Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματο μηχανικό πληκτρολόγιο] BlitzWolf BW-KB1 @ Banggood 44.86€ με προπαραγγελία


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, NoiSy MaN είπε

Από την άλλη έχω διαβάσει διάφορες εμπειρίες γι αυτό το θέμα και συνήθως έχει να κάνει και με το dongle που έχεις, το stock δυστυχώς ήταν μάπα.

Επίσης το "δικό μας" είναι το μόνο με Bluetooth 5.0 σε αντίθεση με το Anne Pro και όλα τα παρεμφερή, που σημαίνει 2πλη ταχύτητα και ακόμα μεγαλύτερο range. Πιστεύω μια χαρά θα κάνει για gaming, ειδικά αν μιλάμε για πιο χαλαρά single player games κτλ

Δεν εχεις αδικο, ειχα αλλαξει και dongle σε κατι πιο ακριβο για αυτο το λογο, παρολα αυτα ενα ελαχιστο delay υπηρχε ακομη που ενοχλουσε σε fps gaming. Τωρα αυτο που λες για το bluetooth 5 ισως και να ισχυει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ρθε email οτι θα καθυστερήσει το preorder λογω out of stock, ενώ είχα παραγγείλει το Ασπρο version πρωτού καν ολοκληρωθεί το πρώτο preorder target, ενω αμφιβάλλω αν ολοκληρώθηκαν όλα ποτέ. Για παράδειγμα το μεσημέρι to White με Brown switch ήταν στα 29 preorders out of 30 πρωτου αυξηθεί η τιμή του. Τι παίζει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Amefurikozo είπε

Μου ρθε email οτι θα καθυστερήσει το preorder λογω out of stock, ενώ είχα παραγγείλει το Ασπρο version πρωτού καν ολοκληρωθεί το πρώτο preorder target, ενω αμφιβάλλω αν ολοκληρώθηκαν όλα ποτέ. Για παράδειγμα το μεσημέρι to White με Brown switch ήταν στα 29 preorders out of 30 πρωτου αυξηθεί η τιμή του. Τι παίζει;

Μια από τα ίδια,  είχα παραγγείλει το μαύρο μόλις είδα το post εδώ , πριν καν πετύχει το πρώτο target. Ελπίζω να stockάρουν σε 1-2 εβδομάδες max όπως γράφουν και στο email. Υπάρχει κανένας που δεν έλαβε το email και έχει δρομολογηθεί η παραγγελία του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Amefurikozo είπε

Μου ρθε email οτι θα καθυστερήσει το preorder λογω out of stock, ενώ είχα παραγγείλει το Ασπρο version πρωτού καν ολοκληρωθεί το πρώτο preorder target, ενω αμφιβάλλω αν ολοκληρώθηκαν όλα ποτέ. Για παράδειγμα το μεσημέρι to White με Brown switch ήταν στα 29 preorders out of 30 πρωτου αυξηθεί η τιμή του. Τι παίζει;

Μάλλον δεν ολοκληρώθηκαν, αφού απ' ότι θυμάμαι δεν είχαν περάσει ούτε στη τρίτη φάση των προπαραγγελιών. Ενώ τώρα βλέπω ότι δεν είναι διαθέσιμο. Θα πω ότι ίσως δεν περίμεναν τόσες παραγγελίες μαζεμένες, αλλά αν ήταν έτσι και δεν είχαν αρκετά κομμάτια γιατί να έβαζαν τόσο υψηλό στόχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

10€ φθηνότερα πλέον. 34,80€ αν το αγοράσετε από το site, 34,32€ αν το αγοράσετε από το app (click στο link, το βάζετε στο καλάθι, ανοίγετε το app στο κινητό και ολοκληρώνετε την αγορά): 

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-KB1-Wireless-bluetooth-Keyboard-Gateron-Switch-RGB-63-Keys-NKRO-Type-C-Mechanical-Gaming-Keyboard-p-1682979.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imvrios είπε

10€ φθηνότερα πλέον. 34,80€ αν το αγοράσετε από το site, 34,32€ αν το αγοράσετε από το app (click στο link, το βάζετε στο καλάθι, ανοίγετε το app στο κινητό και ολοκληρώνετε την αγορά): 

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-KB1-Wireless-bluetooth-Keyboard-Gateron-Switch-RGB-63-Keys-NKRO-Type-C-Mechanical-Gaming-Keyboard-p-1682979.html

Τα μεταφορικά είναι 4.69€ (PDM) γιατί αν το αγοράσεις με την απλή αποστολή θα έχεις και έξοδα τελωνείου. Αλλά εξακολουθεί να είναι μια εξαιρετική τιμή. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το πιστεύω πως δε το πρόσεξα αυτό 😄

Εν τω μεταξύ λέμε λέμε και δεν έχουμε επισημάνει κάτι πολύ σημαντικό: είναι type-c. Μπορεί να θέλει και αντάπτορα όποιος το αγοράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο παρέλαβα κι εγώ χθες. Τιμιότατο για τα λεφτά του αλλά δυστυχώς στο δικό μου δε δουλεύει το bluetooth που είναι και ο βασικός λόγος που το πήρα. Άντε να δω τι άκρη θα βγάλω τώρα με το banggood.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, NoiSy MaN είπε

Tο παρέλαβα κι εγώ χθες. Τιμιότατο για τα λεφτά του αλλά δυστυχώς στο δικό μου δε δουλεύει το bluetooth που είναι και ο βασικός λόγος που το πήρα. Άντε να δω τι άκρη θα βγάλω τώρα με το banggood.

Μπλεξιμο δυστυχως, καλη τυχη μοναχα να πω, γιατι δεν παει καλα το banggood με τις εγγυησεις, αν θελεις πες μας εδω τι εγινε οταν ληξει το θεμα σου, αν και θα παρει καιρο...

---

Εν τω μεταξυ, η τιμη presale ηταν μουφα, τωρα το βλεπω στα 32,60 + 4,69 τα eu μεταφορικα...

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, NoiSy MaN είπε

Tο παρέλαβα κι εγώ χθες. Τιμιότατο για τα λεφτά του αλλά δυστυχώς στο δικό μου δε δουλεύει το bluetooth που είναι και ο βασικός λόγος που το πήρα. Άντε να δω τι άκρη θα βγάλω τώρα με το banggood.

" Fn+Tab to switch between bluetooth and wired mode"

Δοκίμασε μία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

" Fn+Tab to switch between bluetooth and wired mode"

Δοκίμασε μία

Το ξέρω φίλε, δεν είναι δική μου αστοχία. Απλά δε δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...