Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους, αυτό είναι το PlayStation 5!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφου θα το πουλανε κανα 800αρι day one (χωρις bluray) δεν μπορουσαν να του βαλουν μεγαλυτερο SSD? Με 800GB τι να χωραει, 2 παιχνιδια μεσα? Α ναι θα το πουλανε ως extra, εξωτερικους 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Crus είπε

600 λιρες με 2TB NVME στο εγγλεζικο Amazon, χωρις να ξερουμε αν αφορα την digital εκδοση.

 

Το Άμαζον έχει ήδη πει ότι έκανε λάθος. Έβγαλε 3 εκδόσεις 500GB/1TB/2TB όλες στις 600 λίρες. Έχουν πεί οτι ήταν από λάθος. Δεν θα υπάρχουν καν τέτοιες εκδόσεις απ όσο καταλαβαίνω. Μόνο με τον 825GB θα έρθει και τα παιχνίδια πρέπει να μπαίνουν εκει.

22 λεπτά πριν, kostis76 είπε

Πρόβλεψή μου: 499 το digital, 549 euro το κομπλε... 

 

Συμφωνώ με την πρόβλεψη σου.

Ενα γενικό comment. Απογοητεύτηκα με το χθεσινό στρημ κυρίως λόγω 1080p μέγιστης ανάλυσης. Πραγματικά δεν βλέπω τον λόγο εν ετη 2020 να μου δείχνεις 1080p video όταν πρέπει να μου αποκαλύψεις πόσο δυνατή θα είναι η 4κ κονσόλα σου. Εκτός αν έβλεπα λάθος στρημ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, giannis3190 είπε

Το design μου θυμίζει κάτι pc που βγάζει η asus rog και με αφήνει παγερά αδιάφορο....ποιο πολύ με νοιάζει ότι έδειξε ωραία exclusives Horizon 2 Demon souls Resident evil κλπ...το ποιο βασικό για εμένα είναι να είναι αθόρυβη γιατί το PS4 pro κάνει λες και βρίσκεσαι δίπλα από τουρμπίνα αεροπλάνου.

To Resident Village δεν είναι exclusive,βγαίνει παντού και σε Xbox και στο PC (ήδη "διαφημίζεται" στο Steam )

Horizon ήταν το πιο εντυπωσιακό οπτικά,ελπίζω να έχουν αναβαθμίσει το gameplay και το βάθος του,γιατί και το πρώτο που οπτικά τα έσπαγε,δεν με τράβηξε όπως και αρκετούς άλλους,ως παιχνίδι καθεαυτό,το Demon Souls,το περίμεναν πολλοί και ξυπνάει μνήμες,είναι δυνατό παιχνίδι ακόμη και ως remake και είναι απο αυτά που θα ήθελα να παίξω,παρόλο που το είχα λιώσει κάποτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nikosel είπε

Λίγο περίεργο εμφανισιακά αλλά ωραίο. Αν δεν σας αρέσει μην το αγοράζετε. Η καλύτερα στείλε στην Σόνυ πως θα το σχεδιαζατε εσείς αφού είστε σε σχέση να κρίνετε την δημιουργία κάποιου ξερολες 

Καλά για να κρίνεις κάτι δε χρειάζεται να το κάνεις καλύτερα...και ένα φαγητό μπορείς να κρίνεις αν σου αρέσει ή όχι χωρίς να ξέρεις να το φτιάχνεις , και ένα αυτοκίνητο μπορείς να κρίνεις αν είναι όμορφο ή άσχημο χωρίς να ξέρεις να σχεδιάσεις αυτοκίνητο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γιατι λετε ολοι οτι θα κιτρινησει το ασπρο? που ζειτε στα 90s που τοτε τα πλαστικα αλλαζαν χρωμα? ποσα κινητα λευκα εχουν περασει απο τα χερια μου τοσα χρονια, κανενα δεν εγινε κιτρινο...

