Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και γω για το assasins creed ψινομαι γιατι εχω ακουσει πολλα και δεν εχω ακουμπησει την σειρα.ξεκιναω μαλλον με το 2.θειε θειε εισαι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γω για το assasins creed ψινομαι γιατι εχω ακουσει πολλα και δεν εχω ακουμπησει την σειρα.ξεκιναω μαλλον με το 2.θειε θειε εισαι εκει

απο το δυο αρχισε αλλα σου προτεινω να παιξεις με controller διοτι με τα πληκτρα πρεπει να'σαι πιανιστας.. α! και τα κουμπια στο gamepad αστα στο default...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια οι απαντήσεις σας,με βοήθησαν πάαααρα πολύ και σας ευχαριστώ γι'αυτό! :D

Ξεκίνησα να παίζω και το Spore που είναι ακριβώς ίδιος χειρισμός με το SIms και μου το θύμισε αρκετά(λογικό αφού το έφτιαξε ο δημιουργός των Sims)

Είχα παίξει Second Life,αλλά πάντα το βαριόμουν μιας κ δεν κάνεις τπτ το ιδιαίτερο και δεν σου θέτει κάποιους στόχους.(θα μου πείτε κ στους Σιμς δεν κάνεις κάτι το συγκλονιστικό,αλλά εκεί έστω σου θέτει κάποιους στόχους)Μου κόλλαγε κ τρομερά,οπότε πήρε πόδι! :P όσο για τα angry birds,η αλήθεια είναι ότι είναι κάψιμο το παιχνιδάκι!(αν κ πολλές φορές μου ερχόταν να πετάξω στον τοίχο το κινητό μου ή το ποντίκι μου,ακόμα δεν το έχω κάνει..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γρηγορα , γρήγορα προτεινεται ενα game να παιξω σημερα ΤΩΡΑ! Να ειναι οπωςδηποτε Γ Α Μ Α Τ Ο!! ΠΡΟΣΟΧΗ *δεν υπαρχουν περιθωρια δυσανασχέτησης!! (Eκτος rpg, strategy. θελω να το τελειωσω μεχρι το βραδυ)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου θελεις να το τελειωσεις μεχρι το βραδυ (μεχρι το μεσημερι καλα ειναι :mrgreen: )παιξε το καινουριο Medal Of Honor η το Call Of Duty Black Ops.Μεχρι το βραδυ παιζει να τα εχεις τελειωσει και τα 2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...