Προς το περιεχόμενο

Γρατζουνιά στην οθονη


forlorn_hope

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφου κατάφερα να παρω επιτέλους το xiaomi mi note 10 την δευτερη μερα είχα την τρομερή ατυχία να διαπιστώσω μια μικρή γρατζουνιά στην οθόνη πριν παραλαβω το τζαμακι που έχω παραγγειλει . 

είναι ανεπαίσθητη, διακρίνεται μόνο αν εστία σεις υπο κατάλληλη γωνία και αν καθαρίσεις το σημείο δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου αλλά μετά ξαναεμφανιζεται οταν λερωθεί αλλά εμένα γενικά πεφτει το μάτι μου εκεί και με εκνευρίζει αφάνταστα. 

Μπορώ να κάνω κάτι ;εγγυηση φαντάζομαι οτι δεν καλυπτει αν και δεν είμαι σίγουρος αν το έκανα εγώ στην τσέπη η στο τσαντάκι ώμου που το έβαλα. 

Ότι μπορεί να προτεινει κανένας θα είναι θετικό 

Οδοντόκρεμα όμως δεν ψηνομαι να βάλω! 

 

 

received_1343228625869721.jpeg

Επεξ/σία από forlorn_hope
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω προς το παρον όμως είμαι για να σκάσω δυο μερες κινητό ! 

Το gorrila glass 5 τι υποτίθεται πως κάνει όμως όταν τόσο ευκολα βγαίνει γρατζουνιά έστω και μικρή η ελαφριά πραγματικα έχω σπαστει ασχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω φίλε... Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μου έχει τύχει και εμένα πριν από πολλά χρόνια με ένα se c903. Πανάκριβο τότε, θυμάμαι το είχα πάρει γύρω στα 400€. Δεν νομίζω να μπορεις να κάνεις κάτι.. Συμβαίνουν αυτά... Σε λίγο καιρό θα το συνηθίσεις και δεν θα το βλέπεις καν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν θες δοκίμασε αυτά τα tempered glass τύπου whitestone, tmax που εφαρμόζουν με ένα υγρό. Και γω είχα κάνα δυο, τρεις μικρό γρατσουνιές και με το τζαμακι αυτο δεν φαίνεται τίποτα, καλύφθηκαν από το υγρό. 

Επεξ/σία από Symbad
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Symbad είπε

Αν θες δοκίμασε αυτά τα tempered glass τύπου whitestone, tmax που εφαρμόζουν με ένα υγρό. Και γω είχα κάνα δυο, τρεις μικρό γρατσουνιές και με το τζαμακι αυτο δεν φαίνεται τίποτα, καλύφθηκαν από το υγρό. 

Εχω παραγγειλει και περιμενω αυτό εδώ δεν ξέρω αν είναι σαν αυτό που εννοείς αλλά θα το τσεκάρω σίγουρα και ελπίζω έστω κάτι να κρυψει

IMG_20200524_233259.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Symbad είπε

Αν θες δοκίμασε αυτά τα tempered glass τύπου whitestone, tmax που εφαρμόζουν με ένα υγρό. Και γω είχα κάνα δυο, τρεις μικρό γρατσουνιές και με το τζαμακι αυτο δεν φαίνεται τίποτα, καλύφθηκαν από το υγρό. 

Τσεκαρα το είδος που αναφέρεις και τις δυο εταιρειες θεωρώ θα έκαναν δουλειά έχουν ενδιαφέρον αλλά δυστυχώς δεν βγάζουν για το mi note 10 ! 

Τελικά μάλλον θα πρεπει να το συνηθίσω όσο δυσκολο και αν μου φαίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ερώτηση :επειδή είμαι λίγο περίεργος με αυτά αν και η γρατζουνιά είναι ανεπαισθητη εμένα μου τη δίνει στα νευρα μόνο στην ιδέα. 

