Προς το περιεχόμενο

FIFA 21 [PC]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, speedy23 είπε

Παντως διαβαζω για το ποσο καλυτερο ειναι το gameplay του PES 2021 και θα το επαιρνα πραγματικα οντας και πιο φθηνο συν οτι δεν ειμαι κολλημενος με μια εταιρια αλλα ρε γμτ διαβαζω εδω ποσο τραγικο ειναι το Online τους και με κραταει απο το να το παρω.

Πραγματι αργει βασανιστικα να βρει παιχτες; Με ενδιαφερει αποκλειστικα το online

η ίδια η εταιρία είναι τραγική αφού 2 χρόνια μετά την κυκλοφορία σκοτώνει το online του, κλείνοντας τους servers της. Θα μου πεις, θα μείνεις να παίζεις 2 χρόνια μετά να παίζεις τα παλια rosters, όχι αλλά για το γαμώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 167
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, tz3s είπε

Παιζει κανεις Pro Club? Εχουμε μια ομαδα 3 ατομα, αμα θελει κανεις αλλος να παιζει μαζι μας ας μου στειλει :)

να ρωτήσω, μπορώ από την κονσόλα να μπω? το έχω στο xboxONEx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος βρισκει δυσκολα αντιπαλο στο co op (pc εδω).  Με την τριτη βρισκει παντως. Αντε την 4η....

Στο FUT βρισκει ΑΜΕΣΩΣ.

Στα κυπελλα επισης  σου βγαζει αντιπαλο και στο απλο seasons, σιγουρα στο κυπελλο πιο αργα (αλλα βρισκει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να  ρωτήσω  κάτι  με  λογαριασμό  Origin  play  απλό  παίζεις παιχνίδια  ως  10  ώρες  το  μήνα  ή εννοεί  κάτι  άλλο  

Το   ρωτάω γιατί  έχω  play pro  λογαριασμό  και  δεν  ασχολούμαι  παραπάνω  από  10  ώρες το  μήνα   σε  παιχνίδια  της  πλατφόρμας

Μήπως  τα  δίνω  τσάμπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, vps είπε

Να  ρωτήσω  κάτι  με  λογαριασμό  Origin  play  απλό  παίζεις παιχνίδια  ως  10  ώρες  το  μήνα  ή εννοεί  κάτι  άλλο  

Το   ρωτάω γιατί  έχω  play pro  λογαριασμό  και  δεν  ασχολούμαι  παραπάνω  από  10  ώρες το  μήνα   σε  παιχνίδια  της  πλατφόρμας

Μήπως  τα  δίνω  τσάμπα 

ναι αν έχεις την απλή συνδρομή, παίζεις όσο θες τα παιχνίδια της λίστας της απλής συνδρομής και μέχρι 10 ώρες ότι παιχνίδι υπάρχει στην λίστα του pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

ναι αν έχεις την απλή συνδρομή, παίζεις όσο θες τα παιχνίδια της λίστας της απλής συνδρομής και μέχρι 10 ώρες ότι παιχνίδι υπάρχει στην λίστα του pro.

10  ώρες  το  μήνα ?  ή  μέχρι  10  ώρες  και  μετά  τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιζοντας τα τελευταια χρονια φιφα και μονο online (το απλο οχι fut κτλπ), πραγματικα με εχει ενθουσιασει το ολο gameplay κτλπ κτλπ κτλπ

ειμαι division 3, προσπαθω με νυχια και με δοντια να εχω εναν τιμιο αγωνα και ωραιο. ΑΛΛΑ δυστηχως οι cheaterαδες πανε και ερχονται.

Καταρχην με το που δω παιχτη οπου τα ρεπλει δεν παιζουν καν, μυριζεται για cheater, χθες το ποτηρι ξεχυλισε και μου σπασε τα νευρα (κοντεψα να σπασω και τν τηλεοραση μαζι με ολους τους αγιους...)

Η EA, εχει σκοπο να βαλει ενα φρενο σε αυτους τους αναγκεφαλους που σπανε μπαλες με τα cheats? 

Ανοιξα ticket στην EA, εδωσα το ID του φερομενου ''ζαβωλιαρη'' και η απαντηση τους ηταν, ''Δημητρη να σαι σιγουρος οτι θα κανουμε οτι μπορουμε και θα κανουμε address στο στουντιο''' τι address θα κανετε δλδ; που τοσα χρονια δεν εχετε επιλυσει το μεγα προβλημα;

και δεν φτανει αυτο, μου λενε κιολας οτι θεωρουν το ticket μου κλειστο. Δδδ πραγματικα αισχος.

