Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τον έποιασε στην πάρλα ο Σαρημπαρίδης και δεν πρόλαβε στο τέλος του βίντεο να μας πει για τον αντικαταστάτη του F-35 που είναι ήδη στην τελική του μορφή τη στιγμή που μιλάμε.Βέβαια υπάρχει και ένα παράλληλο project που τρέχει αυτό τον καιρό για τον επίσης αντικαταστάτη της Belh@rra αλλά είναι λίγο νωρίς για να σας το αποκαλύψουμε.

Μείνετε συντονισμένοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλειστική συνέντευξη στον Σαρημπαλίδη που έβγαζε βίντεο με τον Σπύρο κάθε βδομάδα, σε λίγο θα κάνει αποκλειστικά κι η Κοσιώνη απο τον Μπακογιάννη

Έχει 20 άτομα και θελει να φτάσει τουλάχιστον τα 120. Αφού είναι Έλληνες, τι τους θέλει τόσους;

Δεν έχει ούτε το 1/5 του προσωπικού που ο ίδιος λέει πως χρειάζεται. Και μετά απο τόσα χρόνια θα παρουσιάσει πάλι φωτογραφίες και βιντεάκια.

Μάλλον καθυστερεί ο σχεδιασμός και η παραγωγή νέων βιδών αφού κάνει κάθετη παραγωγή. 

Μπεεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ψυχραιμία. Με κάνατε κι είδα και το βίντεο οπού λέει διάφορα οτι κάααααποιος κακός άνθρωπος είχε γνωστό λέει στο Γραφείο Πατεντώνε και έκλεψε τα σχέδια και τα δημοσίευσε για αυτό θα τα δημοσιεύσει στο κανάλι του φίλου του αχαχα καλόοοοοο.

Ο άνθρωπος αυτός έχει μια δουλειά (βελτιώσεις κοντράδικων αυτοκινήτων) κι ένα χόμπι. Το χόμπι του είναι να γίνει δημόσιο πρόσωπο και να τον μάθουν όλοι οι συνδρομητές του φίλου του και να τον έχουν θεό τους. Οσο το σκέφτομαι, μπορεί να αποσκοπεί σε διάφορα οφέλη από αυτούς, αλλά άλλο θέμα αυτό. Κατα τη γνώμη μου, εφόσον δεν παίρνει επιχορηγήσεις κρατικές κακώς ασχολούμαστε με το εφικτό των λόγων τους για τον απλό λόγο οτι δεν ανήκουμε στο κοινό του.

Αφήστε τα παιδιά (το σχεδιαστή και το καγκουρογράφο) να κάνουν το χόμπι τους και το κομμάτι τους και οτι ξεκολλήσουν απο αυτούς που τους πιστεύουν καλό είναι και με τις υγείες τους. Μόνο μακρυά από κρατικά λεφτά και καλή τους διασκέδαση. Και δική μας βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Horacio Pagani θα είναι αυτός, να το δείτε. Σαμποτάζ στο Σπύρο...

1 λεπτό πριν, costis ni είπε

Παιδιά, ψυχραιμία. Με κάνατε κι είδα και το βίντεο οπού λέει διάφορα οτι κάααααποιος κακός άνθρωπος είχε γνωστό λέει στο Γραφείο Πατεντώνε και έκλεψε τα σχέδια και τα δημοσίευσε για αυτό θα τα δημοσιεύσει στο κανάλι του φίλου του αχαχα καλόοοοοο.

Ο άνθρωπος αυτός έχει μια δουλειά (βελτιώσεις κοντράδικων αυτοκινήτων) κι ένα χόμπι. Το χόμπι του είναι να γίνει δημόσιο πρόσωπο και να τον μάθουν όλοι οι συνδρομητές του φίλου του και να τον έχουν θεό τους. Οσο το σκέφτομαι, μπορεί να αποσκοπεί σε διάφορα οφέλη από αυτούς, αλλά άλλο θέμα αυτό. Κατα τη γνώμη μου, εφόσον δεν παίρνει επιχορηγήσεις κρατικές κακώς ασχολούμαστε με το εφικτό των λόγων τους για τον απλό λόγο οτι δεν ανήκουμε στο κοινό του.

