Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, mp123 είπε

99% πίσω από ένα κουστούμι και με την μάσκα του μορφωμένου κρύβονται τα μεγαλύτερα λαμόγια. Εγω να σου πω την αλήθεια χαίρομε τους ανθρώπους που είναι στον κόσμο τους . Που ξέρεις ; Μπορεί να το κάνει αν βρει τα λεφτά. Αφήστε τα ζήσει το ο ονειρο του. Το ψωμί μας τρώει ; Τουλάχιστον δεν είναι δικά μου και δικά σου και γενικα του κράτους τα λεφτά που χαλάει. Είπαμε θα πουλήσει κάποια κομμάτια σε συλλέκτες ( αν το καταφέρει ) και αυτό είναι όλο.

Φίλε μου όπως εσύ θες να καταπίνεις την κάθε παπάτζα επειδη "μπας και το φτιαξει", ετσι κι εμείς μπορούμε να κριτικάρουμε αυτά που ο συγκεκριμένος τύπος λέει δημόσια. Και αν ξέρεις έστω πέντε βασικά πράγματα, καταλαβαίνεις πως όσα λέει είναι επιπέδου Σώρρα.

Γιατί να μη ψηφίσεις Σώρρα; Και αν όντως έχει τα 600 δις;

Και οι πατριωτικές κορώνες που πετάει είναι μόνο σανό για να κρύψει πόσο φιδέμπορας είναι.

23 λεπτά πριν, supermanbee είπε

τι τέλη έχει αυτό? καίει πολύ? μπορώ να το κάνω αέριο?

Παιρνει και πολωνέζικο με 800€ :P

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ProponitisTouKanape είπε

Φίλε μου όπως εσύ θες να καταπίνεις την κάθε παπάτζα επειδη "μπας και το φτιαξει", ετσι κι εμείς μπορούμε να κριτικάρουμε αυτά που ο συγκεκριμένος τύπος λέει δημόσια. Και αν ξέρεις έστω πέντε βασικά πράγματα, καταλαβαίνεις πως όσα λέει είναι επιπέδου Σώρρα.

Γιατί να μη ψηφίσεις Σώρρα; Και αν όντως έχει τα 600 δις;

Και οι πατριωτικές κορώνες που πετάει είναι μόνο σανό για να κρύψει πόσο φιδέμπορας είναι.

Παιρνει και πολωνέζικο με 800€ :P

Έχω χάσει επεισόδια. Ποιος είναι ο Σώρρας και έχει 600 δις. Στις επόμενες  εκλογές αν είμαι Ελλάδα αυτόν θα ψηφήσω. Που ξέρεις μπορεί να τα έχει. Όλοι τάζουν πως λεφτά υπάρχουν. Μπορεί αυτός να τα έχει στα αλήθεια..

Να σαι καλά που μου μου το είπες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ ετοιμάζω το project Hyperion 5000 άλογα , προς το παρόν το έχω σε μπρελοκ και στον υπολογιστή μου σε ψηφιακή μορφή , στο μυαλό μου βεβαια είναι ολοκληρωμένο , αν θέλει κάποιος να με χρηματοδοτήσει θα το δείτε να κυκλοφορεί στους ελληνικούς δρόμους το 2030

* ΠΡΟΣΟΧΉ ... το Hyperion είναι κατοχυρωμένο σαν αμάξι μην δω κανέναν πονηρό να μου κλέψει το όνομα , θα τον τρέχω στα δικαστήρια και θα τα κονομήσω και στο τέλος δεν θα χρειαστεί να το βγάλω καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, mp123 είπε

Έχω χάσει επεισόδια. Ποιος είναι ο Σώρρας και έχει 600 δις. Στις επόμενες  εκλογές αν είμαι Ελλάδα αυτόν θα ψηφήσω. Που ξέρεις μπορεί να τα έχει. Όλοι τάζουν πως λεφτά υπάρχουν. Μπορεί αυτός να τα έχει στα αλήθεια..

Να σαι καλά που μου μου το είπες.

 

Επικοινωνία επιπέδου Σαριμπαλίδη.

Υ.Γ.: Αν προσπαθήσεις ακόμη λίγο θα τον φτάσεις.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Cyber_Spartacus είπε

Δλδ θες να μου πεις οτι αν έβγαινε εκείνο το αυτοκίνητο pony   εσυ θα ησουν στην ουρα να το αγορασεις??? 

Τα ίδια κ εκεί...κάθε χρόνο βγάζουν μέχρι κ ηλεκτροκίνητο..

