Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως το δεν μοιαζει με τιποτα μου αρεσε και ηδη βλεπω καμια 5αρια ομοιοτητες με Ferrari......Και αυτο μονο απο τα σχεδια στον πινακα.....Αντε να σας μαθουν και στο εξωτερικο, μονο μην σας μαθει η Ferrari γιατι δεν σας βλεπω καλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Salvation81 είπε

Εχεις δει Mercedes η Audi πχ να λενε πως τα αυτοκινητα τους ειναι εξολοκληρου Γερμανικα; Αν ναι να μας το δειξεις και εμας.

ΥΓ: Και παλι εκει μιλαμε για ενα μεγαλο ποσοστο που ειναι οντως Γερμανικο.

Σαν το Mercedes X class;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Σαν το Mercedes X class;

Απο μια σειρα αυτοκινητων τα τελευταια 100 ετη που πρεπει να μετραει στις χιλιαδες πραγματικα πηγες και επιασες ενα απο τα ελαχιστα που ειναι απο συνεργασιες με αλλες εταιρειες;
Οκ αλλα συγνωμη δεν μπορω να σε παρω στα σοβαρα.

100% Ελληνικο μοτερ 90 μοιρων....Διαδραστικη πραγματικοτητα μεσα στο αμαξι, δλδ δινεις το Finger στους απεναντι οδηγους και το αμαξι γινεται transformer......(βεβαια το "αμαξι" ειναι κατω απο καλυμα γιατι αν το εδειχναν θα τους εκλεβαν το σχεδιο...).
Δεν θα επρεπε να με εκπλησει το γκαγκα του Ελληνα πλεον αλλα αυτοι οι τυποι το καταφεραν.

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

Εφοσον δε παιρνει καμια κρατικη χορηγηση δε με κοφτει, αν και απο την αλλη οταν λεει βαρια λογια οπως 1 ελληνας = 100 ξενοι και στο τελος φαει τα μουτρα του μας κανει διεθνως ρεζιλι. Των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγειρευουν. Ας δει οτι τ αμαξι τσουλαει πρωτα και μετα ας πει οτι θελει (και παλι δε πιστευω οτι ειναι φρονιμες τετοιες δηλωσεις υπεροψιας

Φιλε μου τουλάχιστον κατάλαβες πως το είπα πως έχουμε ( πληθυντικος μαζί και εγω )καταντήσει σερβιτόρους της Ευρώπης.

Τωρα στο θέμα πως 1 Έλληνας ισον 100 ξένοι που είναι το κακό.δεν καταλαβενω. Όχι ένας 1000 έπρεπε να έλεγε.Ρεζίλι δεν θα μας κάνει ο Πανόπουλος. Έχουμε γίνει είδη παρά πολλά χρόνια τωρα Αν έχεις πάει στο εξωτερικό ακούν Έλληνας και τους πιάνουν τα γέλια.Μην νομίζεις πως μας έχουν σε καμμία περίοπτη θέση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Απο μια σειρα αυτοκινητων τα τελευταια 100 ετη που πρεπει να μετραει στις χιλιαδες πραγματικα πηγες και επιασες ενα απο τα ελαχιστα που ειναι απο συνεργασιες με αλλες εταιρειες;
Οκ αλλα συγνωμη δεν μπορω να σε παρω στα σοβαρα.

100% Ελληνικο μοτερ 90 μοιρων....Διαδραστικη πραγματικοτητα μεσα στο αμαξι, δλδ δινεις το Finger στους απεναντι οδηγους και το αμαξι γινεται transformer......

Δεν θα επρεπε να με εκπλησει το γκαγκα του Ελληνα πλεον αλλα αυτοι οι τυποι το καταφεραν.

Συγνώμη που σου χαλάω τη μανέστρα αλλά το γεγονός δεν αναιρείται επειδή σε συμφέρει να βαφτίσεις το κρέας ψάρι!

Αν έβγαζες τα γυαλιά ίσως να καταλάβαινες τι είναι σοβαρό και τι όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mp123 είπε

Φιλε μου τουλάχιστον κατάλαβες πως το είπα πως έχουμε ( πληθυντικος μαζί και εγω )καταντήσει σερβιτόρους της Ευρώπης.

Τωρα στο θέμα πως 1 Έλληνας ισον 100 ξένοι που είναι το κακό.δεν καταλαβενω. Όχι ένας 1000 έπρεπε να έλεγε.Ρεζίλι δεν θα μας κάνει ο Πανόπουλος. Έχουμε γίνει είδη παρά πολλά χρόνια τωρα Αν έχεις πάει στο εξωτερικό ακούν Έλληνας και τους πιάνουν τα γέλια.Μην νομίζεις πως μας έχουν σε καμμία περίοπτη θέση. 

Εγω ξερω πως αν δεν παει η SuperCar Blondie απο το Chaos και το Apeiron δεν θα τους παρει κανεις στα σοβαρα, μαζι με εμενα....

ΥΓ: Φυσικα και κανω πλακα, η τυπισσα δεν ξερει καλα καλα να οδηγαει (βεβαια απο λιγουρια οπαδους στα εκκατομυρια).

Μόλις τώρα, agnostos13 είπε

Συγνώμη που σου χαλάω τη μανέστρα αλλά το γεγονός δεν αναιρείται επειδή σε συμφέρει να βαφτίσεις το κρέας ψάρι!

Αν έβγαζες τα γυαλιά ίσως να καταλάβαινες τι είναι σοβαρό και τι όχι...

