Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση προς τους κατόχους του XS MAX


kyriakosssss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα Σκέφτομαι να αγοράσω το iPhone XS Max Και θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με την μπαταρία.. Όπως όλοι ξέρουμε η iPhone δεν εχει και τις καλύτερες μπαταρίες. Εσείς που το έχετε κάθε ποτέ το φορτίζεται με τι είδους χρήση και ποσό καιρό το έχετε. Ευχαριστω πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kyriakosssss είπε

Καλησπερα Σκέφτομαι να αγοράσω το iPhone XS Max Και θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με την μπαταρία.. Όπως όλοι ξέρουμε η iPhone δεν εχει και τις καλύτερες μπαταρίες. Εσείς που το έχετε κάθε ποτέ το φορτίζεται με τι είδους χρήση και ποσό καιρό το έχετε. Ευχαριστω πολυ 

Το είχα για κάποιο καιρό. Ωντως η μπαταρία του είναι μικρή για το μέγεθος του. 3100mah αν θυμάμαι καλά. Με πολύ μέτρια χρήση θα σου βγάζει τη μέρα. 

Αλλιώς θα πρέπει να το φορτίζεις το απόγευμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, kyriakosssss είπε

Καλησπερα Σκέφτομαι να αγοράσω το iPhone XS Max Και θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση σχετικά με την μπαταρία.. <<. Εσείς που το έχετε κάθε ποτέ το φορτίζεται με τι είδους χρήση και ποσό καιρό το έχετε. Ευχαριστω πολυ 

εγω παντως απο το δικο iphone 8 plus δεν εχω κανενα παραπονο με την μπαταρια...μια χαρα μου βγαζει την μερα και ανετα μαλιστα θα ελεγα...

οσο για το <<Όπως όλοι ξέρουμε η iPhone δεν εχει και τις καλύτερες μπαταρίες>> ασχολιαστο...ποιοι ειστε εσεις αυτοι οι ολοι? και εγω τσουβαλιαζω καμια φορα , αλλα σε αλλα πραγματα ...

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...