Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα mi robot vacuum mop pro


Kostasm45

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, murcielago580 είπε

Ναι το ειδα μεσα στον καδο που εχει καποιες φωτογραφιες με επεξηγηση...χαζομαρα μου

Κατι ακομα, μερικες φορες οχι παντα, οταν της λεω να παει σε ενα τυχαιο απο τα δωματια του σπιτιου που εχει και στον χαρτη της να καθαρισει μπερδευεται και ουσιαστικα αρχιζει να σκουπιζει απο την αρχη και φαινεται σαν να φτιαχνει νεο χαρτη. Γιατι το κανει αυτο? ειναι προβλημα η απλα να την βαζω απο την αρχη? μετα απο 1-2 φορες ξεμπερδυεται και βρισκει τον δρομο της... Οταν την βαζω να σκουπισει ολο το σπιτι(ολο τον χαρτη) δεν εχει καποιο θεμα...

Τα ίδια μου κάνει και μένα , βάζοντας της στην βάση φόρτισης (είτε με το χέρι είτε μέσω του app) , στρώνει χαρακτήρα .

Δεν νομίζω ότι είναι  σοβαρό πρόβλημα , μάλλον κάποιο bug .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 826
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά θέλω να πάρω ανταλλακτικά γιατί με τη χρήση που κάνει η γυναίκα μου θα χρειαστούν σύντομα.

Βρήκα αυτα.. Θα κάνουν ? Έχει πάρει κανένας από Banggood να προτείνει κάτι άλλο?

https://www.banggood.com/10pcs-Replacements-for-Xiaomi-Mijia-STYTJ02YM-MOP-PRO-Vacuum-Cleaner-Parts-Accessories-Main-Brush+1-Side-Brushes+3-HEPA-Filters+2-Wet-Mop-Cloth+2-Yellow-Cleaning-Tool+1-Screwdriver+1-Non-Original-p-1781239.html?cur_warehouse=CN&rmmds=search

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2021 στις 8:35 ΜΜ, Tsino είπε

Παιδιά θέλω να πάρω ανταλλακτικά γιατί με τη χρήση που κάνει η γυναίκα μου θα χρειαστούν σύντομα.

Βρήκα αυτα.. Θα κάνουν ? Έχει πάρει κανένας από Banggood να προτείνει κάτι άλλο?

https://www.banggood.com/10pcs-Replacements-for-Xiaomi-Mijia-STYTJ02YM-MOP-PRO-Vacuum-Cleaner-Parts-Accessories-Main-Brush+1-Side-Brushes+3-HEPA-Filters+2-Wet-Mop-Cloth+2-Yellow-Cleaning-Tool+1-Screwdriver+1-Non-Original-p-1781239.html?cur_warehouse=CN&rmmds=search

 

Α μαλιστα, χαλανε τοσο ευκολα ολα αυτα? ας μας πει καποιος που εχει παραγγειλει ανταλλακτικα μηπως παρουμε και εμεις κανα σετ να εχουμε γτ και εμεις 2-3 φορες τη βδομαδα τη βαζουμε σιγουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, murcielago580 said:

Α μαλιστα, χαλανε τοσο ευκολα ολα αυτα? ας μας πει καποιος που εχει παραγγειλει ανταλλακτικα μηπως παρουμε και εμεις κανα σετ να εχουμε γτ και εμεις 2-3 φορες τη βδομαδα τη βαζουμε σιγουρα...

Εδω μιλάμε για 2-3 φορές την ημέρα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλη σας μερα

Αγορασα απο το πλαισιο  23/11/2020  την Mi Robot Vacuum-Mop P   model : STYTJ02YM.

Ητανε ολα μια χαρα μεχρι  πριν απο πεντε ημερες  που ξαφνικα δειχνει διαρκως οτι ειναι οffline

Εκανα reset to wifi  αρκετες φορες  & return to initial factory settings    χωρις κανενα αποτελεσμα.

Καποιος που ειχε το ιδιο προβλημα μπορει να με βοηθηση

Ευχαριστω εκ των προτερων

yiachi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, yiachi είπε

 

Καλη σας μερα

Αγορασα απο το πλαισιο  23/11/2020  την Mi Robot Vacuum-Mop P   model : STYTJ02YM.