Επειδη εχει καταντησει τραγικο αυτο το φαινουμενο υπαρχει τροπος να αποφευγω τν καθε ηλιθιο που τυγχαινω να κλεβει; πραγματικα σκεφτηκα να δωσω 10-20 για συνδρομη να χω και εγω cheater αλλα δεν θελω γτ χαλα την μαγια του αγωνα..

Εχετε να προτεινετε κατι (σοβαρο) ?

 

Ο φερομενος ζαβολιαρης ειναι ο 843425 αν τυχει και παιξετε μαζι του και ειναι πολωνος (δεν εχει αλλα just mentioning..._

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Tzini_Gr είπε

πραγματικα με εχει ενθουσιασει το ολο gameplay

Να το κοιτάξεις λίγο αυτό 😛 Πιο ηλίθιο φίφα από αυτό , δεν έχω δει, πραγματικά. Αν αυτό είναι gameplay που ενθουσιάζει, τι να πω 😕 Οκ, περί ορέξεως, προφανώς.

7 λεπτά πριν, Tzini_Gr είπε

Η EA, εχει σκοπο να βαλει ενα φρενο σε αυτους τους αναγκεφαλους που σπανε μπαλες με τα cheats? 

 

 

Ρίξε μια ματιά σε όσα γράφω σχετικά με το account μου. 

 εδώ, τα γράφω ακόμη πιο αναλυτικά και συγκεντρωμένα όλα μαζί. Και μάλλον το post στο Reddit ήταν καταλυτικό. Όλως τυχαίως, μετά από αυτό, ασχολήθηκαν. Μέχρι τότε, από περίμενε σε περίμενε ήταν.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως, μην περιμένεις και πολλά με δαύτους που έμπλεξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, κάποιος με το όνομα "neokosmitis" ο οποίος ήταν παλιότερα , αν θυμάμαι καλά, στην friendlist μου, μου έστειλε μήνυμα στο Origin πως παίξαμε μαζί ματς και με έκανε report κιόλας, για cheating.. Ωστόσο δεν βλέπω κάτι παράξενο ούτε πως κάποιος μπήκε από άλλο υπολογιστή στο προφίλ μου και έπαιξε online. 

Αν βλέπει (δεν θυμάμαι το nick του εδώ), ας στείλει. Έχω να παίξω 1v1  friendly από το Fifa 19!!!! Και στα seasons μπήκα τελευταία φορά πριν καμιά βδομάδα. Αν όντως με είδε (το ίδιο nick έχω), τότε ας το επιβεβαιώσει για να δω τι θα κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/5/2021 στις 3:01 ΜΜ, Tzini_Gr είπε

παιζοντας τα τελευταια χρονια φιφα και μονο online (το απλο οχι fut κτλπ), πραγματικα με εχει ενθουσιασει το ολο gameplay κτλπ κτλπ κτλπ

ειμαι division 3, προσπαθω με νυχια και με δοντια να εχω εναν τιμιο αγωνα και ωραιο. ΑΛΛΑ δυστηχως οι cheaterαδες πανε και ερχονται.

Καταρχην με το που δω παιχτη οπου τα ρεπλει δεν παιζουν καν, μυριζεται για cheater, χθες το ποτηρι ξεχυλισε και μου σπασε τα νευρα (κοντεψα να σπασω και τν τηλεοραση μαζι με ολους τους αγιους...)

Η EA, εχει σκοπο να βαλει ενα φρενο σε αυτους τους αναγκεφαλους που σπανε μπαλες με τα cheats? 

Ανοιξα ticket στην EA, εδωσα το ID του φερομενου ''ζαβωλιαρη'' και η απαντηση τους ηταν, ''Δημητρη να σαι σιγουρος οτι θα κανουμε οτι μπορουμε και θα κανουμε address στο στουντιο''' τι address θα κανετε δλδ; που τοσα χρονια δεν εχετε επιλυσει το μεγα προβλημα;

και δεν φτανει αυτο, μου λενε κιολας οτι θεωρουν το ticket μου κλειστο. Δδδ πραγματικα αισχος.