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σκατα? Για να το παιξετε το θελετε η για να ντο μπαιζετε? Κονσολα των 500 ειναι οχι η καινουργια buggatti, συγκρατηθειτε. Ξαφνικα γιναμε ολοι designers και αναλυουμε τις καμπυλες... Απιστευτη τεχνολογικη κοινοτητα, λες και μιλαμε για το next top model... Πειραξε το ασπρο χρωμα, αλλος λεει οτι μενει σε χωραφι αλλος οτι καπνιζει πολυ και οτι θα χαλασει το χρωμα. Λες και αυτο σκεφτονται στην Sony, που μενει ο Θανασης και αν πλενει τα κουλα του πριν πιασει οτιδηποτε κι αν καπνιζει αφιλτρα... Οχι οτι η νικοτινη κολλαει πανω στις πλακετες και τις κανει αχρηστες, οχιιιι.... Το πλαστικο απ εξω θα γινει κιτρινο και θα χαλαει την αισθητικη απ το φοιτητοσπιτο που ακομα και τα παπουτσια κολλανε στο πατωμα απ την μπιχλα. Πιαστε πρωτα καμια χλωρινη και μιληστε και για κανα spec, σοβαρα ομως, οχι πως το πε ο αλλος 100ε να σου βαλω SSD και blu-ray αντε 150 λιανικη λες και ψωνιζεις πατατες λασιθιου. Και η παρανοια συνεχιζεται... Αλλος κουναει το κεφαλι στελνοντας mail στην sony απο αρθρο του vita.gr για του που παει ο ζεστος αερας...αλλος θα το κανει σομπα και αλλος θα βαζει και τα ποδαρια του πανω αλλα δεν χαιρεστε που θα σας ζεσταινει και τα ποδαρια μες στο καταχειμωνο... 16 σελιδες μεχρι στιγμης και οι 15 σκουπιδια. Και δειξτε λιγο ελεος με τις "αστειες" φωτο του PS στο ντουμπαι η μεσα σε μπεργκερ και δεν ξερω γω τι αλλο. Σαν να λετε το ιδιο αστειο καθε 5 λεπτα και να γελατε μονοι σας σαν 5χρονα (το πολυ)

Ιδανικο θα τανε να βγαλει 48 διαφορετικα μοντελα για τις αναγκες του καθε κακομοιρη, αλλα χεστηκε η sony αφου ολοι αυτο θα παρετε.

Καμια κουβεντα για τον σχεδιασμο του χειριστηριου θα ηταν πιο ωφελιμη εφοσον αυτο θα πιανετε.

  • Like 8
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ronaldofenomeno είπε

ρε παιδια γιατι λετε ολοι οτι θα κιτρινησει το ασπρο? που ζειτε στα 90s που τοτε τα πλαστικα αλλαζαν χρωμα? ποσα κινητα λευκα εχουν περασει απο τα χερια μου τοσα χρονια, κανενα δεν εγινε κιτρινο...

Ps4 λευκό έχει αποχρωματιστεί ήδη.Δεν έχει κιτρινήσει αλλά λευκό δεν είναι.

Το καλό είναι ότι η κονσόλα θα είναι ταμάμ για special editions και collectors.Έχει πολλές επιφάνειες να κάνεις παπάδες.

Επεξ/σία από ryu_hadouken
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

To ηδη ειναι μετα απο 7 χρονια?

Ούτε καν 4 φίλε.Αλλά και 7 να είναι το θεωρείς πολλά ?Δε σου λέω ότι θα κάτσω να αναλωθώ σε αυτό ούτε θα είναι αποτρεπτικός παράγοντας για εμένα απλά απάντησα και σου λέω ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ αυτούς που έχουν αυτή την ανησυχία και είναι ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ γιατί όντως συμβαίνει αυτό.Τι να κάνουμε τώρα? Να πούμε ότι δε συμβαίνει ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ryu_hadouken είπε

Ούτε καν 4 φίλε.Αλλά και 7 να είναι το θεωρείς πολλά ?

Ναι τα 7 τα θεωρω παρα πολλα ,εκτος αν εσυ ζεις 300 χρονια οποτε παω πασο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, manosnike είπε

Το σχόλιο μου πήγενε στον Pandelos που πετάχτηκε σαν την... να με ειρωνευτει επειδή δεν μου αρέσει, νομίζω ο καθένας μπορεί να πει ελεύθερα την γνώμη του χωρίς ειρωνεία προς τις απόψεις των άλλων 

μην λες την γνωμη σου θα σε μπλοκαρουν οπως και εμενα την εποχη του κορωνοιου ειναι χορηγος η σονυ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο ασχημο,πεθαινεις....Ελεος ρε Σονυ.Θα βαλω τη γιαγια να πλεξει σεμεδακι να καλυπτω την ασχημια του..Ας μην αναφερθουμε στις "παιδικες ασθενειες" που ολα τα αρχικα μοντελα PS κουβαλουσαν προικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ρε παιδιά αφήστε πρώτα να δουμε actual gameplay και οχι βιντεο απο τις εταιρειες. Δηλαδή το full RTX κάνει την 2080 Τι να γονατιζει. Και η καρτα κοστιζει παραπανω απο το PS5 και το Series X μαζι. Αφηστε να δουμε πρώτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, sinistargr είπε

πιο απαίσια εμφάνιση δεν έχω ξαναδεί πραγματικό έκτρωμα, τη της κόλλησε της Sony και κανε αυτό το πράγμα και καλά  φουτουριστικό, από χαρακτηριστικά Okay καλούλη είναι δεν είναι να τρελαίνεσαι κιόλας, έλεγα να το αγοράσω αλλά θα περιμένω το καινούργιο Xbox που σίγουρα θα του ρίχνει στο κεφάλι από ότι διάβασα, Αν και δεν είμαι φαν της Microsoft θα το δοκιμάσω έστω μία φορά ελπίζω να βγω κερδισμένος......

Νταξ, μην τους δείρεις κιόλας.

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...