Προς το περιεχόμενο

FIFA 21 [PC]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

εσυ ρε είσαι ultra noob..παίζεις με σκόπευτρο τί να λέμε..γιαυτό σου φαίνεται σουπερ ιζι :P
Ελπίζω ο Αυγουστής να μην περίμενε πολύ ώρα για μια απάντηση..

Φανταζεσαι οταν κουιταρουν οι αντιπαλοι μου να νομιζουν οτι χανουν απο ULTRA NOOB ( ultra noob κι ολας χαχαχαχαχα) ;;;;;;;

Μπορει και οχι, προχωραμε!  :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Platini_Athens είπε

Φανταζεσαι οταν κουιταρουν οι αντιπαλοι μου να νομιζουν οτι χανουν απο ULTRA NOOB ( ultra noob κι ολας χαχαχαχαχα) ;;;;;;;

Μπορει και οχι, προχωραμε!  :P

 

σε πειράζω ρε!
πάντως και στο xbox ίδια τακτική, αν χάνουν με πολλά κάνουν quit και το μετράει 3-0 υπερ σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για κάποιο περίεργο λόγο, αγόρασα αυτό το παιχνίδι κάπου μέσα στον Οκτώβριο. Να έπαιξα περίπου 30 ώρες, και σταμάτησα. Δεν μπήκα ΚΑΝ online. Τελευταία φορά, 21 Νοεμβρίου 2020, έκτοτε, κλειστό το Origin For me (και κατά συνέπεια το Fifa ).

ΑΜ ΔΕ......

Ερχόμαστε στην 4η Φλεβάρη 2021, όπου και λέω "για να κάνω τα updates του Fifa και να μπω να παίξω". Μπαίνω λοιπόν στο account, ξεκινάει το update. Βλέπω "last played February 2, 2021". Λέω "ώπα, τι λέει αυτό ρε".
Μπαίνω να δω το γίνεται, μου λέει πως τα saves δεν συγχρονιστηκαν με τα local saves, πάτησα όμως να συγχρονιστούν, μιας και έχει συμβεί κι άλλες φορές. Το για ποιον λόγο δεν θορυβήθηκα άμεσα και τα συγχρόνισα, δεν ξέρω. Και ξεκινάμε

Βλέπω κάτι τουρκικά. Το προφίλ μου σβησμένο και φτιαγμένο ένα άλλο... Ένα μήνυμα κάτω δεξιά που έλεγε πως έχω φάει ban... Το hotmail στο οποίο έχω tied το Origin δεν το κάνω τακτικά Access και δεν είχα περάσει και τον Thunderbird στον οποίο είχα όλα τα mail μου, με αποτέλεσμα να μην δω πως 28 Ιανουαρίου έμαθα ότι είχα φάει BAN. Μάλιστα, έλαβα ένα mail , 2 Φλεβάρη, πως κάποιος έκανε ACCESS το Account μου κάποιος   Emre Abdurrahmanoglu#s7Rg85H7H5P5ryqv  αλλά δεν ήταν σε θέση να διαπιστώσουν αν είναι authorized :lol: ΠΡΙΝ από αυτό όμως καμία ενημέρωση ότι κάποιος συνδέθηκε. 

Ουσιαστικά μου χάκαραν το account, συνδέθηκαν με το FIFA 21, έπαιξαν online και έβαλαν Cheat. Μιας και FUT Coins και ιστορίες δεν έχω, είπαν να το ρίξουν στο cheating. 

Επικοινωνώ με ΕΑ μέσω του helpdesk τους, ανοίγοντας σχετικό case. 

Μία μέρα μετά, λαμβάνω το εξής φαντασμαγορικό mail:

Spoiler

Dear Customer,

We are contacting you regarding your EA account.
 

WE WISH TO NOTIFY YOU THAT WE HAVE FOUND YOUR ACCOUNT TO BE IN VIOLATION OF OUR USER AGREEMENT OR OUR TERMS OF SALE, AND DUE TO THE NATURE OF THIS VIOLATION WE ARE LEFT WITH NO OPTION OTHER THAN TO PERMANENTLY CLOSE YOUR ACCOUNT WITH IMMEDIATE EFFECT.

