Προς το περιεχόμενο

Toshiba 55UA3A63 με Go4more 280€ [ΤΕΛΟΣ]


Dimg19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, AfterForever είπε

Φίλε το youtube πως πάει;; Με ενδιαφέρει απλά να μην έχει κολλήματα, τίποτα άλλο, απλά να παίζουν.

Επίσης είναι bluetooth το χειριστήριο;

Τέλος θέλω να ρωτήσω. Πάω στο Γερμανό και την παίρνω. Μου κρατάνε 349 ευρώ. Απλά οι πόντοι επιστροφής κάθε φορά που κάνω συναλλαγή μου λένε "έχεις επιστροφή τόσα ευρώ, εξαργύρωση;" όπως είναι στα yellows της Πειραιώς; Επίσης μόνο για αγορές από το Γερμανό είναι ή και σε σκλαβενίτη πχ;;

Ευχαριστώ!

Καλημέρα 

Κολλήματα δεν είδα στο youtube. Eπαιξα και 4κ χωρίς θέμα.

Τώρα αν ανοίγεις κλείνεις εφαρμογές κλπ λογικό είναι να λαγκαρει λίγο.

Για bluetooth δεν νομίζω να είναι το χειριστήριο χωρίς να είμαι σίγουρος. Έχει το "μάτι" υπερυθρων".

Αυτό που με εντυπωσίασε είναι το ότι είχε ένα ωραίο μουσικό background κατά το αρχικό σεταρισμα και η ταχύτητα που έγινε η ενεργοποίηση του google play. Δεν το περίμενα σε αυτό το φάσμα τιμής.

Το go4more δεν το έχω ξαναχρησιμοποιήσει αλλά από ότι λέει στους όρους πιστώνονται οι κανονικοί ποντοι μέχρι 5 ημέρες μετά την αγορά και οι επιπλέον της προσφοράς με την λήξη της ενέργειας στις 10/7. Το παρακολουθώ βέβαια.

Επεξ/σία από Dimg19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 ώρες πριν, AfterForever είπε

Τέλος θέλω να ρωτήσω. Πάω στο Γερμανό και την παίρνω. Μου κρατάνε 349 ευρώ. Απλά οι πόντοι επιστροφής κάθε φορά που κάνω συναλλαγή μου λένε "έχεις επιστροφή τόσα ευρώ, εξαργύρωση;" όπως είναι στα yellows της Πειραιώς; Επίσης μόνο για αγορές από το Γερμανό είναι ή και σε σκλαβενίτη πχ;;

Ναι, θεωρητικα ετσι ειναι. Προσοχη ομως: Αν την αγορασες απο Γερμανο, κοιτα το χαρτακι του POS να σιγουρευτεις οτι στην περασαν σε POS εθνικης και οτι στο χαρτακι γραφει τους ποντους που κερδισες (εστω τους λιγους) και οτι εχει το λογοτυπο go4more. Αν το περασαν σε POS αλλης τραπεζας, δεν θα παρεις ποντους αρα θα την χρεωθεις και αμεσα αλλα και εμμεσα, 349€.

Το τελευταιο δεν αφορα το θεμα, μπορεις να διαβασεις στο σαιτ της εθνικης τις λεπτομερειες του προγραμματος και για ολους τους συνεργαζομενους.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dimg19 είπε

Καλημέρα 

Κολλήματα δεν είδα στο youtube. Eπαιξα και 4κ χωρίς θέμα.

Τώρα αν ανοίγεις κλείνεις εφαρμογές κλπ λογικό είναι να λαγκαρει λίγο.

Για bluetooth δεν νομίζω να είναι το χειριστήριο χωρίς να είμαι σίγουρος. Έχει το "μάτι" υπερυθρων".

Αυτό που με εντυπωσίασε είναι το ότι είχε ένα ωραίο μουσικό background κατά το αρχικό σεταρισμα και η ταχύτητα που έγινε η ενεργοποίηση του google play. Δεν το περίμενα σε αυτό το φάσμα τιμής.

Το go4more δεν το έχω ξαναχρησιμοποιήσει αλλά από ότι λέει στους όρους πιστώνονται οι κανονικοί ποντοι μέχρι 5 ημέρες μετά την αγορά και οι επιπλέον της προσφοράς με την λήξη της ενέργειας στις 10/7. Το παρακολουθώ βέβαια.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Βρήκα αυτό σε σχόλιο στο skroutz:

 

 Καλό χειριστήριο αφού γίνει pair με το Bluetooth. Για να γίνει αυτό μόλις τελειώσετε με την κυρία εγκατάσταση της τηλεόρασης θα πάτε, Ρυθμίσεις > Τηλεχειριστήρια και αξεσουάρ > όσο ψάχνει θα πατήσετε συνεχόμενα (press and hold) από το χειριστήριο το κουμπί που είναι κάτω από το κουμπί του YouTube. Θα το δει και θα κάνετε το pair. Είναι πιθανό να αποτύχει την πρώτη φορά οπότε συνεχίζετε μέχρι να συνδεθεί. Στην δεύτερη έγινε σε εμένα.

