Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αποφασισα.. θα παιξω ni.bi.ru!! και αν κολλησω η βαρεθω με βλεπω να σκοτωνω τιποτα τερατακια στο half life2

μεγάλε, το HF2 είναι κάτι περισσότερο από το "σκοτώνω τερατάκια"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα.Εδώ και καμιά εβδομάδα ψάχνω κανένα καλό first person shooter παιχνίδι για να αγοράσω μιας και είναι καλοκαίρι αλλά δεν μπορώ να βρω τίποτα.Μήπως έχετε κάποια πρόταση, η μπορείτε να βοηθήσετε πάνω στο θέμα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχεις παιξει BIOSHΟCK να μπει κι αυτο επειγοντως στη λιστα.

Το Crysis 2 για το οποιο λες απο πανω, πιστευω πως θα σου αρεσει. Φοβερη η αισθηση μερικων οπλων και η nanosuit (η στολη) προσθετει πολλα + στο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 τελευταια αριστα, το πρωτο ως καλο Fps του το προτεινεις του ανθρωπου...! :P

Να προσθεσω τα:

Far Cry 2

Bad Company 2

 

Δεν το έχω παίξει ακόμα, αλλά 13 χρόνια development είναι αυτό. Κάτι καλό πρέπει να βγει από την υπόθεση.

ΤΟ far cry 2, δεν ξέρω, δεν κατάφερα να κολλήσω. Πολύ υπόθεση και συζήτηση είχε και δεν μου άρεσε το rpg στοιχείο. Σε αυτή την κατηγορία προτιμώ το fallout 3 και το s.t.a.l.k.e.r.

Το Farcry 1 το έπαιξα 3-4 φορές και ασχολούμαι ξανά με την κάθε ευκαιρία. Να μια ακόμα καλή πρόταση αν δεν το έχεις παίξει perifin. Και η τιμή του είναι μηδαμινή. Μάλιστα υπάρχει και μια δωρεάν ad suported έκδοση (http://www.gamershell.com/download_20867.shtml). Το παιχνίδι είναι must, όπως και το half life 1 μαζί με τα δύο expansion (opposing force & blue shift).

 

Bad company και call of duty είναι επίσης άριστες προτάσεις και να προσθέσω και το FEAR 1,2,3 (πάμεεεε :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το έχω παίξει ακόμα, αλλά 13 χρόνια development είναι αυτό. Κάτι καλό πρέπει να βγει από την υπόθεση.

 

Πίστεψε με, στο development έπρεπε να είχε μείνει το DNF. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...