Φανταστικό; Η φανταστική ΕΑ μου έκανε BAN το account εντελώς, όχι μόνο του FIFA! Τι να σημαίνει ότι έκανα violation their terms of sale, άραγε; 

Έμπλεξα, κοινώς. Τους στέλνω νέο ticket, γεμάτος απορία με το τι συμβαίνει. Στα forum τους γελάει ο κόσμος όλος καθώς το έχουν πάθει πάρα πολλοί αυτό και η ΕΑ κατηγορεί όλο τον κόσμο ότι λένε ψέμματα. Ωστόσο κάποιοι σε επικοινωνία με assistants βγάλανε άκρη μόνο σχετικά με το ότι τους πιστεύουν πως έπεσαν θύματα, αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι γιατί οι συσκευές που οι hackers έκαναν login, φαίνονται trusted. Υπάρχει τεράστια ΤΡΥΠΑ στην ΕΑ, και οι hackers κάνουν Party. Εγώ δεν είχα πολλά πέρα από Fifa και κάτι παλιότερα games που είχα αγοράσει, όμως κάποιοι είχαν δώσει λεφτά, έχουν BF και ιστορίες. 

Θα το κυνηγήσω όσο πάει. Στο Chat τους μου μίλησαν ήρεμα αλλά με πολύ scripted απαντήσεις.

Η ΕΑ έχει φάει άκυρο προ πολλού, αλλά τώρα αποτελειώθηκε για μένα.

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tommybertsen είπε

Για κάποιο περίεργο λόγο, αγόρασα αυτό το παιχνίδι κάπου μέσα στον Οκτώβριο. Να έπαιξα περίπου 30 ώρες, και σταμάτησα. Δεν μπήκα ΚΑΝ online. Τελευταία φορά, 21 Νοεμβρίου 2020, έκτοτε, κλειστό το Origin For me (και κατά συνέπεια το Fifa ).

ΑΜ ΔΕ......

Ερχόμαστε στην 4η Φλεβάρη 2021, όπου και λέω "για να κάνω τα updates του Fifa και να μπω να παίξω". Μπαίνω λοιπόν στο account, ξεκινάει το update. Βλέπω "last played February 2, 2021". Λέω "ώπα, τι λέει αυτό ρε".
Μπαίνω να δω το γίνεται, μου λέει πως τα saves δεν συγχρονιστηκαν με τα local saves, πάτησα όμως να συγχρονιστούν, μιας και έχει συμβεί κι άλλες φορές. Το για ποιον λόγο δεν θορυβήθηκα άμεσα και τα συγχρόνισα, δεν ξέρω. Και ξεκινάμε

Βλέπω κάτι τουρκικά. Το προφίλ μου σβησμένο και φτιαγμένο ένα άλλο... Ένα μήνυμα κάτω δεξιά που έλεγε πως έχω φάει ban... Το hotmail στο οποίο έχω tied το Origin δεν το κάνω τακτικά Access και δεν είχα περάσει και τον Thunderbird στον οποίο είχα όλα τα mail μου, με αποτέλεσμα να μην δω πως 28 Ιανουαρίου έμαθα ότι είχα φάει BAN. Μάλιστα, έλαβα ένα mail , 2 Φλεβάρη, πως κάποιος έκανε ACCESS το Account μου κάποιος   Emre Abdurrahmanoglu#s7Rg85H7H5P5ryqv  αλλά δεν ήταν σε θέση να διαπιστώσουν αν είναι authorized :lol: ΠΡΙΝ από αυτό όμως καμία ενημέρωση ότι κάποιος συνδέθηκε. 

Ουσιαστικά μου χάκαραν το account, συνδέθηκαν με το FIFA 21, έπαιξαν online και έβαλαν Cheat. Μιας και FUT Coins και ιστορίες δεν έχω, είπαν να το ρίξουν στο cheating. 

