Προς το περιεχόμενο

Γνησιότητα Windows 10 σε desktop επαγγελματικής χρήσης.


Vinsomnia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά!

Είμαι σε αναζήτηση Η/Υ για επαγγελματική χρήση σε γραφείο, και μετά από πολλές συγκρίσεις είπα να δοκιμάσω δικές μου συνθέσεις σε 1-2 ελληνικές ιστοσελίδες (Digital Master π.χ.).
Αναφέρεται λοιπόν πως στις νέες συνθέσεις τα Windows 10 pro είναι δωρεάν, επειδή όμως η αγορά προφανώς θα γίνει με τιμολόγιο για εργασιακό χώρο, τους είπα πως πρέπει να είμαι σε θέση να πιστοποιήσω την γνησιότητα των Windows σε πιθανό έλεγχο, παρουσιάζοντας το τιμολόγιο αγοράς και την άδεια χρήσης. Μου απάντησαν λοιπόν πως στο τιμολόγιο αγοράς θα φαίνονται ΚΑΙ τα Windows 10 pro, απλά με τιμή 0.01 ευρώ ως μέρος προσφοράς. Και το κλειδί ενεργοποίησης θα μου είναι γνωστό.

Γνωρίζει κανένας καλύτερα την κατάσταση ή έχει βρεθεί σε κάτι παρόμοιο; Αρκεί αυτό που μου είπαν ώστε να είσαι καθ'όλα νόμιμος?
Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2020 στις 10:10 ΠΜ, masteripper είπε

Αν δεν υπάρχει αυτοκολλητάκι επάνω (COA) ή να έχεις Licence agreement (Χαρτί/email) όλα τα άλλα είναι επικίνδυνα

Σε ευχαριστώ για το σχόλιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/6/2020 στις 1:30 ΜΜ, Vinsomnia είπε

Καλησπέρα παιδιά!

Είμαι σε αναζήτηση Η/Υ για επαγγελματική χρήση σε γραφείο, και μετά από πολλές συγκρίσεις είπα να δοκιμάσω δικές μου συνθέσεις σε 1-2 ελληνικές ιστοσελίδες (Digital Master π.χ.).
Αναφέρεται λοιπόν πως στις νέες συνθέσεις τα Windows 10 pro είναι δωρεάν, επειδή όμως η αγορά προφανώς θα γίνει με τιμολόγιο για εργασιακό χώρο, τους είπα πως πρέπει να είμαι σε θέση να πιστοποιήσω την γνησιότητα των Windows σε πιθανό έλεγχο, παρουσιάζοντας το τιμολόγιο αγοράς και την άδεια χρήσης. Μου απάντησαν λοιπόν πως στο τιμολόγιο αγοράς θα φαίνονται ΚΑΙ τα Windows 10 pro, απλά με τιμή 0.01 ευρώ ως μέρος προσφοράς. Και το κλειδί ενεργοποίησης θα μου είναι γνωστό.

Γνωρίζει κανένας καλύτερα την κατάσταση ή έχει βρεθεί σε κάτι παρόμοιο; Αρκεί αυτό που μου είπαν ώστε να είσαι καθ'όλα νόμιμος?
Ευχαριστώ!

Τηλέφωνο στην Microsoft Ελλάς την Δευτέρα το πρωί και θα μάθεις από πρώτο χέρι.

Όλα τα υπόλοιπα είναι αερολογίες…

2111206000

2111206500

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, bromiaris είπε

Τηλέφωνο στην Microsoft Ελλάς την Δευτέρα το πρωί και θα μάθεις από πρώτο χέρι.

Όλα τα υπόλοιπα είναι αερολογίες…

2111206000

2111206500

Σωστό! Σε ευχαριστώ και για τηλέφωνα, θα πάρω την Δευτέρα το πρωί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...