Αφήστε τα παιδιά (το σχεδιαστή και το καγκουρογράφο) να κάνουν το χόμπι τους και το κομμάτι τους και οτι ξεκολλήσουν απο αυτούς που τους πιστεύουν καλό είναι και με τις υγείες τους. Μόνο μακρυά από κρατικά λεφτά και καλή τους διασκέδαση. Και δική μας βέβαια.

Ξέροντας την ροπή του κράτους να πετάει δημόσια λεφτά (σιγά κιόλας, δικά του είναι;), δε θα μου έκανε καμία εντύπωση αν ο Σπύρος έχει πάρει καμία κίνκυ επιδότηση...

Στις 29/10/2021 στις 11:32 ΠΜ, unforgiven είπε

Πάλι renders;
Να δείτε που στο τέλος θα ανακοινώσει πως το Chaos θα είναι στο νέο Forza Horizon.

Και θα ειναι ξεκλείδωτο μόνο στους παίκτες απο Ελλάδα 😎 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα παρατηρήσατε υποθέτω πως η αναλογία αξίας Ελλήνων - ξένων μηχανικών αυξάνει εκθετικά σε κάθε βίντεο. 900+ έγιναν οι 9 υπάρχοντες(?) στο χθεσινό βίντεο.. Στο επόμενο βίντεο ίσως να μην χρειάζεται τελικά καμία πρόσληψη για το εργοστάσιο, οπότε τσάμπα ο εθνικός ενθουσιασμός, πάλι έξω θα τρέχουν τα νιάτα μας.

Το ότι θα δοκιμάσουν το πρωτότυπο σε "φρένο" και "στρίψιμο" στον "αγώνα" του Nürburgring όπως λέει πάντως είναι ενθαρρυντικό. Τουλάχιστο για εκείνον τον διορατικό που έσπευσε να το προ-παραγγείλει.

Τέλος, ας τους εξηγήσει κάποιος τη διαφορά φωτογραφίας με σκίτσου. Θα είναι μια καλή αρχή.

Επεξ/σία από nicksoti
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν ήμουν στη θέση του,
θα ζητούσα ΕΣΠΑ που είναι λεφτά της ΕΕ
και θα το πούλαγα προς τα έξω ότι λεφτά από την Ελλάδα δεν ζήτησα.
Κι αν έπαιρνα και κανένα δάνειο,
θα έλεγα ότι δε μου χάρισε κανείς τίποτε.
Ή καμία παραχώρηση από το κράτος.
😇

Όλοι ευχαριστημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Ευχαριστώ, να σαι καλά 😃

Εγώ θα είμαι (υποθέτω τουλάχιστο). Εύχομαι να είσαι κι εσύ. Ώρα καλή στην πρύμνη σου και αέρα στα πανιά σου!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτός ο λαός θέλει παπατζα. Εφόσον, το λένε μόνοι τους ότι τους ενδιαφέρει η επικοινωνία και όχι η ουσία. Αν πάρει και 100 εκατ από το κράτος τότε μια χαρά θα είναι, πολύ καλύτερος από τον σωρρα. Δυστυχώς, ο Σωκράτης τα είχε προβλέψει όλα πριν χιλιάδες χρόνια, αν ψηφίζουν όλοι η δημοκρατία είναι σίγουρο ότι θα μετατραπεί σε οχλοκρατια

Επεξ/σία από Macosj
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

“Συγκεκριμένα θα δείξει σε μορφή φωτογραφιών και video το CHAOS αλλά και άλλα οχήματα που αρκετοί δεν έχουν δώσει μεγάλη βαρύτητα. Συγκεκριμένα ένα αμιγώς ηλεκτρικό αυτοκίνητο πόλης και ένα σπορ όχημα υδρογόνου.”

Πάρε πάρε πάρε… Και σούπερκαρ έχω, και υδρογόνο έχω, και ηλεκτρικό έχω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα έχουμε την μεγάλη τιμή το επόμενο βιντεάκι για εταιρία αυτοκινήτων να είναι για Έλληνα και όχι για Αμερικάνο:

 

Επεξ/σία από Strategos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...