Προς το περιεχόμενο

Το Ghost of Tsushima χρειάζεται έως και 50 ώρες για να ολοκληρωθεί


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

αρα θες 50 ωρες για να δεις οτι υπαρχει μεσα στο παιχνιδι (οχι μονο την ιστορια) και το λεει για καλο? μη του δειξει κανεις τα elder scrolls θα παθει συγκοπη 😂

ρε φιλε, με το που το διαβασα ακριβως αυτο σκεφτηκα κι εγω 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμα έχει και new game+ παίζεις και περισσότερο και μην ξεχνάμε  50 ώρες χρειάζεται ένας μέσος gamer το παιχνίδι είναι open world άμα χαζεψεις λίγο το map θα πάρει παραπάνω από 50 ώρες + ότι θα έχει και new game+ βλέπω τα preorder να φεύγουν κατά χιλιάδες άμα ειμασταν στην Κίνα θα έλεγα εκατομμύρια

Επεξ/σία από triviumww
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας.βγει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ με το καλό και θα πάρω την καλοκαιρινή άδεια να το πλατινιασω! Βλέπω να  με χωρίζει η γυναίκα μου γιατί αντί για διακοπές έχει κλείδωμα στο play room, τέρμα το home cinema στην 4Κ και ξυλικια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, TsironakosMix είπε

Εαν τα κυρια missions ζητανε οντως 50ωρες για να ολοκληρωθει το βασικο στορυ τοτε οχι μονο θα κουραζει αλλα το κοβω να ζηταει πολυ grinding και να εχει repetitive quests οπως το Odyssey... Τραγικο λαθος αν ειναι ετσι, θα προτιμουσα story με ουσια το πολυ 25ωρο παρα farming για το τιποτα....

"Όταν ρωτήθηκε αν το παιχνίδι θα μπορούσε να διαρκέσει 30, 40 ή 50 ώρες για τους παίχτες που θέλουν να εξερευνήσουν το νησί"

Το βασικό story αμφιβάλλω ότι θα είναι πάνω από 15-20 ώρες

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ασχετος ειμαι απο βαθυ gaming, αλλα 50 ωρες για το φουλ παιχνιδι μου μοιαζουν λιγες, αν οχι λιγες τουλαχιστον οχι εντυπωσιακες για να δικαιολουγουν τιτλο ειδησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, jimex είπε

Τo witcher 3 με όλα τα expansions, προσφέρει περιεχόμενο που θέλει πάνω από 250 ώρες στο πρώτο run αν θέλεις να μην αφήσεις τίποτα στο χάρτη. Με 50 ώρες δεν ξέρω αν το λες μικρό σε διάρκεια το παιχνίδι, πάντως δεν είναι διάρκεια που αξίζει να τη διαφημίζει κανείς...

Και καπου εδω το breath of the wild γελασε...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, KAKADI είπε

Και καπου εδω το breath of the wild γελασε...

Με τη διαφορά οτι το witcher δεν εχει ενα τεραστιο αδειο map.

Τρομερό ενδιαφέρον όλοι οι γρίφοι να εχουν ενα korok για reward.Α και το να μην εχει dungeon και αυτο τρομερό.Τα trials ήταν ανέκδοτο.

Α και μην ξεχασω : τωρα γιατι γελας εσυ πες μας το και μας.

 

B23DAC10-9471-4B06-B1B4-45F5BCD3AA3F.jpeg

21A54AA5-9026-48F2-B4D2-89EAFAB0AC41.jpeg

Επεξ/σία από Chocobo
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωριανοιιιιιιι τρεχααααατε

Το Καινουριο Last of Us θα απαιτει οσο χωρο για install θελουν και αλλα αντιστοιχα παιχνιδια
Το Tsushima θα διαρκει οσο αλλα ενα σωρο αλλα αντιστοιχα παιχνιδια

Οχι οτι λογω της καταστασης υπαρχουν ελαχιστες ειδησεις αλλα ηδη προβλεπω ειδηση στο κοντινο μελλον:

Η επερχομενη εκδοση FIFA 21 στις κονσολες θα κυκλοφορησει και σε φυσικη μορφη δισκου αλλα και σε digital only εκδοση !😮
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 50 ώρες άνετα κρατάει και εξάμηνο κάποιος σαν εμένα που εργάζεται, έχει ευθύνες και δραστηριότητες , και μένει λίγος χρόνος , μερικές ώρες 4-5 και πολλές λέω , τη βδομάδα , για να ασχοληθεί. Μην μιλήσω για δεύτερο και τρίτο playthrough

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, eko13 είπε

Καλα ασχετος ειμαι απο βαθυ gaming, αλλα 50 ωρες για το φουλ παιχνιδι μου μοιαζουν λιγες, αν οχι λιγες τουλαχιστον οχι εντυπωσιακες για να δικαιολουγουν τιτλο ειδησης...

Αναλογα το game αλλα αν μιλαμε για open world game δεν ειναι απολυτως τιποτα... Υπαρχουν games που χωρις υπερβολη μπορει να τρεχεις δεξια κι αριστερα  πολλες εκατονταδες ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Markos Antonoulis είπε

Που αποσκοπεί το post?

Να χαρείς που το διάβασες, να το αγοράσεις όταν με το καλό βγεί και να λιώσεις χωρίς να σκέφτεσαι ότι θα ειναι μικρό σε διάρκεια.

Αλλά... Σιγά μην φάω τον χρόνο μου με τέτοια games πια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...