Προς το περιεχόμενο

Στοιχηματικές- ψιλικατζίδικα


sokratismalamas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στη bwin.gr είναι πάντως τραγικοί. ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ/ΠΑΙΞΕΤΕ το Bonus εγγραφής. Δίνουν 100 ευρώ, και έχουν διάφορους όρους για να σας φάνε τα κέρδη ουσιαστικά, πχ πρέπει να παίξεις 10 φορές (και κάτι με τα συνολικά κέρδη που δεν κατάλαβα, πάνω από 1000 ευρώ). Εμένα μου έφαγαν 800 ευρώ από κερδισμένο στοίχημα με τους όρους τους (Winnings claimed back from the restricted amount on expiry of bonus !!!!!!!!!).

Επίσης, ΑΜΕΣΩΣ μετά (μιλάμε μόνο για 1 στοίχημα το οποίο έπαιξα συνολικά μετά την εγγραφή και κέρδισα) εβάλαν πλαφόν 250 ευρώ στο μάξιμουμ κέρδος ! Τραγικοί.

Αν πας να ζητήσεις εξηγήσεις για το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, πάντα σου λένε για το "αρμόδιο τμήμα" και καθαρίζουν (αποφασίζει στοιχήματα, βλέπει καταθέσεις, μαξιμουμ ποσό, κα).

Αλήτες.

Στις 22/8/2020 στις 1:01 ΠΜ, sissyfos είπε

Φανταστική εταιρεία με όλη την έννοια του ορισμού του φανταστικού. Πρόκειται για κάκιστη εταιρεία από εμπειρία 

Σε ποια εταιρεία αναφέρεσαι ?

Επεξ/σία από qwerty99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση θέλω να κάνω έχει κερδίσει κανένας ας πούμε μεγάλο ποσό στη ΝΕΤ βετ ? Δεν έχω κερδίσει τεράστιο ποσό απλά με ταλαιπωρούν πολύ χωρίς λόγο και δεν ξέρω τι να κάνω για να πάρω τα χρήματα μου έχω 1 εβδομάδα και συνεχίζουν να με ταλαιπωρούν και να μη μπορώ να κάνω ανάληψη έχει γίνει ταυτοποίηση και ότι άλλο χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...