Επειδη εχει καταντησει τραγικο αυτο το φαινουμενο υπαρχει τροπος να αποφευγω τν καθε ηλιθιο που τυγχαινω να κλεβει; πραγματικα σκεφτηκα να δωσω 10-20 για συνδρομη να χω και εγω cheater αλλα δεν θελω γτ χαλα την μαγια του αγωνα..

Εχετε να προτεινετε κατι (σοβαρο) ?

 

Ο φερομενος ζαβολιαρης ειναι ο 843425 αν τυχει και παιξετε μαζι του και ειναι πολωνος (δεν εχει αλλα just mentioning..._

Για πες τι εννοείς τσιτ ακριβώς? 

Παιζω και εγω ονλινε σεζόν εδω και 1 μήνα που παράτησα το φουτ. Δεν εχω αντιληφθεί κάποιο τσιτ. 

Με ποσΑ ms παίζεις στα ματσ? 

Αν θες κανε add να παίξουμε μαζί κανα game οταν ειμαι ονλινε. 

Delpetro13 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 09/05/2021 at 20:40, tommybertsen said:

Παίδες, κάποιος με το όνομα "neokosmitis" ο οποίος ήταν παλιότερα , αν θυμάμαι καλά, στην friendlist μου, μου έστειλε μήνυμα στο Origin πως παίξαμε μαζί ματς και με έκανε report κιόλας, για cheating.. Ωστόσο δεν βλέπω κάτι παράξενο ούτε πως κάποιος μπήκε από άλλο υπολογιστή στο προφίλ μου και έπαιξε online. 

Αν βλέπει (δεν θυμάμαι το nick του εδώ), ας στείλει. Έχω να παίξω 1v1  friendly από το Fifa 19!!!! Και στα seasons μπήκα τελευταία φορά πριν καμιά βδομάδα. Αν όντως με είδε (το ίδιο nick έχω), τότε ας το επιβεβαιώσει για να δω τι θα κάνω.

Αγορινα, εγω ειμαι ο ''neokosmitis'' προφανως οτν ειχαμε την συζητηση μου κολλησε το μυαλο μου, ειδα το ονομα σου στο origin και λεω αυτος θαναι κατσε να τον ενημερωσω :P πληροφοριακα να ξερεις δεν εκανα εσενα report αλλα εναν αλλον με νουμερα οπως ανεφερα πιο πανω οποτε dontworry και οταν μπω στο origin θα σε κανω accept, sry για την αναστατωση!

btw εχω ξοδεψει 10+ μυνηματα με την EA support ζητωντας επιγοντως να μου κανουν refund και ολο μου απαντανε αυτοματοποιημενα...

 

 

On 10/05/2021 at 20:34, delpetro said:

Για πες τι εννοείς τσιτ ακριβώς? 

Παιζω και εγω ονλινε σεζόν εδω και 1 μήνα που παράτησα το φουτ. Δεν εχω αντιληφθεί κάποιο τσιτ. 

Με ποσΑ ms παίζεις στα ματσ? 

Αν θες κανε add να παίξουμε μαζί κανα game οταν ειμαι ονλινε. 

Delpetro13 

Αρχικα να ξερεις οτι απο το ''μαμα'' fifa, το intro - logo του replay δεν μπορεις να το βγαλεις.

Οταν λοιπον βλεπεις οτι ουτε καν το logo δεν εμφανιζεται, τοτε κατι μυριζει...απο κει και περα οταν εισαι με καλη ομαδα εναντια σε μια κατωτερη και ξαφνικα βλεπεις το stamina ολων των παιχτων σου ειναι στο κοκκινο ειναι ενα ακομα σημαδι οτι κατι μη φυσιολογικο παιζει....

+  οσο καλος και μαστορας ναναι ο αντιπαλος, δεν γινεται να μην μπορεις να του παρεις μπαλα ή αντοιστιχα αυτος ολες οι πασες και τα σουτ ναναι ακριβειας.

 

Ολα τα παραπανω αναφερονται στο seasons και μονο που παιζω...

ΥΓ οκ θα σε αποδεχτω μπας και παιξουμε κανενα ματσακι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα το τελευταιο update  τον windows10  που εγινε στης 10 μαιου οταν παω να μπω στο φιφα δεν μπαινει ξερει κανεις τι παιζει?   να  πω πως εχω κανει repair to game  και uninstall αλλα το ιδιο προβλημα. 

image.png

Επεξ/σία από delpetro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...