Προς το περιεχόμενο

FIFA 21 [Xbox One] [PS4] [XSX] [PS5]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχες το Fifa 20;

Παντού διαβάζω γκρίνια και παράπονα.

Πρόσφατο review το σφάζει με το γάντι.

https://unboxholics.com/game-reviews/ps4/79684-fifa-21-ena-megalo-giati-prin-ti-nea-genia

Επεξ/σία από tiniakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/10/2020 στις 1:19 ΜΜ, tiniakos είπε

Είχες το Fifa 20;

 

  Ναι, το είχα.

Στις 17/10/2020 στις 1:19 ΜΜ, tiniakos είπε

Πρόσφατο review το σφάζει με το γάντι.

https://unboxholics.com/game-reviews/ps4/79684-fifa-21-ena-megalo-giati-prin-ti-nea-genia

Σε γενικές γραμμές έχει δίκιο αλλά είναι λίγο υπερβολικός. ΔΕΝ είναι τόσο arcade όσο λέει. Eμένα μου άρεσαν οι καινούριες τρίπλες.
Επίσης παρατήρησα περισσότερα  glitches απ'ότι το fifa20 (βέβαια το 20 δεν το χα παίξει από την αρχή, αλλά από πολύ μετέπειτα update, αφού το πήρα τον απρίλιο).
Σημείωση: επειδή παίζω μόνο online seasons mode, δεν μπορώ να φέρω γνώμη για VOLTA και FUT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Εγώ παιδιά παίζω από το pre-order FUT. 

Σε γενικές, έχει λιγότερο cringe από το περσινό, άρα είναι καλύτερο.

Έχει μπει αρκετός κόσμος και το Market είναι στα τάρτατα και μπορείς να βρεις εύκολα παίχτες.

Στα του gameplay,  τουλάχιστον εγώ το απολαμβάνω περισσότερο,και τα γραφικά είναι παρόμοια με πέρσι.

 

Στα κακά του: μια μέρα έβαγα 3 dc  λόγω server, αν και από τότε δεν έχει ξανατύχει.

Στα καλά του:  ακόμα το χειριστήριο δεν έχει φύγει από το μπαλκόνι όπως γινόταν με τον περσινο :😄😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδια πειτε κατι για εντυπωσεις fifa21 next gen για ps5 αν εχει κανεις. Αξιζει το παιχνιδι ή ειναι μουφα οπως του ps4 σε gameplay; Γιατι εχω ps5 και σκεφτομαι αν πρεπει να το τιμησω ή να περιμενω του χρονου το pes22 και να μεινω με pes21 του ps4 που μου αρεσει με τα option file.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Παιδια πειτε κατι για εντυπωσεις fifa21 next gen για ps5 αν εχει κανεις. Αξιζει το παιχνιδι ή ειναι μουφα οπως του ps4 σε gameplay; Γιατι εχω ps5 και σκεφτομαι αν πρεπει να το τιμησω ή να περιμενω του χρονου το pes22 και να μεινω με pes21 του ps4 που μου αρεσει με τα option file.

δεν έχω παίξει το φιφα21 σε current gen,  σαν γραφικά, κίνηση και ανάδραση δεν συγκρίνεται με το pes21. Οπτικά είναι σαν να βλέπεις αγώνα σε tv. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδιο είναι ρε παιδιά το gameplay και τα animations και όλα. Ίδιο παιχνίδι με καλύτερα γραφικά, εντυπωσιακά cutscenes και αποκλειστική next gen κάμερα με την οποία κανείς δεν θα παίξει. Ακόμα και το 2k φαίνεται πιο ωραίο στην next gen έκδοση του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγραψα και στο νημα τους series x

Δυστυχως το pro clubs που παιζω εγω 

δεν μεταφερθηκε η προοδος στην αναβαθμισμενη εκδοση και για να το παιξω θα πρεπει να μπω στην παλια εκδοση του φιφα...Μεγαλη βλακεια αυτο...εκτος αν κανω κατι λαθος

Παντως εχει αισθητη διαφορα στα χρωματα και στα γραφικα στην αναβαθμισμενη εκδοση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , ξέρετε αν αυτή η έκδοση του fifa 21 ενεργοποιείται κανονικά στην Ελλάδα και σε ps5?

https://www.gamivo.com/product/fifa-21-eu-psn?glv=kiwhuamu&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

εχει πάρει κανείς update για ps5 / sex?

λένε οτι ξεκίνησε απο 4/12 αλλά ακόμα δεν έχω δει κάτι.

κάτι είναι λάθος, δοκίμασε να το σβησεις και να το ξανακατεβάσεις. Το έχουν πάρει όλοι :(

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Daredevil είπε

κάτι είναι λάθος, δοκίμασε να το σβησεις και να το ξανακατεβάσεις. Το έχουν πάρει όλοι :(

 

update και σε physical copy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...