Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

παιζω το cannon folder 3 και θυμηθηκα ενα αλλο που ειχα παιξει περιπου 2006-08.

ηταν στρατιωτικο, εδινες εντολες σε κατι γουρουνια και πολεμουσες λαγους(αν ενθυμουμαι καλα)

ειχε τανκς και οπλα.

το βρηκα s.w.i.n.e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ποιο παιχνίδι να ξεκινήσω;

 

Καλησπέρα παιδιά,

Ψάχνω για κανα καλό RPG κατα προτίμιση on-line παιχνίδι για να ξεκινήσω. Απαρέτητη προϋπόθεση για εμένα είναι ο χειρησμός του ήρωα να γίνετε με το ποντίκι και όχι με WASD καθώς μου ερχετε τρομερά δυσκολο.

Μέχρι στιγμής εχω τερματίσει το LOL και το dragensang online και σκέφτομε να πάρω και το DIABLO 3 καποια στιγμή. Εχετε να μου προτίνετε κανα free εσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για free δυστυχώς δεν μου΄ρχεται κανένα at the moment, δες όμως την σειρά Torchlight -- το πρώτο το βρίσκεις αρκετά φτηνά απο Steam (8.99€ αν προλάβεις τις προσφορές), εναλλακτικά αν κάνεις pre-order το sequel (το οποίο αναμένεται εντός 1-2 μηνών, hopefully) στα 18.99€, παίρνεις και το πρώτο δώρο.

 

P.S. Το πρώτο είναι καθαρά single-player, το δεύτερο θα περιλαμβάνει online grouping (στο στυλ του Diablo 2).

P.S.2o Το πρώτο Torchlight κυκλοφορεί αρκετά συχνά σε διάφορες προσφορές -- ρίχνε μια ματιά που και που στο σχετικό sticky του forum για τέτοιες προσφορές happy.gif.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε theofanis20 αν και δεν ασχολούμε πλέον με το online gaming ενδεικτικά αναφέρω τα παρακάτω.

 

1. Last Chaos

 

2. Tales of Pirates

 

3. GodsWar Online

 

4. Angels Online

 

5. Conquer 2

 

Στο Google μπορείς να βρεις διάφορες λίστες με online games οι λίστες αυτές είναι δημοσιευμένες σε ιστοσελίδες η οποίες είναι αφιερωμένες αποκλειστικά στο online gaming δεν μπορώ να αναφέρω το όνομα των ιστοσελίδων :X για ευνόητους λόγους (αν γράψεις στο Google mmorpg list θα βρείς πολλά περισσότερα ^_^ ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...