Προς το περιεχόμενο

H OnePlus επίσημα στην Ελλάδα από τον επόμενο μήνα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Black Demis είπε

Ο χρόνος είναι πρόβλημα ουσιαστικά αυτά τα παραπάνω που θα ζητήσουν τα δίνεις για να έχεις την συσκευή σου τσακ μπαμ αν χαλάσει αλλιος δεν υπάρχει κανένας λόγος να την πάρεις από εδώ από το να την πάρεις από το επισιμο site τους.

δε καταλαβα τι ακριβως θες να πεις αλλα το οποιοδηποτε σερβις τους παιρνει 3 μερες. τη 1η ερχονται και το παιρνουν απο το σπιτι σου, τη 2η το φτιαχνουν και τη 3η παραλαμβανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό νέο για να υπάρξει ανταγωνισμός και περισσότερες προσφορές.

Θέλω να δω έτσι απο περιέργεια, αυτές οι νέες μειωμένες τιμές στο 8 και το 8 Pro πόσο μειωμένες θα είναι...🤔

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω κι εγώ ότι τώρα που έχει ανεβάσει τις τιμές και δεν μπορεί η κάθε εξαμήνου νέα ναυαρχίδα τους να χαρακτηριστεί flagship phone killer μας έρχεται στη χώρα μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, Black Demis είπε

Από ότι ξέρω μόνο διανομή όχι service για service θα φεύγει έξω

Δεν με χαλάει καθόλου, έχει άψογο σέρβις όπως θα γράψω παρακάτω.

53 λεπτά πριν, jtsarnas είπε

Λογικη κινηση αν σκεφτει κανεις οτι πλεον τα flagship εγιναν απλησιαστα οικονομικα για αγορα μετρητοις. Με δικτυο στην Ελλαδα θα μπορει καποιος να αγοραζει κ με πιστωτικη κ ετσι εκτιμουν οτι θα ανεβουν οι πωλησεις. Ελπιζω στα σχεδια να συμπεριλαμβανεται κ σερβις κ να μη το στελνουν εξω. Τωρα αν το midrange Oneplus Z εχει σχεδον 450 ευρωπουλα κλαφτα Χαραλαμπε!!!

Είδες τα τεχνικά του και έκρινες ότι είναι ακριβό?.....

43 λεπτά πριν, Black Demis είπε

Ο χρόνος είναι πρόβλημα ουσιαστικά αυτά τα παραπάνω που θα ζητήσουν τα δίνεις για να έχεις την συσκευή σου τσακ μπαμ αν χαλάσει αλλιος δεν υπάρχει κανένας λόγος να την πάρεις από εδώ από το να την πάρεις από το επισιμο site τους.

5 ημέρες πριν λήξει η εγγύηση, το έστειλα το 6αρι μου για αλλαγή μπαταρίας, Δευτέρα 11 και μισή το παρέλαβε η UPS, Παρασκευή το παρέλαβα στις 2 το μεσημέρι, με αλλαγμένη πλάτη, μπαταρία και τζάμι στις κάμερες και όλα αυτά ....ΣΕ ΕΓΓΥΗΣΗ. Δεν πλήρωσα τίποτα. Η μπαταρία μου απλά είχε την φυσιολογική φθορά, ακόμα μου έβγαζε 5 ώρες οθόνη και φουλ μέρα χρήσης (γύρω στις 18 ώρες).

Αυτά.

Το 7pro  που έχω τώρα, ελπίζω να μου κάνουν το ίδιο στη λήξη της εγγύησης :)

Επεξ/σία από alfa1312
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να δω εαν θα ερθει και επισημα η RealMe που ανηκει στον ιδιο ομιλο με την OnePlus.

Γιατι οτι ηρθε Ελλαδα μεσω της Smart4all εξαντληθηκε και δεν επανακυκλοφορησε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακάρι να δούμε και προϊόντα από τις θυγατρικές της BBK.

Realme,iqoo,vivo

Aαμένουμε και τα oppo από την vodafone

Επεξ/σία από Superuser3
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το 1+1 και θα το είχα ακόμα αν μπορούσα να βρω πλάτη (καπάκι μπαταρίας) που έχει λιώσει και θρυμματίζεται.

Τώρα είμαι με το 5Τ και απόλυτα ευχαριστημένος αλλά με τα χρήματα που ζητάει στα νέα μοντέλα η 1+ μάλλον θα πάω σε άλλη μάρκα όταν χρειαστεί να πάρω νέα συσκευή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jackess είπε

δε καταλαβα τι ακριβως θες να πεις αλλα το οποιοδηποτε σερβις τους παιρνει 3 μερες. τη 1η ερχονται και το παιρνουν απο το σπιτι σου, τη 2η το φτιαχνουν και τη 3η παραλαμβανεις.

Υπάρχει και μια βασική παράμετρος που λέγεται "διαθεσιμότητα ανταλλακτικών"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...