Προς το περιεχόμενο

[FREE GAME] The Witcher 3 : Wild Hunt, στο GOG ( με μικρή πατέντα μέσω XBOX Live)


Pinkakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Έχω την εντύπωση πως αν κατεβάσεις τo game στο pc από το Microsoft store, θα δουλέψει με τον ίδιο τρόπο

Είσαι σίγουρος ;

Δεν το βρίσκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικά μπορείς να το κάνεις claim και αν κανεις sync το GOG σου με καποιο λογαριασμό φίλου σου αν εχει το Witcher 3, σε αντίστοιχη συμβατή πλατφορμα και εφόσον σου δωσει τους κωδικούς του...

P.S. Αν έχεις την έκδοση GOTY κάνεις claim την GOTY, αλλιως ειναι μόνο το base game.

Επεξ/σία από JohnnyKun10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, JohnnyKun10 είπε

Αν δεν κάνω λάθος δεν είναι διαθέσιμο στο Game Pass, τουλάχιστον για pc.

Εννοώ το game pass ultimate, οταν το είχα ενεργοποιήσει πριν ενα 6μηνο, είχα κατεβασει κανονικα το Gears 5 στο pc μου, είμαι στη δουλειά και δεν μπορω να το ψαξω παραπάνω τώρα, αλλά δείτε το λίγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pinkakos είπε

Εννοώ το game pass ultimate, οταν το είχα ενεργοποιήσει πριν ενα 6μηνο, είχα κατεβασει κανονικα το Gears 5 στο pc μου, είμαι στη δουλειά και δεν μπορω να το ψαξω παραπάνω τώρα, αλλά δείτε το λίγο :P

Με μπέρδεψες τώρα, το Gears 5 και όλα τα Gears υπάρχουν στο game pass γτ είναι αποκλειστικά της XBOX studios, το The Witcher δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, grmaster2 είπε

κάποια παιχνίδια βγαίνουν στο gamepass για xbox+windows και κάποια μόνο για κονσόλα, το witcher 3 είναι μόνο για κονσόλα

Α νόμιζα πως τα είχε όλα και στα δύο, σε αυτη την περίπτωση χρειάζεται xbox για να γίνει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, πρέπει να διορθωθεί το θέμα, πρέπει να έχεις xbox και να έχεις κατεβάσει το game και να το έχεις ανοίξει από την κονσόλα για να μπορέσεις να το κάνεις claim και από το galaxy.Έτσι γράφουν παντού, βέβαια εγώ έχω την κονσόλα και το έχω κατεβασμένο και το έχω παίξει επομένως δεν είμαι καλό παραδειγμα,ίσως κάποιος άλλος που να έχει xbox game pass και να μην έχει κατεβάσει και ανοίξει το Witcher 3 να μπορεί να μας απαντήσει. Όπως και να έχει καλό θα ήταν να διορθωθεί για να μη χάσει ο κόσμος τον ένα μήνα promotion στο game pass με την ελπίδα οτι θα μπορεί να το παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, stafftw είπε

Ναι, πρέπει να διορθωθεί το θέμα, πρέπει να έχεις xbox και να έχεις κατεβάσει το game και να το έχεις ανοίξει από την κονσόλα για να μπορέσεις να το κάνεις claim και από το galaxy.Έτσι γράφουν παντού, βέβαια εγώ έχω την κονσόλα και το έχω κατεβασμένο και το έχω παίξει επομένως δεν είμαι καλό παραδειγμα,ίσως κάποιος άλλος που να έχει xbox game pass και να μην έχει κατεβάσει και ανοίξει το Witcher 3 να μπορεί να μας απαντήσει. Όπως και να έχει καλό θα ήταν να διορθωθεί για να μη χάσει ο κόσμος τον ένα μήνα promotion στο game pass με την ελπίδα οτι θα μπορεί να το παίξει.

Οδηγίες για να κάνεις claim το Witcher 3

Εν ολίγοις:
1. Χρειάζεσαι το τελευταίο update του GOG Galaxy
2. Κάνεις sync με το account που έχεις το witcher (PlayStation, Xbox, Steam, Origin και Epic Games)
3. Μπορείς να το πάρεις τώρα και στο λογαριασμό σου στο GOG και το έχεις για πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To sync είναι που τους ενδιαφέρει . Μπορεί να έχω 200 παιχνίδια και όλα να είναι στο 0 % hours χ@στηκαν που δε τα έχω ξεκινήσει το βασικό είναι το  link με ενεργή συνδρομή ultimate . Αν έχει ληξει δε το παίρνεις 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, JohnnyKun10 είπε

Οδηγίες για να κάνεις claim το Witcher 3

Εν ολίγοις:
1. Χρειάζεσαι το τελευταίο update του GOG Galaxy
2. Κάνεις sync με το account που έχεις το witcher (PlayStation, Xbox, Steam, Origin και Epic Games)
3. Μπορείς να το πάρεις τώρα και στο λογαριασμό σου στο GOG και το έχεις για πάντα

Το κόλπο ήταν οτι εκμεταλλευόμαστε το promo της MS που μας δίνει το Witcher 3 μεσω game pass, χωρις να το εχουμε αγορασει. Αν το έχεις ήδη σε κάποια πλατφορμα κλαιν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pinkakos είπε

Το κόλπο ήταν οτι εκμεταλλευόμαστε το promo της MS που μας δίνει το Witcher 3 μεσω game pass, χωρις να το εχουμε αγορασει. Αν το έχεις ήδη σε κάποια πλατφορμα κλαιν.

Γι' αυτό το λόγο ανέφερα πιο πριν πως αν έχεις φίλο που το έχει αγορασμένο σε μια από τις πλατφόρμες μπορείς να κάνεις sync το λογαριασμό του και να το πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

To sync είναι που τους ενδιαφέρει . Μπορεί να έχω 200 παιχνίδια και όλα να είναι στο 0 % hours χ@στηκαν που δε τα έχω ξεκινήσει το βασικό είναι το  link με ενεργή συνδρομή ultimate . Αν έχει ληξει δε το παίρνεις 

Οχι, αν δεν το εχεις ξεκινησει στο xbox, εστω να παει στο μενου μια φορα, δεν το βλεπει το sync του gog galaxy.

Παθων, με το που το ξεκινησα, το ειδε αμεσα και εμφανισε το κουμπι claim.

Αρα δεν βλεπει τι παιχνιδια xbox εχεις, βλεπει τι παιχνιδια εχεις παιξει, δηλ. ιστορικο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σωστά .  Περιμένω να ξανακατεβει μέχρι το σημείο που λέει Ready to start . Μετα launch to gog client από το pc και άιντε  να δούμε θα το δει χωρίς link - ξε link πάλι . Είναι και 40gb και σε άλλο πάλι download είναι σπάσιμο 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...