Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις στα Pull&Bear έως 50%


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημείωση: Τα μεταφορικά ήταν δωρεάν για το διάστημα 29-31/05/2020 και πλέον κοστίζουν 5.95€ για παραγγελίες κάτω των 20€. 

Ανδρικά

https://www.pullandbear.com/gr/man/promotions-c1010131046.html

Γυναικεία

https://www.pullandbear.com/gr/woman/promotions-c1010131045.html

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρήγγειλα και εγώ ένα τζιν παντελόνι στα 10€. Πλήρωσα με PayPal κι όλα καλά. Άντε να δούμε τώρα σε πόσες μέρες θα έρθουν. 

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, greed είπε

Εμένα μου ακύρωσαν την παραγγελία μου. Τι λακαμαδες; Ούτε μια συγνώμη ούτε καν τον λόγο. Επαγγελματίες

Υποθέτω πως δεν θα υπήρχε διαθέσιμο το μέγεθος που διάλεξες ή γενικά το προϊόν. Αυτό όμως έπρεπε να το δουν εξ αρχής. Δε νομίζω να είχαν τόσο μεγάλο όγκο παραγγελιών ώστε ανά πάσα στιγμή να μην μπορούν να ενημερώνουν τη διαθεσιμότητα.

Σε μένα από την άλλη, την έστειλαν χθες και αναμένεται να φτάσει 3 με 11 Ιουνίου. Το κακό είναι ότι δεν βρήκα πουθενά αριθμό αποστολής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Υποθέτω πως δεν θα υπήρχε διαθέσιμο το μέγεθος που διάλεξες ή γενικά το προϊόν. Αυτό όμως έπρεπε να το δουν εξ αρχής. Δε νομίζω να είχαν τόσο μεγάλο όγκο παραγγελιών ώστε ανά πάσα στιγμή να μην μπορούν να ενημερώνουν τη διαθεσιμότητα.

Σε μένα από την άλλη, την έστειλαν χθες και αναμένεται να φτάσει 3 με 11 Ιουνίου. Το κακό είναι ότι δεν βρήκα πουθενά αριθμό αποστολής.

Έβαλα αλλά προϊόντα. 4-5 τζιν για τη δουλειά. Για να δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, neosstoforum είπε

Υποθέτω πως δεν θα υπήρχε διαθέσιμο το μέγεθος που διάλεξες ή γενικά το προϊόν. Αυτό όμως έπρεπε να το δουν εξ αρχής. Δε νομίζω να είχαν τόσο μεγάλο όγκο παραγγελιών ώστε ανά πάσα στιγμή να μην μπορούν να ενημερώνουν τη διαθεσιμότητα.

Σε μένα από την άλλη, την έστειλαν χθες και αναμένεται να φτάσει 3 με 11 Ιουνίου. Το κακό είναι ότι δεν βρήκα πουθενά αριθμό αποστολής.

Από Αθήνα τα έστειλαν. Συγκεκριμένα εγώ έκανα προχθές παραγγελία και μου έφτασε σήμερα. Με γενική ταχυδρομική έρχεται. Αν πατήσεις where’s my order που εμφανίζεται στο mail , σε πηγαίνει στο σάιτ της γενικής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ManosAgg είπε

Από Αθήνα τα έστειλαν. Συγκεκριμένα εγώ έκανα προχθές παραγγελία και μου έφτασε σήμερα. Με γενική ταχυδρομική έρχεται. Αν πατήσεις where’s my order που εμφανίζεται στο mail , σε πηγαίνει στο σάιτ της γενικής. 

Δε βλέπω κάπου το "where's my order". Υπάρχει μόνο το "Ενημερώσου για την κατάσταση της παραγγελίας σου εδώ". Και όταν το πατάω αυτό με πηγαίνει στην ιστοσελίδα της Pull&Bear όπου επίσης δεν εμφανίζεται κάποιος αριθμός παρακολούθησης του δέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, neosstoforum είπε

Δε βλέπω κάπου το "where's my order". Υπάρχει μόνο το "Ενημερώσου για την κατάσταση της παραγγελίας σου εδώ". Και όταν το πατάω αυτό με πηγαίνει στην ιστοσελίδα της Pull&Bear όπου επίσης δεν εμφανίζεται κάποιος αριθμός παρακολούθησης του δέματος.

Αυτό ήταν το πρώτο mail που μου είχε έρθει. Τότε λογικά περιμένεις να έρθει και δεύτερο!!! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Βλέπω τα δωρεάν μεταφορικά ισχύουν από 20€ και πάνω, σωστά?

Σωστά. Από 29 έως 31 Μαΐου ήταν εντελώς δωρεάν, αλλά πλέον είναι 5.95€ αν θυμάμαι καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Ελεινη ποιοτητα, καλα για οταν ειμασταν 18, πλεον δεν.

Με 15  ευρω τζιν τι περιμενεις να παρεις?Ειναι καλη λυση για ρουχα καθε μερα να εχεις να αλλαζεις ,για δουλεια κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Ελεινη ποιοτητα, καλα για οταν ειμασταν 18, πλεον δεν.

Έχω ένα τζιν παντελόνι αγορασμένο από το κατάστημα της Pull&Bear πριν 4-5 χρόνια και ακόμη δεν με έχει αφήσει. Βέβαια δεν το φοράω και τόσο συχνά. Δε ξέρω όμως τα τελευταία χρόνια πώς είναι η ποιότητα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...