Προς το περιεχόμενο

YouTube Vanced


GeorgeR1_700

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, επειδή διάβασα διάφορα για το ότι μπορεί να έχουν θέματα κάποιες εκδώσεις ήθελα να ρωτήσω:

1. το κατεβάζω από εδώ https://vanced.app/ ?

2. να κατεβάσω αυτό που μου προτείνει ή να κατεβάσω κάποια από τις προηγούμενες εκδώσεις που έχει στο Looking for the older versions? click here!?  ?

3. To SAI από τι κατάλαβα είναι για να κάνω το κινητό μου root, οπότε αν είναι όντως αυτό δεν το κατεβάζω. Σωστά?

4. Το έχει δοκιμάσει μήπως κανείς σας και σε tv box? (γνωρίζω για το NewPipe που κάτι είδα πως είναι και για android tv, δεν με ενδιαφέρει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vanceed & Micro G , κατέβασε τις τελευταίες εκδόσεις. 
 

Καντά και τα δύο εγκατάσταση, ίσως χρειαστεί να τα κάνεις παραπάνω από μία φορά , χωρίς να τα απεγκαταστήσεις.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vasilisxd είπε

Vanceed & Micro G , κατέβασε τις τελευταίες εκδόσεις. 
 

Καντά και τα δύο εγκατάσταση, ίσως χρειαστεί να τα κάνεις παραπάνω από μία φορά , χωρίς να τα απεγκαταστήσεις.  

Το έκανα τελικά πριν μισή ώρα, και μου το πήρε με την πρώτη :) Τελικά χρειάστηκε και το SAI καθώς το Vanceed δεν ήταν apk αλλά apks και δεν μπορούσε να το αναγνωρίσει αλλιώς. Όλα καλά αλλά στο tvbox δεν μπόρεσε να περαστεί :( Αλλά το ψάχνω μπας και βρεθεί κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, GeorgeR1_700 είπε

Το έκανα τελικά πριν μισή ώρα, και μου το πήρε με την πρώτη :) Τελικά χρειάστηκε και το SAI καθώς το Vanceed δεν ήταν apk αλλά apks και δεν μπορούσε να το αναγνωρίσει αλλιώς. Όλα καλά αλλά στο tvbox δεν μπόρεσε να περαστεί :( Αλλά το ψάχνω μπας και βρεθεί κάτι.

Ναι τώρα τελευταία το έχουν κάνει και αυτό. Δεν έχω καταλάβει τον λόγο που σε βάζει σε τέτοια διαδικασία αλλά σίγουρα αξίζει τον κόπο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/6/2020 στις 8:37 ΜΜ, GeorgeR1_700 είπε

Πληροφοριακά να πω πως τελικά πέρασα το Vanced στο tv box μέσω του aptoide tv.

 

9 ώρες πριν, GeorgeR1_700 είπε

Συζήτηση να γίνεται... μου κάνει τεράστια εντύπωση το πόση μεγάλη διαφορά έχει στην μπαταρία το  vanced  σε σχέση με το κανονικό youtube  

image.png

Πολύ χρήσιμες πληροφορίες και οι δύο !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

 

Στις 3/6/2020 στις 1:16 ΠΜ, GeorgeR1_700 είπε

Συζήτηση να γίνεται... μου κάνει τεράστια εντύπωση το πόση μεγάλη διαφορά έχει στην μπαταρία το  vanced  σε σχέση με το κανονικό youtube  

image.png

Αυτό έχει να κάνει και με το πόσο χρησιμοποίησες την κάθε εφαρμογή !

Δοκίμασες το YMusic; https://ymusic.io/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Ntouris3 είπε

Αυτό έχει να κάνει και με το πόσο χρησιμοποίησες την κάθε εφαρμογή !

Δοκίμασες το YMusic; https://ymusic.io/

Ο George προφανώς εννοεί ότι το Vanced φαίνεται να είναι πολύ λιγότερο ενεργοβόρο, αν κρίνουμε από τα νούμερα. Σε μια ώρα το Vanced 8% όταν το OG YouTube app σε μόλις 6 λεπτά 3% ! Μιλάμε για τεράστια διαφορά.

Εγώ πάντως έχω θέματα με το casting στο Vanced και δη στο lockscreen. Δηλαδή με το OG YouTube ολα οκ, ενώ με το Vanced από το lockscreen widget 9 στις 10 φορές το pause / play δεν "πιάνει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας, ίσως τα δω αυτά που λέτε από βδομάδα καθώς δε μπορώ μέσα σε αυτή. 

Εγώ πάντως δεν έχω θέματα με το vanced. Θα δοκίμαζα στην θέση σου πάντως κάποια άλλη έκδοση εκτός και αν το og σε βολεύει σε αυτά που θες. 

Επεξ/σία από GeorgeR1_700
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, stark είπε

Ο George προφανώς εννοεί ότι το Vanced φαίνεται να είναι πολύ λιγότερο ενεργοβόρο, αν κρίνουμε από τα νούμερα. Σε μια ώρα το Vanced 8% όταν το OG YouTube app σε μόλις 6 λεπτά 3% ! Μιλάμε για τεράστια διαφορά.

Εγώ πάντως έχω θέματα με το casting στο Vanced και δη στο lockscreen. Δηλαδή με το OG YouTube ολα οκ, ενώ με το Vanced από το lockscreen widget 9 στις 10 φορές το pause / play δεν "πιάνει".

Με συγχωρείς, δεν είδα τον χρόνο χρήσης των εφαρμογών !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...