Προς το περιεχόμενο

Επιτέλους, αυτό είναι το PlayStation 5!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

έτσι όπως τα βλέπω
 
digital edition 399€
normal edition 499€

Δεν ξερω, δεν βρισκω λογο να εχουν τοσο μεγαλη διαφορα απλα για να εχεις σε φυσικη μορφη τα παιχνιδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 302
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Pandelos είπε

Δεν θα ταιριάζει  κάτω/δίπλα/πάνω από τη φανταστική σου τηλεόραση μέσα στο υπερπολυτελές σαλόνι σου... Θα κάθεσαι να πιεις καφέ και δεν θα μπορείς ρε παιδί μου.... 

Άι Κιντ 😃

Σίγουρα δεν ταιριάζει δίπλα από την  65c9 που έχω στο σαλόνι, πάνω και κάτω από ότι κατάλαβα δεν κάθεται ξαπλωτο και αν κάτσει θα δείχνει ακόμη πιο άσχημο. Εσύ που χαλιεσαι? Σου θιξαμε την αγαπημένη σου εταιρεία?

Το "Αι Κιντ" τι σημαίνει?

  • Like 3
  • Sad 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακομη και αν το θεωρεις ασχημο, πιο αδυναμο απο το ΧΒΟΧ, ακριβο γιαυτα που προσφερει κτλ κτλ...και μονο που σου λεει οτι ΜΟΝΟ εδω θα παιξεις Demon Souls Remake πως γινεται να μην το αγορασεις?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosnike είπε

Σίγουρα δεν ταιριάζει δίπλα από την  65c9 που έχω στο σαλόνι, πάνω και κάτω από ότι κατάλαβα δεν κάθεται ξαπλωτο και αν κάτσει θα δείχνει ακόμη πιο άσχημο. Εσύ που χαλιεσαι? Σου θιξαμε την αγαπημένη σου εταιρεία?

Το "Αι Κιντ" τι σημαίνει?

κάθεται ξαπλωτό, το έδειξαν για 1 μόλις δευτερόλεπτο αλλά το έδειξαν και ξαπλωτό 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

Δεν ξερω, δεν βρισκω λογο να εχουν τοσο μεγαλη διαφορα απλα για να εχεις σε φυσικη μορφη τα παιχνιδια. 

είναι ακριβό το 4Κ blu ray 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosnike είπε

Σίγουρα δεν ταιριάζει δίπλα από την  65c9 που έχω στο σαλόνι, πάνω και κάτω από ότι κατάλαβα δεν κάθεται ξαπλωτο και αν κάτσει θα δείχνει ακόμη πιο άσχημο.

Ε, άλλαξε τηλεόραση

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε design σε σχέση με τον τετράγωνο κάδο ανακύκλωσης aka Xbox σίγουρα είναι πολύ καλύτερο και εντυπωσιακό. Χίλιες φορές αυτό στο σαλόνι, μέχρι και οι γυναίκες της οικογένειας συμφώνησαν οπότε τζάμπα το συζητάμε :P

Σαν παρουσίαση τώρα, με ελάχιστες εξαιρέσεις, ψιλοβαρεμάρα. Είχε όμως τις στιγμές που υψώσαμε περήφανα γροθιά στον αέρα οπότε εντάξει πάμε για ύπνο ήρεμοι.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, supermanbee είπε

Ε, άλλαξε τηλεόραση

Το σχόλιο μου πήγενε στον Pandelos που πετάχτηκε σαν την... να με ειρωνευτει επειδή δεν μου αρέσει, νομίζω ο καθένας μπορεί να πει ελεύθερα την γνώμη του χωρίς ειρωνεία προς τις απόψεις των άλλων 

Επεξ/σία από manosnike
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...