Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 19/8/2019 στις 8:29 ΠΜ, Iris_89 είπε

Ειναι απλα πολυ καλο παιχνιδι, το καλυτερο της σειρας μεχρι στιγμης. Διαφορετικο απ τς υπολοιπα.

Κάτι άλλο που να έχει και περισσότερο online, ίσως κάτι πιο open world? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα ψάχνουμε παιχνίδι co-op fps  tactical μέχρι 3-4 άτομα στην ομάδα. έχουμε δοκιμάσει το l4d2 (δεν είναι φυσικά tactical) δοκιμάζουμε bordelands 2 που έχει καλό  campaign άλλα έχει ήπιο tactical που λογικά είναι κάτι ανάλογο και το 3 και κοιτάζουμε για καμία άλλη επιλογή για να βγει ο χειμώνας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, AbsolutOwner είπε

καλησπέρα ψάχνουμε παιχνίδι co-op fps  tactical μέχρι 3-4 άτομα στην ομάδα. έχουμε δοκιμάσει το l4d2 (δεν είναι φυσικά tactical) δοκιμάζουμε bordelands 2 που έχει καλό  campaign άλλα έχει ήπιο tactical που λογικά είναι κάτι ανάλογο και το 3 και κοιτάζουμε για καμία άλλη επιλογή για να βγει ο χειμώνας :D

Tactical shooter και co-op?! Δεν νομίζω να υπάρχει τωρινό game. Βασικά δεν νομίζω να υπάρχει tactical shooter. Aμα βγάλεις το tactical από τις απαιτήσεις θα βρείς. Όπως το Hunt και το Remnant(tpp).

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε θυμάμαι το swat 4 ήταν κάτι παρόμοιο μετά είχα δει το r6 αλλά αν είχα διαβάσει καλά δεν έχει co - op. Θα τα κοιτάξουμε αυτά που μου είπες. Ευχαριστώ πολύ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, AbsolutOwner είπε

καλησπέρα ψάχνουμε παιχνίδι co-op fps  tactical μέχρι 3-4 άτομα στην ομάδα. έχουμε δοκιμάσει το l4d2 (δεν είναι φυσικά tactical) δοκιμάζουμε bordelands 2 που έχει καλό  campaign άλλα έχει ήπιο tactical που λογικά είναι κάτι ανάλογο και το 3 και κοιτάζουμε για καμία άλλη επιλογή για να βγει ο χειμώνας :D

Κορυφαίο αυτή τη στιγμή είναι το Rainbow Six Siege, αλλά δεν είναι coop.😂 Καρακάργα competitive είναι.

Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις τα vermitide, είναι στυλ l4d αλλά οι διαφορετικές classes και το loot του δίνουν ένα πιο tactical feel.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ilos είπε

Κορυφαίο αυτή τη στιγμή είναι το Rainbow Six Siege, αλλά δεν είναι coop.😂 Καρακάργα competitive είναι.

Αυτό θα πρότεινα και εγώ, από τα καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, k4ts0u είπε

Πρόταση για χαλαρα single player σαν Slay the spire, this war of mine , όπου έχουν ενδιαφέρον gameplay?

Αν σου αρέσουν τα rogue likes, οπωσδήποτε FTL ή και το Into the Breach. Μπορείς να δοκιμάσεις και το darkest dungeon, αλλά σίγουρα δεν θα είναι "χαλαρή" εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/11/2019 στις 2:37 ΜΜ, eyw είπε

World of Warships έχει κανένας?
Ακούω ότι είναι καλύτερο από silent hunter III, τρολλάρουν?

Παίζω εδώ και 4 χρόνια τώρα αλλά δεν έχει καμμία σχέση με το sillent hunter καθώς είναι καθαρά mmo.
Κάποια στιγμή το 2020 θα μπουν και υποβρύχια αλλά και πάλι δεν θα έχει σχέση το play style.

Επεξ/σία από dpolal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2019 στις 8:39 ΜΜ, ilos είπε

Αν σου αρέσουν τα rogue likes, οπωσδήποτε FTL ή και το Into the Breach. Μπορείς να δοκιμάσεις και το darkest dungeon, αλλά σίγουρα δεν θα είναι "χαλαρή" εμπειρία.

Άνθρωπε μου γιατί προτείνεις αυτό το παιχνίδι. Σου έχει κάνει κάτι το παιδι?? 

 

Ούτε σε εχθρό μου δεν θα πρότεινα το darkest dungeon!! Είναι σαδομαζοχιστικα δύσκολο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, costacurta είπε

Άνθρωπε μου γιατί προτείνεις αυτό το παιχνίδι. Σου έχει κάνει κάτι το παιδι?? 

Ούτε σε εχθρό μου δεν θα πρότεινα το darkest dungeon!! Είναι σαδομαζοχιστικα δύσκολο 

Savescum/Cheat Engine ftw.😁 Αν και το vanilla ήταν ok σχετικά (στο cove με τα 4 piranhas ή στο τέλος στο DD να σου καθόταν καμιά στραβή κυρίως).  Όταν βάλανε τα Βαμπίρια όμως το σκίσανε και ειδικά σε συνδυασμό με κάτι bugs (πχ δε σου σπώναραν invitations για να το βγάλεις γρήγορα και άρχιζες να χάνεις infected members σιγά σιγά).🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ilos είπε

Savescum/Cheat Engine ftw.😁 Αν και το vanilla ήταν ok σχετικά (στο cove με τα 4 piranhas ή στο τέλος στο DD να σου καθόταν καμιά στραβή κυρίως).  Όταν βάλανε τα Βαμπίρια όμως το σκίσανε και ειδικά σε συνδυασμό με κάτι bugs (πχ δε σου σπώναραν invitations για να το βγάλεις γρήγορα και άρχιζες να χάνεις infected members σιγά σιγά).🤣

Δεν κατάφερα να προχωρήσω. Έβγαλα κάποια εύκολα και μέτρια dungeons έκανα μια ομάδα μετά από πειραματισμους που με βόλεψε και ένιωθα ατρόμητος. Δοκίμασα στο δύσκολο μου καθάρισαν τον ένα και οι υπόλοιποι έπαθαν καρδιακή προσβολή. Ήταν  αρκετά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...