Προς το περιεχόμενο

Demon's Souls Remake [PS5]


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, FCastor είπε

 

παναγια μου,draw distance,level of detail και depth of field το χουν φτασει στον θεο.  Καταλαβαινεις βαθος στην εικονα και μεγεθος στα αντικειμενα. Το καστρο απλα επιβλητικο. Το χει παει σε αλλο επιπεδο η bluepoint

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιζει exploit το οποιο σου δινει ενα τεραστιο luck stat atm

0hflhV7.jpg

Καποιοι ηδη εχουν φτιαξει "meta" pvp builds με το BBS, το παρακατω ειναι χωρις light weapon η καποιο αλλο buff.

ys171LR.jpg

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ADHD είπε

Παιζει exploit το οποιο σου δινει ενα τεραστιο luck stat atm

0hflhV7.jpg

Καποιοι ηδη εχουν φτιαξει "meta" pvp builds με το BBS, το παρακατω ειναι χωρις light weapon η καποιο αλλο buff.

ys171LR.jpg

Εντάξει απλά μη μπείτε pvp πριν το μπαλώσουν ffs. Και μου φαινόντουσαν τα low sl 1-2 shot Northern Regalia invades op.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, ilos είπε

Εντάξει απλά μη μπείτε pvp πριν το μπαλώσουν ffs. Και μου φαινόντουσαν τα low sl 1-2 shot Northern Regalia invades op.😁

Τωρα κανουν και το soulsuck exploit για max level, party γινεται στο discord του DeS. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω απορία αν με αυτό το εξωφρενικό item discovery αν αλλάζουν τα rare drops. Με απλά πολύ item discovery, άλλαζε η ποσότητα όχι η ποιότητα των drops. Θα μου πεις τι να τα κάνεις τα materials με 6.5k AR.

Βρήκαν ήδη skips βλέπω και ειδικά αυτό στο 3-2 για τους maneaters είναι και πανεύκολο και δεν υπήρχε στο OG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, jay_D είπε

Υπάρχει κανένας που να παρέλαβε απο preorder public και να του έχουν στείλει τον κωδικό για το οπλάκι;

τα ίδια και στο ΠΛΑΙΣΙΟ , ο κωδικός άφαντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kaklas13 είπε

εμενα οι κωδικοι είναι στο μαιλ μου παντως απο την ιδια μερα.

τους πήρα χτες το είδανε αλλά δεν έχουν λάβει άλλους από τον προμηθευτή και ότι μόλις πάρουν θα στείλουν email αυτόματα

άμα λέει δεν έρθει σε 10 μερες να ξαναπάρω να το κάνουν θέμα... δεν με τρελαίνει γιατί δεν έχουμε κονσόλα ακόμα αλλά αν δεν έρθει κάτι ως την επόμενη εβδομάδα θα ξαναπάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ilos είπε

Έχω απορία αν με αυτό το εξωφρενικό item discovery αν αλλάζουν τα rare drops. Με απλά πολύ item discovery, άλλαζε η ποσότητα όχι η ποιότητα των drops. Θα μου πεις τι να τα κάνεις τα materials με 6.5k AR.

Βρήκαν ήδη skips βλέπω και ειδικά αυτό στο 3-2 για τους maneaters είναι και πανεύκολο και δεν υπήρχε στο OG.

Νομιζω αλλαζουν, παντως το glitch ειναι πανευκολο σε φαση το κανεις και χωρις να το ξερεις, γενικα το παιχνιδι ειναι τιγκα στα bugs/glitches και τωρινα και ..παλια intentional. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτός από το gold coin, βάλανε και άλλο ένα νέο drop στο fractured mode το ceramic coin. Όλα αυτά σίγουρα έχουν κάποια σχέση με την secret door.😁 Πιστεύω θα την βγάλουν την άκρη σύντομα.

Ο random ήχος που ακούγεται επίσης καμιά φορά και μπορεί να τρομάξεις, είναι μάλλον easter egg από ένα boss του MGS. Έχουν αναλάβει το remake για next project?

 

2 ceramic coins σε κάθε world στο fractured mode. 1 σε pure white 1 σε pure black. Είναι πάντα κρυμμένα σε boxes. Άρα στο σύνολο 10. Δε μπορείς να τα κάνεις drop γιατί σπάνε, οπότε δε γίνονται dupe. Αν τα κάνεις trade με το crow, λέει happy και στα δίνει πίσω.😁 άρα μάλλον πρεπει να του δώσεις και τα 10 όταν τα βρει κάποιος υποθέτω.

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...