Προς το περιεχόμενο

Το Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου βάζει ψηφιακούς φιλάθλους στις κερκίδες


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας βάλουν και ψηφιακούς παίχτες και οι πραγματικοί θα τους χειρίζονται με joypads. Εκεί να δεις ασφάλεια από τον ιό...

Επιπλέον, το μαρκάρισμα το κάνουν από τα 2 μέτρα ή οι παίχτες έχουν ανοσία; 

Τη μπάλα την έχουν απολυμάνει;

Οι παίχτες φοράνε μάσκα;

και άλλα πολλά ερωτήματα βασανίζουν το μυαλό μου...

Επεξ/σία από NonameNo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρομερή ιδέα, εγώ έχω ενθουσιαστεί. Ελλάδα θα ήταν φανταστικό να βάλουν Ούρουκ Χάι, απέναντι σε ζόμπι με σημαιούλες των ομάδων στα ντέρμπι και τους προέδρους στρατηγούς μπροστά ο ένας με ναρκωτικά, ο άλλος με βαρέλια πετρελαίων, ο άλλος με κουμπούρια και Σουρωτή και πάει λέγοντας..

Θα μπορούσε να επεκταθεί και στην καθημερινή ζωή,  να βάλουν εικονικούς πολιτικούς, εικονικά έργα, εικονικά εργοστάσια και επιχειρήσεις, εικονικούς  τουρίστες και πτήσεις.
Να μείνουν κανονικοί μόνο οι δημοσιογράφοι και τα ΜΜΕ όπως και οι αρκετοί πολίτες της χώρας, που έτσι και αλλιώς βρίσκονται σε εικονική πραγματικότητα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, OpTeo είπε

Και φυσικά στην μαλακι@ είμαστε πάντα από τους πρώτους.. Από το ματς του Ολυμπιακού με τον Άρη ....

image.jpeg

image (1).jpeg

image (2).jpeg

να και ένας αγώνας που ήταν 50 - 50 οι οπαδοί των ομάδων στα εισιτήρια! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, htaccess είπε

Άντε και με ψηφιακούς εκφωνητές, σχολιαστές, παίχτες, γήπεδο, αποδυτήρια και πούλμαν.

Και αντί για κανονικό παιχνίδι, να μας δείχνουν football manager :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξυπνα γραφικα....φαινοταν γεματο κοσμο.....το αποτελεσμα φαινοταν πειστικο.Τι θελει να πει ο αρθρογραφος?

Το αποτελεσμα θα ελεγα στα ορια της ξεφτυλας,πειστικο μονο αν βλεπεις σε crt 20 ιντσων σε αποσταση 10 μετρων,το resident evil 1 sto playstation 1 πιο καλα γραφικα ειχε....

Προχειροδουλεια εντελως αν ειναι να κανεις κατι τοσο ασχημα καλυτερα να μην το κανεις καθολου

 

Στις 15/6/2020 στις 10:19 ΠΜ, legendw84it είπε

Τρομερή ιδέα, εγώ έχω ενθουσιαστεί. Ελλάδα θα ήταν φανταστικό να βάλουν Ούρουκ Χάι, απέναντι σε ζόμπι με σημαιούλες των ομάδων στα ντέρμπι και τους προέδρους στρατηγούς μπροστά ο ένας με ναρκωτικά, ο άλλος με βαρέλια πετρελαίων, ο άλλος με κουμπούρια και Σουρωτή και πάει λέγοντας..

Θα μπορούσε να επεκταθεί και στην καθημερινή ζωή,  να βάλουν εικονικούς πολιτικούς, εικονικά έργα, εικονικά εργοστάσια και επιχειρήσεις, εικονικούς  τουρίστες και πτήσεις.
Να μείνουν κανονικοί μόνο οι δημοσιογράφοι και τα ΜΜΕ όπως και οι αρκετοί πολίτες της χώρας, που έτσι και αλλιώς βρίσκονται σε εικονική πραγματικότητα.

Ουρουκ χαι απενταντι σε ορκ και οι μεν αν φωναζουν τους δε οτι ειναι βαρβαροι και απολιτιστοι.Στο τελος που ματσ επισης να υπαρχει μορταλ κομπατ για να αναπληρωνει τα επεισοδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/6/2020 στις 10:09 ΠΜ, NonameNo είπε

Ας βάλουν και ψηφιακούς παίχτες και οι πραγματικοί θα τους χειρίζονται με joypads. Εκεί να δεις ασφάλεια από τον ιό...

 

220px-Surrogates2009MP.jpg

 

Σε sport έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ενα γηπεδο είναι άδειο χάνει παρά πολλά. ακομα και τελικός παγκόσμιου να γινόταν,  θα μου έδινε την εντύπωση ότι βλεπω 2 ομάδες να κάνουν προπονηση η να παίζουν φιλικο, οσο καλό και να ήταν το θεαμα.

Κάποια λύση ναι θα πρέπει να δωθεί, ότι κάποιος τώρα πρότεινε αυτήν οκ.... Με τα χρήματα που κινούνται και παίζονται στο ποδοσφαιρο θα περίμενε κάποιος κάτι καλύτερο. 

Η κάμερα στο μεταξύ τι θα κάνει? Θα προσαρμόζεται στις φάσεις όπου αναγκαστικά θα έχει κοντινό από τις κερκίδες ώστε να μην δειχνει σε αυτές? Ήδη κάνει μπαμ αλλά στα κοντινά θα σε χαλάει πολύ.

Για κάποιο λόγο μου θύμισε το ηλεκτροκίνητο της BMW που όταν πατάς Γκάζι ,(μιας και είναι αθόρυβο) σου βγάζει ήχο από τα ηχεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...