Προς το περιεχόμενο

Fortnite στα 90fps θα υποστηρίζει το OnePlus 8


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι αιτια βαρβατη για να προβουμε οι ευσεβεις καταναλωτες στην αγορα αυτου... Μας ενδιαφερει διαρκεια μπαταριας??? ΟΟΟΟΟοοχι.. Μας ενδιαφερει κατασκευη?? ΟΟΟοοοχι...

Μας ενδιαφερει η καμερα??Οοοοοοοχι... Μας ενδιαφερει να εχει κατι καινουργιο/καινοτομο η συσκευη για να την αγορασουμε?? οοοοοοοχι..

Παιζει Fortnite στα 90fps σε 6,5 ιντζες οθονη στο medium??????!!!! OYAOYAAAAAA!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, konakis είπε

Απ'τα καλύτερα notifications έχει γιατί το λες αυτό? Δουλεύω το 7pro και είναι καρφί σε όλες του τις ειδοποιήσεις... 

Στο 8 που πήρα δεν υπάρχει notification led και το "horizon" δεν λειτουργεί, παρ' ότι είναι ενεργοποιημένο

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι οι εταιρίες πλέον κυνηγάνε ανούσια πράγματα και τα πλασάρουν σαν πρωτοπορία! 8k αναλυση σε οθόνη κινητού... τι να την κάνεις? Είχα το v10 πολύ ωραία οθόνη, αλλά για να βγάλει την μέρα ήθελε δύο μπαταρίες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, invisiblesurfer είπε

Στο 8 που πήρα δεν υπάρχει notification led και το "horizon" δεν λειτουργεί, παρ' ότι είναι ενεργοποιημένο

Λειτουργεί την στιγμή που σου έρχεται ειδοποίηση, τουλάχιστον στο δικό μου κανονικά. Δεν νομίζω ότι υπάρχει full screen κινητό με notification led. Όταν(γιατί είπαν το δουλεύουν) βάλουν always on display τότε θα μπορείς να τα βλέπεις χωρίς να ακουμπήσεις την οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, nasos74 είπε

Κάθε φορά που ακούω για mobile και gaming θέλω να αρχίσω να φωνάζω, καλά είναι δυνατόν να τρελαίνεται κάποιος να παίζει σε μια οθόνιτσα, χωρίς keyboard/mouse ή έστω controller… 

Κατευθείαν όμως μου έρχεται στο μυαλό το πως άρχισα εγώ  να παίζω (αρχές 90ς σε μια χαζό TV) όταν ήμουν στην ηλικία των παιδιών/εφήβων που απευθύνεται το mobile gaming και το fortnite και το βουλώνω. 

hahah πράγματι έχω βρεθεί και εγώ στη θέση σου 5-6 φορές!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, NamelessDead είπε

Το ξέρεις οτι δεν εχεις καμια διαφορά απο τους βλάκες του PCMR που μιλανε υποτιμητικα για τις κονσολες ετσι; Δηλαδή πόσο δύσκολο ειναι να αγνοήσετε κάτι αν δεν μπορειτε να συμμετεχετε σε συζητηση; 

Αααα, ώστε με αποκαλείς και βλάκα τώρα.

Το «επίπεδο» σου είναι για τον μπέο, άντε γειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντί να δώσω τα €€€ για το OnePlus 8.... δεν τα δίνω να πάρω pcάκι super.... που θα παίζει χαλαρά στα >120fps.... και θα μου μείνουν και €€€ .....

 

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gatilaras είπε

Ειναι αιτια βαρβατη για να προβουμε οι ευσεβεις καταναλωτες στην αγορα αυτου... Μας ενδιαφερει διαρκεια μπαταριας??? ΟΟΟΟΟοοχι.. Μας ενδιαφερει κατασκευη?? ΟΟΟοοοχι...

Μας ενδιαφερει η καμερα??Οοοοοοοχι... Μας ενδιαφερει να εχει κατι καινουργιο/καινοτομο η συσκευη για να την αγορασουμε?? οοοοοοοχι..

Παιζει Fortnite στα 90fps σε 6,5 ιντζες οθονη στο medium??????!!!! OYAOYAAAAAA!!

Στο low το παίζει στα 90Fps...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, johncorfas είπε

Στο low το παίζει στα 90Fps...

Ακομη καλυτερα. Ονειρο ζωης να επιστρεψω στα γραφικα των 2000 με view distance τα 20cm και με τα παταστρουμφικα γραφικα του fortnite να ειναι σαν κηρομπογιες που εχουν λιωσει απο τον ηλιο.

 

Υ.Γ. το cod το παιζει σε καλυτερη αναλυση στα 90fps??? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Alexaras1991 είπε

Μ'αρέσει που ο PC gamer είναι ο βασιλιάς 😄

Καλά εννοηται αυτό 

2 ώρες πριν, dpolal είπε

Αααα, ώστε με αποκαλείς και βλάκα τώρα.

Το «επίπεδο» σου είναι για τον μπέο, άντε γειά.

Καλά του είπες , και εγώ αυτό θα του έλεγα , είναι αυτά τα παιδιά σήμερα . Ουσττττττττ κωλοπαιδα :D :D :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...