Προς το περιεχόμενο

Mitsubishi colt με υγραέριο


makisperama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά... Πήγα σήμερα για κτεο και μου είπαν ότι έχει λήξει η Μπουκάλα και πρέπει να την αλλάξω και μετά έχει και κόστος 81 ευρώ για τον έλεγχο;;; γνωρίζουμε πόσο είναι το κόστος για αλλαγή μπουκαλας;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, makisperama είπε

Καλησπέρα παιδιά... Πήγα σήμερα για κτεο και μου είπαν ότι έχει λήξει η Μπουκάλα και πρέπει να την αλλάξω και μετά έχει και κόστος 81 ευρώ για τον έλεγχο;;; γνωρίζουμε πόσο είναι το κόστος για αλλαγή μπουκαλας;;

γυρω στο κατοσταρικο. Δεν στο ειχαν πει την προηγουμενη φορα που περασες ΚΤΕΟ οτι στον επομενο ελεγχο θα πρεπει να εχεις αλλαξει μπουκαλα;
Εισαι και εσυ μια δεκαετια με υγραεριο; Αρχοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος την μπουκαλα θελεις αλλα 80 ερυω γιατι ο εγκαταστατης πρεπει να το περασει ΚΤΕΟ για την αλλαγη και δεν νομιζω να εχει σχεση με το περιοδικο ελεγχο ΚΤΕΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, makisperama είπε

Καλησπέρα παιδιά... Πήγα σήμερα για κτεο και μου είπαν ότι έχει λήξει η Μπουκάλα και πρέπει να την αλλάξω και μετά έχει και κόστος 81 ευρώ για τον έλεγχο;;; γνωρίζουμε πόσο είναι το κόστος για αλλαγή μπουκαλας;;

Σωστά σου είπαν 81 € είναι το ΚΤΕΟ , όπως και η αρχική εγκατάσταση .

Βάλε εάν θές μπουκάλα μάρκας TMS που είναι και απο μέσα βαμμένες . Δέν το γνώριζα όταν έβαλα εγώ. Επίσης βάλε και ποιοτική πολυβαλβίδα . Στην ουσία δεξαμενή και πολυβαλβίδα αλλάζεις 

Επιπλέον εάν έχεις μηχανικές βαλβίδες κάνε και ένα έλεγχο διακενων βαλβίδων εάν δεν έχεις ήδη κάνει . Κάθε 40000

Επεξ/σία από meletis_m
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...