Η συσκευή είναι αψεγάδιαστη με θήκη κτλ αγορά πριν ένα μήνα περιπου  με κουτιά κ ολα τα παρελκομενα , ποσο θα κόστιζε αν το πουλουσα ;

Σημείωση το κινητό είναι το xiaomi mi note 10 pro

Επεξ/σία από forlorn_hope
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, forlorn_hope είπε

ερώτηση :επειδή είμαι λίγο περίεργος με αυτά αν και η γρατζουνιά είναι ανεπαισθητη εμένα μου τη δίνει στα νευρα μόνο στην ιδέα. 

Η συσκευή είναι αψεγάδιαστη με θήκη κτλ αγορά πριν ένα μήνα περιπου  με κουτιά κ ολα τα παρελκομενα , ποσο θα κόστιζε αν το πουλουσα ;

Σημείωση το κινητό είναι το xiaomi mi note 10 pro

Εσύ πόσα θα έδινες να το αγοράσεις με γρατζουνια και πόσα χωρίς γρατζουνια;

Εγώ και χωρίς γρατζουνια ένα 25% (που αντιστοιχεί σε ΦΠΑ) θα στο έβγαζα χωρίς δεύτερη σκέψη. Με γρατζουνια ακόμη περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Εσύ πόσα θα έδινες να το αγοράσεις με γρατζουνια και πόσα χωρίς γρατζουνια;

Εγώ και χωρίς γρατζουνια ένα 25% (που αντιστοιχεί σε ΦΠΑ) θα στο έβγαζα χωρίς δεύτερη σκέψη. Με γρατζουνια ακόμη περισσότερα.

Δεν γνωρίζω από αγοραπωλησίες τέτοιου στυλ γι'αυτό ρώτησα, 

Δηλαδή αν το βρίσκεις στο Σκρουτζ  με 500 περιπου τώρα δεν θα ήταν μια καλή τιμή στα 300? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, forlorn_hope είπε

Δεν γνωρίζω από αγοραπωλησίες τέτοιου στυλ γι'αυτό ρώτησα, 

Δηλαδή αν το βρίσκεις στο Σκρουτζ  με 500 περιπου τώρα δεν θα ήταν μια καλή τιμή στα 300? 

Σαφέστατα καλη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, forlorn_hope είπε

Δεν γνωρίζω από αγοραπωλησίες τέτοιου στυλ γι'αυτό ρώτησα, 

Δηλαδή αν το βρίσκεις στο Σκρουτζ  με 500 περιπου τώρα δεν θα ήταν μια καλή τιμή στα 300? 

Τώρα αλήθεια θες να πουλήσεις το κινητό επειδή έχει μια μικρή γρατζουνιά στην οθόνη; 

🤔🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, koutsis είπε

Τώρα αλήθεια θες να πουλήσεις το κινητό επειδή έχει μια μικρή γρατζουνιά στην οθόνη; 

🤔🤔

Ακριβώς ναι, και οι φίλοι μου έχουν την ίδια απορία και μου λένε να μη το κάνω αλλά πραγματικά με εκνευρίζει τόσο Πόλυ ώρες ώρες ειδικά κάτω από λάμπα ας πούμε η σε έντονο φως , να έχεις τόσο όμορφο κινητό ολοκαίνουργιο και να βλέπεις αυτή τη μικρή έστω γρατζουνιά, με τρελαίνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, forlorn_hope είπε

Ακριβώς ναι, και οι φίλοι μου έχουν την ίδια απορία και μου λένε να μη το κάνω αλλά πραγματικά με εκνευρίζει τόσο Πόλυ ώρες ώρες ειδικά κάτω από λάμπα ας πούμε η σε έντονο φως , να έχεις τόσο όμορφο κινητό ολοκαίνουργιο και να βλέπεις αυτή τη μικρή έστω γρατζουνιά, με τρελαίνει 

Οκ,κι αν το πουλήσεις και αγοράσεις καινούργιο και μετά γρατζουνίσεις κι εκείνο τι θα κάνεις; 

Θα το ξαναπουλήσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σχεδόν 3 χρόνια έχω το S8+ ,gorilla 5, χωρίς τζαμακι ή θήκη και δεν γρατζουνιά.

Μάλλον και εδώ μαϊμούδες τα xiaomi 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...