Επικοινωνώ με ΕΑ μέσω του helpdesk τους, ανοίγοντας σχετικό case. 

Μία μέρα μετά, λαμβάνω το εξής φαντασμαγορικό mail:

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Dear Customer,

We are contacting you regarding your EA account.
 

WE WISH TO NOTIFY YOU THAT WE HAVE FOUND YOUR ACCOUNT TO BE IN VIOLATION OF OUR USER AGREEMENT OR OUR TERMS OF SALE, AND DUE TO THE NATURE OF THIS VIOLATION WE ARE LEFT WITH NO OPTION OTHER THAN TO PERMANENTLY CLOSE YOUR ACCOUNT WITH IMMEDIATE EFFECT.

Φανταστικό; Η φανταστική ΕΑ μου έκανε BAN το account εντελώς, όχι μόνο του FIFA! Τι να σημαίνει ότι έκανα violation their terms of sale, άραγε; 

Έμπλεξα, κοινώς. Τους στέλνω νέο ticket, γεμάτος απορία με το τι συμβαίνει. Στα forum τους γελάει ο κόσμος όλος καθώς το έχουν πάθει πάρα πολλοί αυτό και η ΕΑ κατηγορεί όλο τον κόσμο ότι λένε ψέμματα. Ωστόσο κάποιοι σε επικοινωνία με assistants βγάλανε άκρη μόνο σχετικά με το ότι τους πιστεύουν πως έπεσαν θύματα, αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι γιατί οι συσκευές που οι hackers έκαναν login, φαίνονται trusted. Υπάρχει τεράστια ΤΡΥΠΑ στην ΕΑ, και οι hackers κάνουν Party. Εγώ δεν είχα πολλά πέρα από Fifa και κάτι παλιότερα games που είχα αγοράσει, όμως κάποιοι είχαν δώσει λεφτά, έχουν BF και ιστορίες. 

Θα το κυνηγήσω όσο πάει. Στο Chat τους μου μίλησαν ήρεμα αλλά με πολύ scripted απαντήσεις.

Η ΕΑ έχει φάει άκυρο προ πολλού, αλλά τώρα αποτελειώθηκε για μένα.

Πω ρε!!!

Άρα και το email σου χακαραν.. τσεκαρε το pc σου μην έχεις κολλήσει κάνα malware και το φυσάς και δε κρυώνει με καμία τράπεζα. Ανοιχτά 2 step ver σε κινητό μόνο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Πω ρε!!!

Άρα και το email σου χακαραν.. τσεκαρε το pc σου μην έχεις κολλήσει κάνα malware και το φυσάς και δε κρυώνει με καμία τράπεζα. Ανοιχτά 2 step ver σε κινητό μόνο!

Όχι όχι, δεν κατάλαβες...

Υπάρχουν χιλιάδες που έπαθαν το ίδιο, τους κλέβουν/πουλάνε τα Coins στο παιχνίδι, γενικά στοχεύουν όσους έχουν τέτοια games στο λογαριασμό τους. Ούτε Malware κλπ έχω , ούτε τίποτα. Είναι τρύπα της ΕΑ και αντί να λάβει μέτρα, κλείνει λογαριασμούς, ενώ είναι εμφανές ότι δεν θα βόλταρα στην Τουρκία να βάλω ξαφνικά Cheat ξέρω γω :lol: 
To έπαθαν και άνθρωποι με τα 2step ver ενεργά. Αν έκαναν και αυτά Bypass... τότε τι να πω...

 Πλέον, διάβασα όλο τους το Forum και συμβαίνει και με το BF , Apex Legends, NFL κλπ. Λένε το ίδιο σε όλους (μιλήστε με το ToS Team) , το οποίο σε οδηγεί να ανοίξεις cases ξανά και ξανά και στο τέλος σε banάρουν και από το άνοιγμα cases...

