυναίκα μου .

 Τώρα σχόλια του τύπου «το κινητό θα είναι μέσα» γέλιο μόνο προκαλούν όταν εταιρίες όπως η one plus δεν είχαν ποτέ μέσα αλλά κανένας δεν ασχολήθηκε ποτέ ...

Πως τους πετσόκοψες έτσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που διαθέτει αυτό το υπέρογκο ποσό για ένα τηλέφωνο, δεν νομίζω ότι θα έχει οικονομικό πρόβλημα να αγοράσει *extra*  τα AirPods.....Άσε που θα πάρει και τα πιο ακριβά του εμπορίου  για να πουλήσει και μούρη στους φίλους του ότι το αγόρασε ακόμα πιο ακριβά......Τι, όχι;;;

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, stafaf είπε

Εντωμεταξύ οι 9/10 αυτών που σπαμάρουν εδώ μέσα δεν ήξεραν ότι στη συσκευασία των iphone υπήρχαν και ακουστικά. 

Τώρα το μάθανε και άρχισανε τις κλασσικές/βαρετές ανοησίες. 

Στο θέμα μας, κλαιν-μαιν και σιγά τ'αυγά. 

Προκειμένου να δώσουν φθηνότερα το προϊόν, στα παχιά μας φρύδια για τα ακουστικά. 


Εντάξει να βγάλουν και τον φορτιστή.Αν δεν έχεις χρήματα απλά δεν παίρνεις IPhone δεν κάθεσαι να λες να βγάλουν τα παντα από την συσκευασία ώστε να γλυτώσεις 20€

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μην ανησυχείτε, αν κάποιος πάρει το 12, δεν έχει μέσα ακουστικά και δεν μπορεί να πάρει άλλα, ας μου στείλει ένα μηνυμα να του στείλω ένα ζευγάρι από όσα έχω σφραγιστά και κάθονται μέσα στα κουτιά τους...

Δεν θυμάμαι πόσα χρόνια έχω να βγάλω από το κουτί τους ακουστικά που έρχονται μαζί με μια νέα συσκευή... :) 

Σας αφήνω τώρα να συνεχίσετε τις κοινωνικοπολιτικές σας αναλύσεις! 😛 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Namor είπε

Δηλαδή πιστεύεις ότι θα σου κόψει το 50αρικο η προσπαθείς να τη δικαιολογήσεις?

Δηλαδή πιστεύεις ότι θα σου κόψει το 50αρικο η προσπαθείς να τη δικαιολογήσεις?

Τίποτα από τα 2. Κ πρακτικα ψιλοαδιαφορω. Έχω-παίρνω, δεν έχω παίρνω Android είναι η φάση. 
 

αλλα ναι εάν θες την άποψη μου πιστεύω οτι θα κόψει κάτι από την τιμή, έστω 20€...

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chris_BMW είπε

Εάν σκοπεύουν με αυτήν την κίνηση να κρατήσουν τις ίδιες τιμές στα pro μοντέλα όπως φημολογείται πόσος με ενδιαφέρουν τα EarPods των 39€.

 Δεν θα λείψουν σε κανέναν .

 Εγώ προσωπικά σφραγισμένα τα έχω στη συσκευασία όπως και η γυναίκα μου .

 Τώρα σχόλια του τύπου «το κινητό θα είναι μέσα» γέλιο μόνο προκαλούν όταν εταιρίες όπως η one plus δεν είχαν ποτέ μέσα αλλά κανένας δεν ασχολήθηκε ποτέ ...

Οταν δινεις τοσα λεφτα για κινητο πρεπει να τα εχει ολα μεσα,αν εσυ παρεις καινουρια μπεμπα τοσα λεφτα και δεν εχει ραδιο δεν θα ξενερωσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...