Προς το περιεχόμενο

Δεν έλαβα ακόμη το επίδομα για την παράταση αναστολής


alexandro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς τι έχει γίνει? Μου είχε γίνει παράταση της αναστολής από 15 έως 31 Μαίου και δεν μου πιστώθηκε ακόμη τίποτα στον λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' οτι ξερω, πάει με το μήνα.

Αρχικά πρέπει να είχε δηλωθεί οτι είσαι σε αναστολή μέχρι τέλος Απριλίου (και οχι μεχρι 15 Μαΐου). - Τα 800 ηταν για Μαρτιο, Απρίλιο.

Και μετά τέλη Μαΐου, η εταιρία που δουλευεις πρεπει να δηλωσε οτι ησουν σε αναστολη όλο το μήνα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, kon1to είπε

Απ' οτι ξερω, πάει με το μήνα.

Αρχικά πρέπει να είχε δηλωθεί οτι είσαι σε αναστολή μέχρι τέλος Απριλίου (και οχι μεχρι 15 Μαΐου). - Τα 800 ηταν για Μαρτιο, Απρίλιο.

Και μετά τέλη Μαΐου, η εταιρία που δουλευεις πρεπει να δηλωσε οτι ησουν σε αναστολη όλο το μήνα. 

οχι ηταν για 15 μερες η δευτερη φαση ,επισης παρα πολλοι δεν ειδαν ακομα τα χρηματα ,θα γινει και δευτερη πληρωμη αλλα δεν ξερουν εκει στην ΑΑΔΕ ποτε θα γινει,για περισσοτερες πληροφοριες (προς το παρων δεν υπαρχουν :lol: )μπορειτε να παρετε τηλ εδω +30 213 162 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιχειρηση εμεινε σε αναστολη απο 15 εως 31 Μαιου ή απλα δεν ανοιξε?

Εισαι σιγουρος οτι αν δεν εμεινε σε αναστολη σε δηλωσε στους υπαλληλους που παρεμειναν σε αναστολη παρολο το ανοιγμα της επιχειρησης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι παιδιά είμαι σίγουρος...ανήκει στις πληττόμενες...μας έκαναν παράταση της αναστολής και θα πληρωνόμασταν τα μισά από τα 534€...Δεν έχω δουλέψει από 1/4 έως 31/5

Επεξ/σία από alexandro7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...