Προς το περιεχόμενο

FIFA 21 [Xbox One] [PS4] [XSX] [PS5]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερει καποιος να μου πει αν το fifa 21 θα εχει ελληνικο πρωταθλημα επειδη γινεται μια ψηφοφορια στο internet και ειναι τριτη η ελλαδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/10/2020 στις 2:43 ΜΜ, Stavrosnikt είπε

Ξερει καποιος να μου πει αν το fifa 21 θα εχει ελληνικο πρωταθλημα επειδη γινεται μια ψηφοφορια στο internet και ειναι τριτη η ελλαδα 

Δεν έχει. Kάθε χρόνο γίνεται ψηφοφορία..και είναι ανεπίσημο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εχω μια απορια για τον εαν μπορω να αγορασω το fifa 21  στην εκδοση US Digital και  εαν θα εχω προσβλημα με το παιχνίδι επειδή ειναι "ελληνικός" ο λογαριασμος μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, arisfilitsis είπε

θα βγει άλλη έκδοση για το ps5 ή θα πρέπει να πάρουμε του ps 4 και να το αναβαθμίσουμε???

θα βγει και ξεχωριστή έκδοση για PS5 αλλά όπως ανακοίνωσε η EA όσοι το έχουν για τις τωρινές κονσόλες θα αναβαθμιζεται δωρεάν σε PS5.
Το ερώτημα είναι αν εγώ πάρω την έκδοση για PS4 μεταχειρισμένη από insomnia και το βάλω σε PS5 θα αναβαθμιστεί κανονικά (αυτό λέει η λογική) ή θα δει ότι έχει πάρει μια αναβάθμιση σε άλλο PSΝ ID και δεν θα αφήσει να γίνει και στο δικό μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/10/2020 στις 8:37 ΜΜ, MySql είπε

Καλησπέρα, εχω μια απορια για τον εαν μπορω να αγορασω το fifa 21  στην εκδοση US Digital και  εαν θα εχω προσβλημα με το παιχνίδι επειδή ειναι "ελληνικός" ο λογαριασμος μου. 

δεν μπορείς να ενεργοποιήσεις παιχνίδια διαφορετικού region με το account σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/10/2020 στις 8:37 ΜΜ, MySql είπε

Καλησπέρα, εχω μια απορια για τον εαν μπορω να αγορασω το fifa 21  στην εκδοση US Digital και  εαν θα εχω προσβλημα με το παιχνίδι επειδή ειναι "ελληνικός" ο λογαριασμος μου. 

Πες μας και σε ποια πλατφόρμα παίζεις όμως. Στο Xbox γίνεται, πρόσφατα αγόρασα το F1 2020 με τον τρόπο που περιγράφεις, χρειάστηκε ωστόσο να κατεβάσω το holavpn και να κάνω redeem τον κωδικό από το κινητό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, lebron15 είπε

Πες μας και σε ποια πλατφόρμα παίζεις όμως. Στο Xbox γίνεται, πρόσφατα αγόρασα το F1 2020 με τον τρόπο που περιγράφεις, χρειάστηκε ωστόσο να κατεβάσω το holavpn και να κάνω redeem τον κωδικό από το κινητό. 

ναι συγνωμη εχεις δικιο για το xbox μιλαω αλλα δεν εχω βγαλει ακρη  ακομα οι αποψεις διιστανται

15 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

δεν μπορείς να ενεργοποιήσεις παιχνίδια διαφορετικού region με το account σου.

ο φιλος απο πανω μου λεει το αντιθετο τι ισχυει τελικα 🤔

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, MySql είπε

ναι συγνωμη εχεις δικιο για το xbox μιλαω αλλα δεν εχω βγαλει ακρη  ακομα οι αποψεις διιστανται

ο φιλος απο πανω μου λεει το αντιθετο τι ισχυει τελικα 🤔

γιατί εγώ κατάλαβα για ps, ξέχασα ότι το θέμα είναι για τις κονσόλες γενικά :P .
Την διαδικασία από xbox δεν την γνωρίζω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω εδώ και 5 μέρες. Ρωτήστε ότι θέλετε παίδες.
Σημαντικό: αν πάρεις δισκάκι, το ίδιο δισκάκι θα έχεις και στο ps5 (το πήρα σε δισκάκι και αυτό γράφει), δε δικαιούσαι digital fifa21, οπότε πρέπει να πας αναγκαστικά στη μη-digital έκδοση του ps5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...