Ητανε ολα μια χαρα μεχρι  πριν απο πεντε ημερες  που ξαφνικα δειχνει διαρκως οτι ειναι οffline

Εκανα reset to wifi  αρκετες φορες  & return to initial factory settings    χωρις κανενα αποτελεσμα.

Καποιος που ειχε το ιδιο προβλημα μπορει να με βοηθηση

Ευχαριστω εκ των προτερων

yiachi

Καλησπέρα. Δοκίμασε να αφαιρέσεις το xiaomi Home και να το ξανακατεβάσεις. Επίσης, έχεις βάλει region Ελλάδα? Γιατί αν είναι απο πλαίσιο θα είναι firmware ελληνικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Zipcode80 είπε

Καλησπέρα. Δοκίμασε να αφαιρέσεις το xiaomi Home και να το ξανακατεβάσεις. Επίσης, έχεις βάλει region Ελλάδα? Γιατί αν είναι απο πλαίσιο θα είναι firmware ελληνικό.

oxi den dokimasa  ,na to epanegatastiso me kenurgio username ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ξανά. 
έχω την σκουπιτσα σε έκδοση globo. 
θέλω να αγοράσω τώρα 2 smart plugs της xiaomi αλλά διστάζω για το γεγονός ότι δεν ξέρω για ποια region θα είναι οι πρίζες που θα πάρω. 
Θα της πάρω μεν από ελληνικό μαγαζί, αλλά αν τις έχει φέρει από Κίνα και για να δουλέψουν θα θέλουν τον κινεζικο σέρβερ, τι θα γίνει με την σκούπα που συνδέεται σε άλλον;;

Εχει τύχει σε κάποιον;

Ειναι οντως πρόβλημα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

55 λεπτά πριν, sifisbet είπε

Καλησπέρα ξανά. 
έχω την σκουπιτσα σε έκδοση globo. 
θέλω να αγοράσω τώρα 2 smart plugs της xiaomi αλλά διστάζω για το γεγονός ότι δεν ξέρω για ποια region θα είναι οι πρίζες που θα πάρω. 
Θα της πάρω μεν από ελληνικό μαγαζί, αλλά αν τις έχει φέρει από Κίνα και για να δουλέψουν θα θέλουν τον κινεζικο σέρβερ, τι θα γίνει με την σκούπα που συνδέεται σε άλλον;;

Εχει τύχει σε κάποιον;

Ειναι οντως πρόβλημα;;

Εξαρτάται από το τι θεωρείς πρόβλημα.

Για να είσαι σίγουρος, ρώτησε το μαγαζί που θέλεις να πάρεις τις πρίζες για ποιον σέρβερ είναι (ευρωπαϊκό ή κινέζικο). Αν είναι διαφορετικός από αυτόν της σκούπας, τότε δεν θα σου παίζουν μαζί στην ίδια εφαρμογή. Οπότε θα χρειαστείς είτε δύο κινητά, ένα που θα είναι στον κινεζικό server και ένα στον ευρωπαϊκό, είτε μία εφαρμογή, που δεν θυμάμαι το όνομά της, και σου επιτρέπει να έχεις δύο φορές την εφαρμογή της Xiaomi στο κινητό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό ακριβως θέλω να αποφύγω... τις 2 εφαρμογές.... εχουμε πήξει στις εφαρμογές...

δηλαδη αν οι πρίζες δουλεύουν στον κινεζικο, η εφαρμογή μου δεν θα τις βλέπει καθολου;

Η STYTJ02YM SKV4109GL σκούπα που έχω δουλεύει σίγουρα στον ευρωπαϊκό σέρβερ;; Region πάντως έχω GREECE  

Μπορω να το τσεκαρω από κάπου;

Επεξ/σία από sifisbet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Στα eshop βάλανε την συγκεκριμένη σε προσφορά στα 276, πιστεύω για εγγύηση απο eshop και άμεση παράδοση είναι αρκετά καλή τιμή.

https://www.e-shop.gr/rompotiki-skoypa-xiaomi-mop-pro-2in1-skv4110gl-leyko-p-HAP.438236

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, BoullyBoy είπε

Καλησπέρα. Στα eshop βάλανε την συγκεκριμένη σε προσφορά στα 276, πιστεύω για εγγύηση απο eshop και άμεση παράδοση είναι αρκετά καλή τιμή.

Για το "άμεση παράδοση" μην είσαι και τόσο βέβαιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...