Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτική για Champions League?


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

'Εληξε το συμβολαιό μου με τον οτέ και δε θέλω να ανανεώσω, το είχα κυριολεκτικά μόνο για CL/EL, δε νομίζω ότι πήρα την αξία που ήθελα για τα λεφτά που έδωσα, αν δεν σε ψήνουν ευρωπαικά πρωταθλήματα ή nba νομίζω χάνεις πολλά ειδικά με τις διακοπές που έχει το CL. 

Θέλω να δω και φέτος CL ή όποτε αρχίσει αλλά δε θέλω να πληρώσω τόσα. Υπάρχουν φθηνότερες εναλλακτικές? Μιλάω για σοβαρά κανάλια πάντα και όχι τίποτα online streams τύπου lemon tv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ρίξανε τη τιμή στα 15ε για αθλητικό πακέτο και παίρνω και 120 λεπτά κάθε μήνα στο κινητό. Δε με χάλασε, πιστέυω ακόμη και οι εναλλακτικές mini pack/daily pass θα με χρέωναν περισσότερα. Είδα θα ξαναρχίσει αύγουστο οπότε οκ...

Πάντως μεγάλο ψέμα το σινεμά πακέτο, οι μόνες ταινίες που βλέπονται είναι αυτές στο in demand και σου κοστίζουν εχτρα λεφτά.... τρελό ψέμα, ακόμη και στα κανάλια πορνό θέλει νομίζω εχτρα συνδρομή. 

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με εχουν πιασει κοροιδο, για δυο χρονια πληρωνα 32 ευρω για το φουλ πακετο. Μετα ανανεωσα μονο το αθλητικο με 20/μηνα. Μου φαινεται οταν τελειωσει το συμβολαιο μου θα τους πω αντε γεια (με φωνη Τακη Τσουκαλα) :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
9 λεπτά πριν, Brazhlias είπε

Εμενα με εχουν πιασει κοροιδο, για δυο χρονια πληρωνα 32 ευρω για το φουλ πακετο. Μετα ανανεωσα μονο το αθλητικο με 20/μηνα. Μου φαινεται οταν τελειωσει το συμβολαιο μου θα τους πω αντε γεια (με φωνη Τακη Τσουκαλα) :P 

Αμα πας να φύγεις θα προσπαθήσουν να σε μεταπείσουν με καλυτερη προσφορά, έτσι κάνανε με εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...