Btw το Mail στο οποίο έχω συνδεδεμένο το Origin δεν έχει καμία σχέση με τράπεζες κλπ, έλεγξα τα πάντα για τίποτα περίεργο και δεν βρήκα κάτι, έκανα ότι τεστ μπορείς να φανταστείς, το PC είναι Day One φάση από άποψη "μόλυνσης". 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Όχι όχι, δεν κατάλαβες...

Υπάρχουν χιλιάδες που έπαθαν το ίδιο, τους κλέβουν/πουλάνε τα Coins στο παιχνίδι, γενικά στοχεύουν όσους έχουν τέτοια games στο λογαριασμό τους. Ούτε Malware κλπ έχω , ούτε τίποτα. Είναι τρύπα της ΕΑ και αντί να λάβει μέτρα, κλείνει λογαριασμούς, ενώ είναι εμφανές ότι δεν θα βόλταρα στην Τουρκία να βάλω ξαφνικά Cheat ξέρω γω :lol: 
To έπαθαν και άνθρωποι με τα 2step ver ενεργά. Αν έκαναν και αυτά Bypass... τότε τι να πω...

 Πλέον, διάβασα όλο τους το Forum και συμβαίνει και με το BF , Apex Legends, NFL κλπ. Λένε το ίδιο σε όλους (μιλήστε με το ToS Team) , το οποίο σε οδηγεί να ανοίξεις cases ξανά και ξανά και στο τέλος σε banάρουν και από το άνοιγμα cases...

Btw το Mail στο οποίο έχω συνδεδεμένο το Origin δεν έχει καμία σχέση με τράπεζες κλπ, έλεγξα τα πάντα για τίποτα περίεργο και δεν βρήκα κάτι, έκανα ότι τεστ μπορείς να φανταστείς, το PC είναι Day One φάση από άποψη "μόλυνσης". 

ε ναι κατάλαβα.. Αλλά για να χάσεις έτσι τα στοιχεία σου, χρειάζονται πρόσβαση στο email σου και μετά παίρνουν το account σου.
Πχ για να γίνει login σε μένα, είτε email είτε σε origin πρέπει να βάλω το security code που στέλνουν αλλιώς μπάλες!
Γίνεται να γίνει bypass το 2step?Πως; Άρα σημαίνει ότι κάποιος έχει κάτσει στο backdone της ΕΑ, αλλιώς δεν υπάρχει τρόπος να ρουφήξεις το random code που δημιουργείται εκείνη την ώρα.

Δεν έχω ξαναακούσει να ρίχνουν bans επειδηΣ πας στο support :Ο
Καλά εννοείται μέσα σε τόσους θα υπάρχουν και οι πραγματικοί cheaters που πάνε και κλαίγονται

Ρε φίλε πρόσεχε, ξέρω γω... Έτσι απλά χωρίς να έχεις κλικάρει κάτι να πέσεις θύμα fishing?
Μια φορά έζησα 6 μήνες τρόμου το 2008, που ξεκίνησε Αύγουστο με steam hacking, που το πήρα πισω και όλα καλά και κατέληξε σε skype hacking τον ίδιο Οκτώβριο με χρεώσεις 680€ και έτρεχα σα παλαβός να τα πάρω πίσω και να ακυρωθούν κάρτες.

Προσοχή λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Καλά εννοείται μέσα σε τόσους θα υπάρχουν και οι πραγματικοί cheaters που πάνε και κλαίγονται

 

Αρχίζω και πιστεύω πως το 99% όσων γράφουν, λένε την αλήθεια. Δεν ξέρω αν υπάρχει λόγος να "κρυφτούν σε κοινή θέα" οι hackers, ωστόσο εδώ τους real ones δεν έχουν τρόπο να τους σταματήσουν, αυτούς θα αντιληφθούν; Οπότε you have a point.

 

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

ε ναι κατάλαβα.. Αλλά για να χάσεις έτσι τα στοιχεία σου, χρειάζονται πρόσβαση στο email σου και μετά παίρνουν το account σου.

