Προς το περιεχόμενο

Toshiba 55UA3A63 με Go4more 280€ [ΤΕΛΟΣ]


Dimg19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

55 ίντσες android και ηχος Onkyo.

349 ευρώ -  20% go4more = 280

https://www.germanos.gr/product/toshiba-4k-smart-tv-55ua3a63-55/20390682/?fname=&fvalue=

skroutz 444 (είχε παίξει στα 369)

https://www.skroutz.gr/s/21543220/Toshiba-55UA3A63DG.html

Ακουώ απόψεις παιδιά, δεν ξερω την tv.

Επεξ/σία από Dimg19
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την πήρα για τον αδερφό μου πριν 3 μήνες στα ~370. Είναι γενικά πολύ light user σε απαιτήσεις.

Ο ήχος γενικά κακός (βέβαια έχω μάθει σε Edifier SD350DB) όπως κάθε TV άλλωστε, θέλει κανένα απλό ηχειάκι να βοηθήσει λίγο.

Γωνία θέασης 140-150 μετά αρχίζει και χάνει χρώματα, οπότε για μακρόστενα δωμάτια/διάταξη σαλονιού. Θέλει καλιμπράρισμα μιας και τα χρώματα μου φάνηκαν λίγο ξεθωριασμένα.

Τρομακτικό ατου το Android και οι ίντσες που νομίζω γι αυτά τα λεφτά πλέον είναι ληστεία.

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παρήγγειλα επειδή και εγώ στα 280 την θεωρώ κορυφή.

Βέβαια δεν νομίζω να αντικαταστήσω την pana p55vt60 (αν και με ζασταινει αρκετά το καλοκαίρι) αλλά για εξοχικό είναι σουπερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gorgar είπε

Από αυτές που είναι στα 270 280 thomson ,toshiba ,hisense, πριν την έκπτωση αξίζει καμία;

Μην τσουβαλιάζεις Hisense με τις άλλες.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dimg19 είπε

Την παρήγγειλα επειδή και εγώ στα 280 την θεωρώ κορυφή.

Βέβαια δεν νομίζω να αντικαταστήσω την pana p55vt60 (αν και με ζασταινει αρκετά το καλοκαίρι) αλλά για εξοχικό είναι σουπερ

χαχαχα την εχω γεμισει ανεμιστηρακια για το καλοκαιρι

δεν υπαρχει μετρο συγκρισης αλλα για 280 φαινεται τιμιοτατη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι toshiba έχω πάρει τα τελευταία χρόνια είναι χειρότερα και από αυτά που πουλιούνται στα πανέρια στις λαικές.

Μακράν η μεγαλύτερη απογοήτευση σε επώνυμη εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες παρέλαβα. 

Είναι αρκετά καλή για τα λεφτά απλά πρέπει να πειραματιστειτε λιγο με τις ρυθμίσεις της. Λίγο ενοχλητικό το δυνατό πράσινο Led λειτουργίας που δεν βρήκα ρύθμιση να απενεργοποιηθει. 

Υβριδικό ερτ και netflix πάνε πολύ γρήγορα. Για 280 ευρώ τελική είναι άριστη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το υβριδικό πλέον δεν θα το λαμβάνω υπόψιν σαν λειτουργία. Έτσι όπως το χρησιμοποιούν οι ντόπιοι σταθμοί είναι σχεδόν όσο ενοχλητικό όσο και τα pop up παράθυρα σε browser.

Από μένα Χ. (απενεργοποίηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Dimg19 είπε

Χθες παρέλαβα. 

Είναι αρκετά καλή για τα λεφτά απλά πρέπει να πειραματιστειτε λιγο με τις ρυθμίσεις της. Λίγο ενοχλητικό το δυνατό πράσινο Led λειτουργίας που δεν βρήκα ρύθμιση να απενεργοποιηθει. 

Υβριδικό ερτ και netflix πάνε πολύ γρήγορα. Για 280 ευρώ τελική είναι άριστη! 

Φίλε το youtube πως πάει;; Με ενδιαφέρει απλά να μην έχει κολλήματα, τίποτα άλλο, απλά να παίζουν.

Επίσης είναι bluetooth το χειριστήριο;

Τέλος θέλω να ρωτήσω. Πάω στο Γερμανό και την παίρνω. Μου κρατάνε 349 ευρώ. Απλά οι πόντοι επιστροφής κάθε φορά που κάνω συναλλαγή μου λένε "έχεις επιστροφή τόσα ευρώ, εξαργύρωση;" όπως είναι στα yellows της Πειραιώς; Επίσης μόνο για αγορές από το Γερμανό είναι ή και σε σκλαβενίτη πχ;;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...