Προς το περιεχόμενο

H Samsung ανακοίνωσε το Galaxy S20 Tactical Edition που είναι έτοιμο για… μάχη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φήμες λένε ότι η Greek edition που θα βγεί θα λοκαρει αυτόματα τα κοντινότερα σουβλατζίδικα και θα τα περνάει στο fast dial. Και θα έρθει με μεγαλύτερη μπαταρία για ατελείωτα βίντεο και παιχνίδια στις σκοπιές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πολύ καλή ιδέα απορώ πως δεν το σκεφτήκανε πιο μπροστά... τόσοι Αμερικάνοι στρατιώτες σε εισβολές (εχμ περιοδείες ήθελα να πω tours πως τα λένε για είναι political correct) και ISAF και δεν συμμαζεύεται.. όλοι παίρνουν έξτρα φράγκα ενώ είναι εκτός ΗΠΑ... κάπου πρέπει να τα ξοδέψουν :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μας χρειαστεί εδώ, δεν χρειάζεται να πάμε στο ιρακ,είμαστε οι επόμενοι στη σειρά για ανάφλεξη πολέμου.Στο αίγαιο έχει πετρέλαια οπότε έχει και πόλεμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, LongTom είπε

Α) Δεν είναι rugged, είναι απλά μια θήκη πάνω στο ήδη υπάρχων σασί ενός business S20. Με ότι αυτό σημαίνει για το πόσο ουσιαστικά "mil specs" είναι παρά το χακί που το έβαψαν. Οι περισσότεροι φαντάροι απλά θα πάρουν μια φτηνότερη rugged θήκη και ένα κινητό off the self, όπως γίνεται χρόνια τώρα. Οι περιπτώσεις που πραγματικά χρειάζονται rugged θα προτιμήσουν κάτι που ουσιαστικά είναι με σασί και χαρακτηριστικά Η/Μ mil specs.

Β) Δεν βλέπω καμία αναφορά στο πως η 4ΚmAh μπαταρία διαχειρίζεται όλες τις έξτρα λειτουργίες. Μάλλον με λιγότερη αναμενόμενη διάρκεια λειτουργίας.

Δεν φαίνεται ως σοβαρή λύση για πραγματική στρατιωτική χρήση, αλλά μάλλον για καουλομένους tactical αμερικάνους και μη τυπάδες που μπορούν να δώσουν τα έξτρα για το...χακί χρώμα και μια θήκη. 

+ είδα amoled..... παρ πολλές φορες πεφτει συσκευη εξω ουτε γρατζουνιά

αλλά οθονη μαύρη (η ευαισθησία της amoled στα τραντάγματα)
για απλό άνθρωπο οκ το δέχεσαι γιατί το μόνο θέμα που θα έχει ειναι κάτι ευρώ λιγότερα........ όταν είσαι σε warfield?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Oliver93 είπε

Αν είχε λειτουργία να εντοπίζει γόπες θα ήταν πολύ χρήσιμο για τον Ελληνικό στρατό 

Ειδικά αν τις μάζευε κιόλας

14 λεπτά πριν, randomcat είπε

Έρχεται με εγκατεστημένο λελεδόμετρο ?

και με screen saver "Απολύομαι στραβάδια το κορμί μου θέλει χάδια";

Τιμή δεν γράφουνε...Ρε πάρε εκεί ενα Ulefone super rugged να γουστάρεις.

Επεξ/σία από whoever81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
3 λεπτά πριν, Black Demis είπε

+ είδα amoled..... παρ πολλές φορες πεφτει συσκευη εξω ουτε γρατζουνιά

αλλά οθονη μαύρη (η ευαισθησία της amoled στα τραντάγματα)
για απλό άνθρωπο οκ το δέχεσαι γιατί το μόνο θέμα που θα έχει ειναι κάτι ευρώ λιγότερα........ όταν είσαι σε warfield?

οταν εισαι σε warfield ?

ε, ναι...δεν ειχαμε σχεδια για το σ/κ οποτε ας πεταχτουμε μεχρι την συρια για ξεσκουριασμα....

αμα εισαι μαχιμι εισαι ...τι συρια τι καναπες....(χιουμορ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Antilogos1975 είπε

οταν εισαι σε warfield ?

ε, ναι...δεν ειχαμε σχεδια για το σ/κ οποτε ας πεταχτουμε μεχρι την συρια για ξεσκουριασμα....

αμα εισαι μαχιμι εισαι ...τι συρια τι καναπες....(χιουμορ)

μιλάω για το Galaxy S20 Tactical Edition  προφανώς για το όποιο αναφέρει και το θέμα................... λέω εγώ τώρα............ λέω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 λεπτά πριν, Black Demis είπε

μιλάω για το Galaxy S20 Tactical Edition  προφανώς για το όποιο αναφέρει και το θέμα................... λέω εγώ τώρα............ λέω....

και εγω λεω ...για το γεγονος οτι ρωτας σοβαρα τι συμπεριφορα θα εχει ενα κινητο σε ενα πεδιο μαχης? παλι καλα που δεν ρωτησες για whatsapp kai viber ...

και περιμενεις να μην σου κανει καποιος πλακα...

λεω ..εγω τωρα...λεω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antilogos1975 είπε

και εγω λεω ...για το γεγονος οτι ρωτας σοβαρα τι συμπεριφορα θα εχει ενα κινητο σε ενα πεδιο μαχης? παλι καλα που δεν ρωτησες για whatsapp kai viber ...

και περιμενεις να μην σου κανει καποιος πλακα...

λεω ..εγω τωρα...λεω...

καμία.... να πέσει και να μην μαυρίσει οθονη αρκεί όπως κανουν περισσότερες amoled........ από εκεί και πέρα ειναι σχετικά ολα τα αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έπρεπε να ανιχνεύει το ποσοστό μεθανίου για αγγαρεία στις τουαλέτες και απο κάποιο ποσοστό και πάνω να ειδοποιεί με ηχητικό μήνυμα οτι βρίσκεσαι σε shit area.

Συν λειτουργία ειδοποίησης μέσω του αισθητήρα σωμάτων όταν σε "παίρνει" ο ύπνος στην σκοπιά όρθιο."Wake up soldier".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...