Δεν έχω χάσει στοιχεία, αυτό λέω. Το account υπάρχει - κάνω login στο site τους κανονικά - (απλά είναι banned και δεν έχω access σε library and all that shit) και υπήρχε και πριν το Ban, έκανα κανονικά login (με πλήρες access), δεν μου άλλαξε τίποτα, δεν έκλεψε κάτι, απλά cheated his way στο FIFA (μόνο αυτό χρησιμοποίησε) με τα αποτελέσματα που είπα (στους υπολοίπους που έπεσαν θύματα, πουλάνε τους παίκτες του FUT και κάτι κάνουν με τα Fifa Credits - τέτοια δεν είχα ).
Για να φανταστείς, ένας περιγράφει πως έβλεπε μπροστά στα μάτια του (ενώ ήταν logged in ο ίδιος ) να χάνονται οι παίκτες του από το FUT. Που σημαίνει ότι κάποιος μπήκε από άλλη συσκευή ταυτόχρονα, η οποία φάνηκε ως trusted, για αυτό και είμαι πεπεισμένος πως την τρύπα την έχει η ΕΑ. Δεν είμαστε όλοι άσχετοι να κάνουμε compromise τους λογαριασμούς μας ρε συ. 

 Εγώ έκανα reach out στο EA Help και αυτοί με Banαραν την επόμενη μέρα. Χωρίς εξήγηση (ή μάλλον έγραψαν ότι έκανα violate their terms of sales, που δεν έχω ιδέα τι μπορεί να έκανε ο τύπος που μπήκε στο λογαριασμό μου).

Αν τώρα είχε πρόσβαση στο mail αυτό, καλή του τύχη, δεν θα βρει τίποτα γιατί δεν έχω και τίποτα, είναι παλιό, πολύ παλιό και δεν έχω απολύτως τίποτα συνδεδεμένο εκεί, πέραν του Origin. 

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Γίνεται να γίνει bypass το 2step?Πως; Άρα σημαίνει ότι κάποιος έχει κάτσει στο backdone της ΕΑ, αλλιώς δεν υπάρχει τρόπος να ρουφήξεις το random code που δημιουργείται εκείνη την ώρα.

 

Έλα ντε... Μίλησα με τον τύπο που το έγραψε και είπε πως καμμία περίεργη δραστηριότητα δεν υπήρχε στο mail του, καμία χρέωση, το μόνο που κάνανε είναι αυτό με τα Fifa Points. Πράγμα που μου λέει πως στοχοποιούν την ΕΑ και τα Microtransactions με "παράπλευρη απώλεια" τους ίδιους τους χρήστες που χρησιμοποιούν τις υπηρεσίες τους. 

Όλους τους λογαριασμούς μου τους έχω secured πάντως. Skype δεν χρησιμοποιώ και επίσης - ευτυχώς - δεν έχω συνδεδεμένο τίποτα με το Steam. Αλλά πιστεύω πως αν κάτι τέτοιο συνέβαινε στο steam, δεν θα υπήρχε ταλαιπωρία από το καλοκαίρι. 

Επίσης, όλοι όσοι έχουν αναφέρει κάτι παρόμοιο, κανένας δεν ανάφερε κάποια άλλη απώλεια, όπως πιστωτικές κάρτες κλπ, άσε που η ΕΑ μου έγραψε πως αν είχα οποιαδήποτε αποθηκευμένη κάρτα, έχει διαγραφεί και δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί πλέον. Δηλαδή με μπανάρουν για το καλό μου :lol: 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η φάση είναι ότι προσπαθώ από το site τους τώρα να αλλάξω από 2FA από email σε κινητό (μιας και εγώ μπαίνω σπάνια origin) και το google authenticator βγάζει...."Cannot interpret QR Code" . λολ. και έχω επιλέξει android από το dropdown list, όπως πρέπει. 