Στο μεταξύ χάσαμε real εγκαταστάσεις εξοπλισμό με κλείσιμο της ΕΛΒΟ stayer ,hummer ,neoplan(λεωφορεία) τανκς Λέο κτλ .όλα αυτά αφού την εδωσαν σε έναν εθνοπατερα μαζί με τις κρατικες  παραγγελίες αρμάτων κτλ ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, armagedwnn είπε

Επικοινωνία επιπέδου Σαριμπαλίδη.

Υ.Γ.: Αν προσπαθήσεις ακόμη λίγο θα τον φτάσεις.

Με κατάλαβες . Εγω προσπαθώ να κάνω τον σαρημπαλιδη αφού εδώ οι πιο πολλοί είναι επιπέδου Πανόπουλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ειπώθηκε ότι ήδη προσέλαβε κόσμο στην επιχείρησή του (4 άτομα), βάζω στοίχημα ότι οι 3 από τους 4 διαχειρίζονται τα facebook ,insta, και youtube μετά από το ντόρο που προκλήθηκε.

Ο 4ος προετοιμάζεται εντατικά να γυαλίζει το νέο υπερόπλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mp123 είπε

Έχω χάσει επεισόδια. Ποιος είναι ο Σώρρας και έχει 600 δις. Στις επόμενες  εκλογές αν είμαι Ελλάδα αυτόν θα ψηφήσω. Που ξέρεις μπορεί να τα έχει. Όλοι τάζουν πως λεφτά υπάρχουν. Μπορεί αυτός να τα έχει στα αλήθεια..

Να σαι καλά που μου μου το είπες.

 

Κάποιοι άλλοι μπορεί και να τα έχουν μαζέψει όλα αυτά τα χρόνια πάντως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκατσα και διάβασα απ' την αρχή το θρεντ και είδα ότι αναφέρθηκε και το όνομα του Κορρέ. Δεν πιστεύω ότι τον τοποθετείτε στο ίδιο επίπεδο. Ο Κορρές δεν είναι αυτό που νομίζετε. Η δουλειά του είναι άλλη, είναι μηχανικός, "γενικά" όπως λέει και ο ίδιος. Ασχολήθηκε με τη σχεδίαση και κατασκευή αυτοκινήτου για την πλάκα του, στον ελεύθερο χρόνο του και πάλι κατάφερε και παρουσίασε κάτι, το οποίο το έχουν αναφέρει πολλά ξένα και ελληνικά σάητ και το έχει τεστάρει και ένας κορυφαίος οδηγός ράλλυ ο Τόμι Μάκινεν. 

Όποιος έχει χρόνο ας δει αυτό 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, supermanbee είπε

τι τέλη έχει αυτό? καίει πολύ? μπορώ να το κάνω αέριο?

Δεν χρειάζεται μετατροπή φίλε μου. Κοπανιστό αέρα καίει από μόνο του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, supermanbee είπε

Έκατσα και διάβασα απ' την αρχή το θρεντ και είδα ότι αναφέρθηκε και το όνομα του Κορρέ. Δεν πιστεύω ότι τον τοποθετείτε στο ίδιο επίπεδο. Ο Κορρές δεν είναι αυτό που νομίζετε. Η δουλειά του είναι άλλη, είναι μηχανικός, "γενικά" όπως λέει και ο ίδιος. Ασχολήθηκε με τη σχεδίαση και κατασκευή αυτοκινήτου για την πλάκα του, στον ελεύθερο χρόνο του και πάλι κατάφερε και παρουσίασε κάτι, το οποίο το έχουν αναφέρει πολλά ξένα και ελληνικά σάητ και το έχει τεστάρει και ένας κορυφαίος οδηγός ράλλυ ο Τόμι Μάκινεν. 

Όποιος έχει χρόνο ας δει αυτό 

Αν εξαιρεσω τα ηταν "καταπληκτικο" οχημα με "φοβερες" επιδοσεις και τα "παθαμε την πλακα μας" και ουτω καθεξης εμενα το προβλημα με τον Κορρε ηταν πως διαφημιζε ενα Ελληνικο οχημα με ολα τα εξαρτηματα ΕΛΛΗΝΙΚΑ και στο τελος ολα σχεδον ΔΕΝ ηταν Ελληνικα.
Ασε που στο τελος πρακτικα δεν ειδαμε τιποτα, ενα κουβουκλιο με μια μηχανη, 4 αναρτησεις και 4 ροδες πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Ασε που στο τελος πρακτικα δεν ειδαμε τιποτα, ενα κουβουκλιο με μια μηχανη, 4 αναρτησεις και 4 ροδες πχ.

Nομίζω αυτή η περιγραφή ταιριάζει στο KERABOSS.

Όπως είπα και πιο πάνω η δουλειά του Κορρέ είναι άλλη, το όχημα ήταν για άλλο λόγο. Δες το βίντεο απ' το 1:01 για λίγο για να καταλάβεις , αν βαριέσαι να το δεις όλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...