Ρε ανθρωπε αλλα λεω αλλα λες, ειδες ποτε η Mercedes να ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ πως τα αυτοκινητα της ειναι 100% εξολοκληρου Γερμανικα; Ναι η Οχι;
Τωρα το pickup που το εφτιαξαν με την Nissan δεν με νοιαζει, φτιαχνουν τις SL (και οχι μονο) στην Γερμανια που ναι εχουν ΠΟΛΛΑ Γερμανικα κομματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πέταξε τυχαία αυτό το βίντεο το youtube τις προάλλες και είπα να το δω. Τώρα σοβαρά αυτός ο γιωτομπαλίδης είναι δημοσιογράφος και ο Πανόπουλος ο υπερκατασκευαστής που πείθουν κόσμο; Και εγώ που νόμιζα πως το Star Citizen ήταν η φούσκα του αιώνα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iazriel είπε

Με πέταξε τυχαία αυτό το βίντεο το youtube τις προάλλες και είπα να το δω. Τώρα σοβαρά αυτός ο γιωτομπαλίδης είναι δημοσιογράφος και ο Πανόπουλος ο υπερκατασκευαστής που πείθουν κόσμο; Και εγώ που νόμιζα πως το Star Citizen ήταν η φούσκα του αιώνα...

Τουλαχιστον το SC μπορεις να το παιξεις στην Alpha εδω και καιρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, LongTom said:

Ο Χαοτικός, έγινε Απειροστικός. Μετά θα γίνει Ολοκληρωτικός (Λογισμός).

Δεν θέλω να στην πω, αλλά και ο Ολοκληρωτικός και ο Διαφορικός Λογισμός είναι κομμάτια του Απειροστικού Λογισμού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mp123 είπε

Φιλε μου τουλάχιστον κατάλαβες πως το είπα πως έχουμε ( πληθυντικος μαζί και εγω )καταντήσει σερβιτόρους της Ευρώπης.

Τωρα στο θέμα πως 1 Έλληνας ισον 100 ξένοι που είναι το κακό.δεν καταλαβενω. Όχι ένας 1000 έπρεπε να έλεγε.Ρεζίλι δεν θα μας κάνει ο Πανόπουλος. Έχουμε γίνει είδη παρά πολλά χρόνια τωρα Αν έχεις πάει στο εξωτερικό ακούν Έλληνας και τους πιάνουν τα γέλια.Μην νομίζεις πως μας έχουν σε καμμία περίοπτη θέση. 

Αναλογα σε πιο κομματι αναφερεσαι. Αμα μιλάμε για οδηγικη παιδεια μαλλον τους πιάνει κρυος ιδρωτας απ τις σκηνες τρομου που εχουν δει εδω...

Το αν εχουμε περιοπτη θεση ειμαι λιγο διχασμενος. Πρωτα πρωτα προσωπικες επιτυχιες τις θεωρω ακριβως προσωπικες, αλλα οι περισσοτεροι δε το βλεπουν ετσι. Απ τη στιγμη που οσοι εχουν μυαλο φευγουν τρεχοντας απ την ελλαδα τοτε μαλλον χαρη σ αυτους εχουν σχετικα καλη εικονα οι ξενοι. Αντιθετα αν πηγαινε στο εξωτερικο ο μεσος θαμωνας καφενειου μαλλον θα μας ειχαν ριξει πυρηνικα..

Επισης επειδη το ξαναπες, το προσβαλει ατομα το ειπα για το πανοπουλο που λεει αυτα που λεει. Οκ το δικο σου σχολιο ειναι παρεξηγισιμο αλλα καταλαβαινω δε το εννοεις με κακο σκοπο. Ακομα ομως πιστευω οτι το σχολιο σου ηταν λαθος στο συγκεκριμενο θεμα, και εξηγω..

Κανενας πανοπουλος δε θα μας σωσει, ενα υπεραμαξι δεν ειναι κατι που θα προσφερει θεσεις εργασιας. Αν θελουμε να ξεφυγουμε απ το τρυπακι οπου ο τουρισμος ειναι λιγο πολυ η βασικη μας "εξαγωγη" τοτε αλλες κινησεις πρεπει να δουμε. Ας εφτιαχνε μονο τους κινητηρες πχ. Γενικα καποιος που το χει να βρει "τρυπα" να χωθει και να ανοιξει μια κερδοφορα βιομηχανια θελουμε, ή μαλλον πολλους τετοιους ανθρωπους θελουμε και πολλες "τρυπες"

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια μέρη λέει έχουν εκτυπωθεί. Και τι περιμένει για να εκτυπώσει και τα υπόλοιπα; Δεν τελείωσε με το ένα, πάει στο επόμενο;
Πολύ μπλα μπλα και από ουσία τίποτα. Αν στο επόμενο βίντεο/ανακοίνωση δεν δείξουν αυτοκίνητο να κινείται, έστω με κάποια πλάνα από πίστα για δοκιμές, βρομάει η φάση. Δεν ξέρω τι ουσιαστική υποδομή υπάρχει, αλλά όλα αυτά μου κάνουν σαν "ψάχνω κάποιον να επενδύσει για να τον δαγκώσω". Έχει αρχίσει να χάνει το κύρος που αρχικά προσπάθησε να χτίσει, γίνεται γραφικός. Ας κόψει τα μεγάλα λόγια και ας παρουσιάσει ένα πλήρες λειτουργικό αυτοκίνητο. Τότε ίσως τον πάρουμε στα σοβαρά.

12 ώρες πριν, davarisx είπε

Όποιος έχει τα ουμπαλα ας κάνει το ίδιο.

Δηλαδή να βγαίνουμε και να λέμε αερολογίες; Έχουμε τόσους πολιτικούς σε αυτή τη χώρα. Δεν βαρεθήκατε πια; Ή να έχουμε τον βλάκα τον Σαρ να λέει τις δικές του βλακείες;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...