Προς το περιεχόμενο

Demon's Souls Remake [PS5]


najinblue3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, ilos είπε

Τα black phantoms πάντα επιτίθενται. Ο npc (όταν δηλαδή είναι pure white) είναι ουδέτερος αν δεν έχεις το makoto πάνω σου.

Γενικά αξίζει να τα δώσω για colorless soul? Έλεγα να ανεβάσω το moonlight sword. Θελω αλλα 3 λεβελ για να φτάσω 24 faith 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 542
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, james9tito είπε

Σε έχω στη friendlist? 

Δεν νομιζω, κανε με add discord NovaGOD#1818, αλλιως πηγαινε και βαλε pw: nova στο 4-1 και θα με βρεις εχω sign down. Ειμαι με 30% hp και RTSR φευγω μονοχιτος αλλα τον κανω one shot λογικα.

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ADHD είπε

Δεν νομιζω, κανε με add discord NovaGOD#1818, αλλιως πηγαινε και βαλε pw: nova στο 4-1 και θα με βρεις εχω sign down. Ειμαι με 30% hp και RTSR φευγω μονοχιτος αλλα τον κανω one shot λογικα.

Έρχομαι λέμε. Σε ποιον server είσαι ;εμένα με έχει στον us east 

Επεξ/σία από james9tito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, james9tito είπε

Έρχομαι λέμε. Σε ποιον server είσαι ;εμένα με έχει στον us east 

US East (N. Virginia), μην ξεχασεις το password και να εισαι body form, το λεω γιατι τα ξεχναω συνεχεια :P

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ADHD είπε

US East (N. Virginia), μην ξεχασεις το password και να εισαι body form, το λεω γιατι τα ξεχναω συνεχεια :P

Χαχαχαχα χαχα χαχα ρε είσαι θεός, εγώ έτρεχα γύρω γύρω και ξαφνικά βλέπω τον satsuki ανάσκελα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, james9tito είπε

Χαχαχαχα χαχα χαχα ρε είσαι θεός, εγώ έτρεχα γύρω γύρω και ξαφνικά βλέπω τον satsuki ανάσκελα! 

Χαχαχα ναι, και εγω οταν εκανα spawn τον ειδα να σε εχει στριμώξει στον τοίχο και να ερχεται και ο σκελετος απο πισω, ηταν λιγο clusterfuck σκηνικο. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ADHD είπε

Χαχαχα ναι, και εγω οταν εκανα spawn τον ειδα να σε εχει στριμώξει στον τοίχο και να ερχεται και ο σκελετος απο πισω, ηταν λιγο clusterfuck σκηνικο. :P 

Στο μεταξύ φεύγεις και καπάκι τρώω invade lololol! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, james9tito είπε

Στο μεταξύ φεύγεις και καπάκι τρώω invade lololol! 

Κριμα θα γελαγαμε, σε ειδα να φευγεις και λεω θελει να κανει progress και εφυγα. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ADHD είπε

Κριμα θα γελαγαμε, σε ειδα να φευγεις και λεω θελει να κανει progress και εφυγα. :P 

Δεν καθόσουν να βγάλω το λεβελ? Αν και τώρα έφαγα και δεύτερο phantom στις σκάλες και προχωράω πιο εύκολα. Πρέπει να είναι σε deep deep deep black ο κόσμος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαλλον εκανα μαλακια. Πηγα τελειωσα με το Old one και δεν πηγα Μαυσωλειο. Την πατησα, ετσι?

Ειμαι λεβελ 90, δεν νομιζω οτι θα δυσκολευτω να ξανα προχωρησω

 

Οκ τελικα επελεξα να σκοτωσω τον Ostrava στο ng+ αλλα θελει παλι flamelurker για να το κανω σε northern regalia. Btw θα ηθελα μια βοηθεια με flamelurker στο ng+. Δεν προσπαθω γτ ξερω οτι δεν θα βγει ευκολα.

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα ένα περιεργο τροπο -μαλλον επειδη έχω soul arrow- ποτε δεν δυσκολευτηκα στον flamelurker. Ισα ισα εκει φαρμαρω βοηθωντας αλλους παικτες. 

Με τα πολλα χτες βραδυ καθαρισα ευκολα τον 4-1 , εκανα και λιγο farming -εφτασα sl50- και επαιξα αρκετα τον 4-2. Τωρα πια εχω το crescent falchion οποτε ανεβαζω magic και κανω αξιοπρεπες damage. 

Ευχαριστω και παλι τον ADHD που με εβγαλε απο την δεινη θεση να γαμωσταυριζω τον satsuki και να μην καταφερνω τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως παίρνω το the Monk’s Head Collar

Δεν έχω καταλάβει

Επισης εκεί στις φυλακές που μου πετάει ένα άγαλμα κάτι τόξα πως το περνάω? Με έχει τσακίσει

Edit:το βρήκα με το άγαλμα έπρεπε να κάνω τον κύκλο, οπότε μόνο πως παίρνω το monks head

Επεξ/σία από aekoupoli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...