Προς το περιεχόμενο

[Επαναφορτιζόμενη σκούπα] JIMMY JV83 Pet @ Geekbuying 170€ με προπαραγγελία


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, nikos032 είπε

Στη 2η σκάλα δε κάνει δουλειά ?

Κάνει αλλά όταν έχεις χαλιά θες να τη βάλεις στο φουλ. Βέβαια ούτως ή άλλως έχω μια πολυκυκλωνικη της rowenta που μπαίνει μια φορα στις 10 μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 29/5/2020 στις 8:28 ΠΜ, Bakxos είπε

Κάνει αλλά όταν έχεις χαλιά θες να τη βάλεις στο φουλ. Βέβαια ούτως ή άλλως έχω μια πολυκυκλωνικη της rowenta που μπαίνει μια φορα στις 10 μέρες. 

Θεωρείς ότι δεν κάνει για μοναδική λυση; Σκέφτομαι και εγώ να την πάρω, το σπίτι μ είναι γύρω στα 80τμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, kraken92 είπε

Θεωρείς ότι δεν κάνει για μοναδική λυση; Σκέφτομαι και εγώ να την πάρω, το σπίτι μ είναι γύρω στα 80τμ.

Αν θες να πάρεις τέτοιου είδους σκούπα και να σου κρατάει θα πρέπει να πάρεις μια να έχει καλώδιο και μπαταρία αλλιώς για μένα δεν λέει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλέον έχει εξαφανιστεί η προπαραγγελία και είναι άμεσα διαθέσιμη. Πιστεύω ότι σύντομα θα τη στείλουν σε όσους έκαναν παραγγελία τις προηγούμενες μέρες.

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/5/2020 στις 7:20 ΜΜ, Craven είπε

Την χτύπησα εγώ..

Περίμενα έτσι κιαλλιώς μια προσφορά στην JV83 (την προτιμούσα απ την JV65 και ας είναι πιο δυνατή η δεύτερη, λόγω στυλ κάδου)

Πέρα από τον εύκαμπτο σωλήνα που δεν με πολυένοιαζε, δεν βλέπω άλλες αλλαγές (135aw εγώ πάντα ήξερα και την "απλή" JV83). Ίσα ίσα το ότι είχε και την βούρτσα για τα χαλιά με έψησε περισσότερο από την σκέτη.

Επειδή είμαι εντελώς άσχετος απο παραλαβές απο Γερμανία, αντί για το Germany Economy 2-7 μέρες, επέλεξα το DE UPS 1-2 μέρες μιας και ήταν επίσης δωρεάν... ελπίζω να μην έκανα κάποια πατάτα εδώ... (αν έκανα ας μου πει κάποιος για να προλάβω να ενημερώσω το geekbuying μπας και...)

Το μόνο που ελπίζω είναι να την στείλουν στην ώρα τους και να μην περιμένουμε μήνες, γιατί το "προπαραγγελία" πάντα αγχώνει.

Edit: ένα που μου έκανε εντύπωση είναι πως ενώ έκανα preorder πριν μιάμιση ώρα, ακόμα γράφει 0 preorders στην σελίδα του προϊόντος

Για πες για στυλ καδου.

Ψηλά εχουν και οι δύο νομίζω οπότε θα μπαίνει κάτω απο καναπέδες.

 

Γενικότερα ποσα κρατάει η μπαταρία σε ταχύτητα που να ρουφάει τρίχες απο πατώματα και γωνίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nikos032 είπε

Αν δε κρατάει έστω 20 λεπτά δεν αξίζει, εκτός αν έχεις και μια ρομποτική.

20 λεπτα τα βγαζεις με την μικρη σκαλα ανετα, απλα για να ρουφανε καλα θελουν η την μεγαλη η την αμεσως επομενη (γυρω στο 10 λεπτο να υπολογιζεις με αυτες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

20 λεπτα τα βγαζεις με την μικρη σκαλα ανετα, απλα για να ρουφανε καλα θελουν η την μεγαλη η την αμεσως επομενη (γυρω στο 10 λεπτο να υπολογιζεις με αυτες).

Αυτο εννοούσα, 20 λεπτά στην μέγιστη σκάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την jv83 πάνω απο 1 χρονο ειναι για καθε μερα καθαρισμα απο 10 λεπτα  την δουλευω σχεδον παντα στην τρίτη σκαλα κραταει 10 λεπτα  εχω 2 μπαταριες η 1η που την εχω απο τοτε που την πηρα μετα απο 1 χρονο εχει πέσει πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, nikos032 είπε

Αν δε κρατάει έστω 20 λεπτά δεν αξίζει, εκτός αν έχεις και μια ρομποτική.

Αν έχεις και ρομποτική, γιατί να μην πάρεις μια ρεύματος και να μην έχεις θέμα αυτονομίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...