ότι να'ναι; 

Από αυτά που λες φαίνεται σαν κάτι να παίζει με αυτούς. Περίεργο. Το ότι δεν δουλεύει το QR, ξεφτιλίκι. Για τα πανηγύρια όπως πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πεπεισμένος πλέον σύμφωνα με τα όσα έχω διαβάσει. Οι hackers δεν στοχεύουν απευθείας τον καταναλωτή, αλλά την ΕΑ. Και η ΕΑ τι κάνει; Σε μπανάρει, problem solved :lol: 

Πρόσεξέ το, τσέκαρε συχνά το email σου για τίποτα περίεργα log in, λογικά κι εγώ εμπίπτω στην κατηγορία κάποιου που έκανε log in από δήθεν trusted device. Το έχουν πει σε πολλούς αυτό. 

Δηλαδή έκανα ένα ταξιδάκι στην Τουρκία, είπα να βάλω Cheats ενώ ποτέ δεν έβαλα, και μετά μπήκα ξανά από Ελλάδα για να παραπονεθώ  😎 <--- Λογική ΕΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και έχουν πανηλίθιο design, βάζω και τη λύση για όποιον τη χρειαστεί

https://answers.ea.com/t5/EA-General-Questions/google-authenticator-cannot-read-origin-QR-code/m-p/5039424

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα update παίδες: 

 

Έλαβα email από ΕΑ. Το παραθέτω στο spoiler: 

Spoiler

image.png.0c2965037f4e83a63c456c64f93406d2.png

Τα link είναι μοναδικά (το τσέκαρα κάνοντας copy το link address) και ουσιαστικά μέσω αυτών επανέφερα τον λογαριασμό μου. Εκτός αυτού, έγινε και άρση του online ban για τα Fifa. 

Justice has been served, αλλά ακόμη δυσκολεύομαι να πιστέψω πως γενικότερα, φταίει ο κωδικός μου ή κάποιο phishing stuff (δεν πάτησα τίποτα, πάντα ήμουν clean). Ήταν ιδιαίτερα complexed ο κωδικός και χωρίς να υπάρχει αλλού παρόμοιος. Έβαλα έναν ακόμη χειρότερο, με αποτέλεσμα να τον γράψω σε χαρτάκι :lol: 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tommybertsen είπε

Ένα update παίδες: 

 

Έλαβα email από ΕΑ. Το παραθέτω στο spoiler: 

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.0c2965037f4e83a63c456c64f93406d2.png

Τα link είναι μοναδικά (το τσέκαρα κάνοντας copy το link address) και ουσιαστικά μέσω αυτών επανέφερα τον λογαριασμό μου. Εκτός αυτού, έγινε και άρση του online ban για τα Fifa. 

Justice has been served, αλλά ακόμη δυσκολεύομαι να πιστέψω πως γενικότερα, φταίει ο κωδικός μου ή κάποιο phishing stuff (δεν πάτησα τίποτα, πάντα ήμουν clean). Ήταν ιδιαίτερα complexed ο κωδικός και χωρίς να υπάρχει αλλού παρόμοιος. Έβαλα έναν ακόμη χειρότερο, με αποτέλεσμα να τον γράψω σε χαρτάκι :lol: 

Ας είναι ρε παιδί! Όλα καλά εν τέλει!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και αφού πήρα το λογαριασμό μου πίσω, είπα να δω αυτό το VOLTA mode. Παίζω το "debut" και απλά κάθε 2-3 ματς σκαλώνει και δεν κάνει τίποτα, κολλάει τελείως και αναγκάζομαι να το ξανατρέχω. 

ΕΑ = Εγγύηση :lol: 

ΥΓ: Ο τύπος που μου χάκαρε το account είχε πάρει την Liverpool και με κάποιο τρόπο (προφανώς με Cheat) κέρδισε 5-2 την Man U. Στο μεταξύ μπήκα σε ένα ματς με τον ΠΑΟΚ, και μου έβγαλε την Φενέρ. Με το που έκανα το 1-0, βγήκε ο τύπος και πήρα το ματς 3-0. Καθόλου rage οι τύποι :lol: 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...