Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, supermanbee είπε

Nομίζω αυτή η περιγραφή ταιριάζει στο KERABOSS.

Όπως είπα και πιο πάνω η δουλειά του Κορρέ είναι άλλη, το όχημα ήταν για άλλο λόγο. Δες το βίντεο απ' το 1:01 για λίγο για να καταλάβεις , αν βαριέσαι να το δεις όλο

Το εχω δει ολο παλιοτερα, στην αρχη ηταν για αλλο λογο, μετα ο λογος αλλαξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

μετα ο λογος αλλαξε.

Χμμμ, μάλλον ξέρεις πολλά εσύ. Λογικά είσαι κάποιος insider. Θα μας πεις και εμάς στον απλό λαουτζίκο να μάθουμε ή είναι κρατικό μυστικό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, supermanbee είπε

Χμμμ, μάλλον ξέρεις πολλά εσύ. Λογικά είσαι κάποιος insider. Θα μας πεις και εμάς στον απλό λαουτζίκο να μάθουμε ή είναι κρατικό μυστικό? 

Τι θελεις να σου πω που δεν καταλαβαινεις ακομα και απο το βιντεο; Απο το ηθελα να κανω την κ@βλα μου και να δω αν δουλευουν οι αναρτησεις (που ειδε πως δουλευαν στα πρωτα 2 οχηματα που εφτιαξε) μετα το πηγε στην μαζικη παραγωγη. Αν εσυ δεν βλεπεις πως ο λογος αλλαξε και πως στο τελος παλι δεν εγινε τιποτα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, manos08 είπε

https://youtu.be/OCto6qSjIXw

Ο Czinger αντιγράφει Πανόπουλο!😳

Τα σχέδια όμως του κινητήρα είναι απόρρητα μόνο ο πανοπουλος μπορεί να βγάλει 2.000hp όπως και η πανέμορφη δαγκάνα τιτανίου, είναι μοναδική και δεν μπορεί κανείς να την αντιγράψει... 

Επεξ/σία από thanasisxask
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρωνικά το έγραψα, στο παρελθόν έχω εκφράσει τις "ανησυχίες" μου για τον Πανόπουλο. Όλες συγκεντρωμένες πολύ ωραία από 16:35 και μετά στο βίντεο που παρέθεσα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, manos08 είπε

Ειρωνικά το έγραψα, στο παρελθόν έχω εκφράσει τις "ανησυχίες" μου για τον Πανόπουλο. Όλες συγκεντρωμένες πολύ ωραία από 16:35 και μετά στο βίντεο που παρέθεσα.

Γιατί εγώ τι το έγραψα; 🤣🤣🤣 ο Czinger δείχνει κανονικά πως το φτιάχνει και τι εργαλεία χρησιμοποιεί, ο δικός μας ένα σεντόνι χρησιμοποιεί και κάτι έντερα για δαγκάνα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, georgekz750 είπε

Τελικα την εκαψε την ασφαλτο το εργαλειο ή για να τσουλησει πρεπει να εφευρεθει και νεα ασφαλτος?

Θα είναι ελληνική κι αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, georgekz750 είπε

Τελικα την εκαψε την ασφαλτο το εργαλειο ή για να τσουλησει πρεπει να εφευρεθει και νεα ασφαλτος?

Αναμένουν ακόμα να κατασκευαστούν τα κατάλληλα ελαστικά που να διαχειρίζονται τις επιδόσεις του Chaos!

Ξένοι...δεν είναι να βασίζεσαι πάνω τους...

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φήμες λένε πως ο Ερντογάν θα παραιτηθεί από τις διεκδικήσεις στην Μεσόγειο και θα ζητήσει τις πατέντες του Πανόπουλου μπας και σώσει την οικονομία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Κομπλεξ που λεμε τους απατεωνες απατεωνες;

Νταξει ρε φίλε, απατεώνα δεν μπορείς να τον πεις εκτός και εάν είχες συνεργασία και σου έφαγε χρήμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...