Προς το περιεχόμενο

Εργασία στην γλώσσα C για το πανεπιστήμιο


TXKDev

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας 

Ειμαι φοιτητής του ΕΚΠΑ και μας έβαλαν μια απαλλακτική εργασία στην γλώσσα C αλλα δν τα πηγαίνω και πολύ καλά 

Η εργασία αυτή θα με βοηθήσει να περάσω το μάθημα άρα οποίος μπορεί να με βοηθήσει ας μου στείλει ένα μήνυμα να του στείλω τα αρχεία ! 

Εστω και μια μικρή βοήθεια θα ήταν πολύτιμη 

Ευχαριστω εκ των προτέρων 

EKPA Apallaktikh.zip

Επεξ/σία από TXKDev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα !

Θα ήθελα να μας γράψεις σε γενικές γραμμές τι ζητάει η εργασία για να δούμε αν μπορούμε να ανταποκριθούμε.

Να είσαι καλά,

Ο Άσπρος Γάτος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εμπειρία μου θα σου πω ότι αν δεν μπορείς να περάσεις αυτό το μάθημα δεν θα περάσεις καλά στα επόμενα 4 εξάμηνα. (αν μιλάμε δε για 1η κατεύθυνση μιλάμε για πολλά παραπάνω μαθήματα). Καλή τύχη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5 ώρες πριν, kaliakman είπε

Από την εμπειρία μου θα σου πω ότι αν δεν μπορείς να περάσεις αυτό το μάθημα δεν θα περάσεις καλά στα επόμενα 4 εξάμηνα. (αν μιλάμε δε για 1η κατεύθυνση μιλάμε για πολλά παραπάνω μαθήματα). Καλή τύχη! 

Με βοήθησε ο @newnick με την αρχική ανάπτυξη και μετά από πολλές ώρες δουλειάς είμαι κοντά στο τέλος

Τον ευχαριστώ ιδιαίτερα που με βοήθησε και αφιέρωσε χρόνο για αυτό όπως και τους περισσότερους από εδώ

Επίσης είναι εργασία για το 3 έτος και τις προηγούμενες τις έχω περάσει με 8-9

Αυτή με δυσκόλεψε αρκετά αλλα νομίζω ότι την καταφέρνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απαλλακτική εργασία σημαίνει ότι περνάς το μάθημα υλοποιώντας την, χωρίς εξετάσεις;

Αν στο ΕΚΠΑ έχουν απαλλακτικές, τι προσπαθούν να αποδείξουν στο ΕΑΠ; Ζητήσαμε να κάνουμε 5η εργασία λόγω της κατάστασης με τον κορονωϊό και αντί των ηλεκτρονικών-εξ'αποστάσεως εξετάσεων (και όποιων πιθανών προβλημάτων θα προέκυπταν) και το ΕΑΠ επέμεινε στην απόφασή του.

Επεξ/σία από denz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...