Προς το περιεχόμενο

H OnePlus επίσημα στην Ελλάδα από τον επόμενο μήνα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια απορια, επειδη δεν καταλαβα κατι. Οταν λεμε θα ερθει επισημα στην Ελλαδα, απλα θα μπορουμε να αγοραζουμε απο την Ελλαδα τα κινητα της; Θα εχουμε καποιο πλεονεκτημα σε σχεση με το να τα αγοραζουμε απο το skroutz, κινα ή το επισημο καταστημα της στην Ευρωπη;

Επισης με την εγγυηση τι παιζει; Εαν χαλασει θα το στελνουμε στο καταστημα και αυτοι θα το στελνουν εξωτερικο; Πιο ευκολο ειναι αν το στειλουμε μονοι μας στα ΕΛΤΑ; Εξαρταται και ποσο μακρυα θα μενει κανεις απο το καταστημα της OnePlus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/6/2020 στις 2:39 ΜΜ, imvrios είπε

Κάτι δείχνεις να ξέρεις εσύ ... Για πες, τι έχεις να μου αναφέρεις για αγορές από Κίνα;

Θέλω να δω αν είναι κάτι που δε ξέρω μετά από κάποιες εκατοντάδες παραγγελίες

2 φορές αγόρασα κινητό την μια χάλασε και το έβαλα κ... Καμία υποστήριξη. Ποτέ ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/6/2020 στις 12:34 ΠΜ, alfa1312 είπε

Γίνεσαι γραφικός, ούτε μετοχές να είχες, από την αρχή ΔΕΝ έγραψα πουθενά ότι το έστειλα για να μου αλλάξουν την μπαταρία τζάμπα, δεν χρειάστηκε να αναφέρω τον λόγο που το έστειλα, μέχρι που εσύ παρεξήγησες.... το τίποτα.

Το ότι κάθε 1-2 χρόνια παίρνω και ένα καινούργιο ΟΡ μάλλον δεν σε νοιάζει, το ότι τώρα έχω το 7 pro και το φθινόπωρο θα πάρω το 8pro, ούτε αυτό. σε νοιάζει, το ότι μου αλλάξανε την μπαταρία χωρίς χρέωση και ότι... ελπίζω να το ξανακάνουν σε πείραξε....

ΟΚ λοιπόν, μαζί σου, να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα... ή ακόμα καλύτερα θα τους στείλω μνμ να μου χρεώσουν την αλλαγή για να ηρεμήσεις.

ΕΛΕΟΣ μερικοί.

Αλήθεια, τελικά μήπως έχεις μετοχές τους.

1) Εφόσον τα σκας συχνά καλά έκανες και προσπάθησες. Αν δεν θέλαν ας μην το άλλαζαν. Δεν έγινε με το στανιό.

2) Δεν είναι η κατσίκα του γείτονα. Είναι κοινόχρηστη κατσίκα. Γιατί αν αποτύχει το service plan θα τον πιούμε όλοι μαζί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...