Θα την τσιμπήσω μάλλον...Ευχαριστώ για την απάντηση!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Ναι, θεωρητικα ετσι ειναι. Προσοχη ομως: Αν την αγορασες απο Γερμανο, κοιτα το χαρτακι του POS να σιγουρευτεις οτι στην περασαν σε POS εθνικης και οτι στο χαρτακι γραφει τους ποντους που κερδισες (εστω τους λιγους) και οτι εχει το λογοτυπο go4more. Αν το περασαν σε POS αλλης τραπεζας, δεν θα παρεις ποντους αρα θα την χρεωθεις και αμεσα αλλα και εμμεσα, 349€.

Το τελευταιο δεν αφορα το θεμα, μπορεις να διαβασεις στο σαιτ της εθνικης τις λεπτομερειες του προγραμματος και για ολους τους συνεργαζομενους.

Εγώ που την αγόρασα online και μου την έφερε courier λες να έχω θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Dimg19 είπε

Εγώ που την αγόρασα online και μου την έφερε courier λες να έχω θέμα?

Νομιζω πιο παλια ειχαν πει οτι τα παιρνεις μονο σε φυσικο καταστημα (ψαχνω καποια παλια προσφορα να βρω για αυτο)

Edit: Τελικα αυτο που θυμομουν ειναι οτι δεν μπορεις να παραγγειλεις online και πληρωμη στο καταστημα. Ή αγορα με καρτα εθνικης online ή αγορα απο καταστημα και πληρωμη σε pos εθνικης

 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Dimg19 είπε

Εγώ που την αγόρασα online και μου την έφερε courier λες να έχω θέμα?

Συμφωνα με αυτό αποδίδονται οι πόντοι και απο germanos.gr

https://www.nbg.gr/greek/go4more/Documents/oroi_energeias_Cosmote_Germanos_TV.pdf

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Νομιζω πιο παλια ειχαν πει οτι τα παιρνεις μονο σε φυσικο καταστημα (ψαχνω καποια παλια προσφορα να βρω για αυτο)

Edit: Τελικα αυτο που θυμομουν ειναι οτι δεν μπορεις να παραγγειλεις online και πληρωμη στο καταστημα. Ή αγορα με καρτα εθνικης online ή αγορα απο καταστημα και πληρωμη σε pos εθνικης

Εγω παρηγγειλα online και παραλαβη από κατάστημα με αντικαταβολή. Όποτε θα πληρωσω εκεί με κάρτα εθνικής. Αλλάζει κάτι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ax6250 είπε

Εγω παρηγγειλα online και παραλαβη από κατάστημα με αντικαταβολή. Όποτε θα πληρωσω εκεί με κάρτα εθνικής. Αλλάζει κάτι? 

Νομίζω πως σε αυτή την περίπτωση δεν πιστώνονται οι πόντοι.

Σιγούρεψέ το στο κατάστημα πριν πληρώσεις για να είσαι ησυχος.

Επεξ/σία από Dimg19
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2020 στις 9:30 ΠΜ, AfterForever είπε

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Βρήκα αυτό σε σχόλιο στο skroutz:

 Καλό χειριστήριο αφού γίνει pair με το Bluetooth. Για να γίνει αυτό μόλις τελειώσετε με την κυρία εγκατάσταση της τηλεόρασης θα πάτε, Ρυθμίσεις > Τηλεχειριστήρια και αξεσουάρ > όσο ψάχνει θα πατήσετε συνεχόμενα (press and hold) από το χειριστήριο το κουμπί που είναι κάτω από το κουμπί του YouTube. Θα το δει και θα κάνετε το pair. Είναι πιθανό να αποτύχει την πρώτη φορά οπότε συνεχίζετε μέχρι να συνδεθεί. Στην δεύτερη έγινε σε εμένα.

Θα την τσιμπήσω μάλλον...Ευχαριστώ για την απάντηση!

To προσπάθησα 10 φορές αλλά δεν συνδέεται με τίποτα...

Ψάχνω να βρω και το ηλεκτρονικό manual...

Πάντως όσο την δουλεύω την tv τόσο μου αρέσει. Στα 280 αστερι.!

Βέβαια για το θηρίο p55vt60 δυσκολα θα βρω αντικαταστάτη αλλά θα φορτωθει σήμερα για το εξοχικό...

 

Αν βρει κάποιος άκρη με την σύζευξη  τηλεχειριστηρίου μέσω bt ας ενημερωσει

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2020 στις 9:50 ΠΜ, Dimg19 είπε

Εγώ που την αγόρασα online και μου την έφερε courier λες να έχω θέμα?

Πήρες τους αρχικούς πόντους της αγοράς ?
Τώρα γράφτηκα στο πρόγραμμα και δεν τους βλέπω στο ebanking (μιλάω για τους αρχικούς πόντους που είναι 4*349) όχι τους εξτρά που θα πιστωθούν στις 10/7. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλήρωσα online την Δευτέρα πρωϊ (φοβήθηκα μήπως εξαντληθει 😅) και οι αρχικοί εμφανίστηκαν χθες.

Μέσα σε πέντε εργάσιμες αναφέρει το site...

Επεξ/σία από Dimg19
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...