Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα παιδια...

 

 

ενα παιχνιδακι ψαχνω για τον υπολογιστη που θα με συγκηνησει...ετσι οταν καθομαι να εχω κατι ν κανω!!!

ειμαι ατομο γενικα που κολαω δυσκολα...

 

αυτο που παιζω τωρα καιρο ειναι DOTA κυριως με ενδοαφερουν παιχνιδια ποθ μπλεκουν στο ιντερνετ, δεν ξερω κατα ποσο εχω ορεξη να μπλεξω με campaign,

 

γενικα θελω κατι ευχαρηστω να περναει η ωρα μου και να μην ειναι τυπου Lineage για αυτο επαιζα DOTA επειδη το παιχνιδι δεν περνουσε την 1ωρα

 

οταν βγουν τα καινουρια σκεφτομαι το call of duty να παρω που εχει και καλο online απ'οτι εχω παιξει...

 

Αυτο που σκεφτομουν να παρω ηταν το driver το καινουριο, αλλα κατι με κολαει, ισως το οτι δεν με ενθουσιασε το ιντερνετ game που εχει,

εχω μια κληση σε παιχνιδι με οπλα και τα σχετικα και μιλαμε για καινουριο παντα, θα αγορασω το cd οχι κατεβασμα και τα σχετικα

 

 

συζητηση κανουμε παιδια καθε αποψη σωστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε χωρίς να γνωρίζω αν έχει online, αλλά για εγγυημένο κόλλημα, σου προτείνω borderlands

 

edit: Αν θες κάτι διαφορετικό, ρίξε μια ματιά στα Trine, World of Goo, Machinarium, Super Meat Boy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σαρεσε το dota τοτε θα σου χιλιο αρεσει το league of legends, ριξε μια ματια, free ειναι

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dafcf1f95979327867325

αν μπορεις κανε sign up μεσα απο το link που σου δινω να λειτουργησει ως referral

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Γιόντα, θα πρότεινα να τσεκάρεις Team Fortress 2, είναι και free πλέον απ'οτι ακούω.

 

Επιβεβαιώνω, το παιχνίδι διατίθεται δωρεάν (μόνη προυπόθεση free steam account) και είναι κορυφή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...