Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξει δεν ειναι και πολυ τρομακτικο το μετρο.Αμα θες τρομακτικο με ατμοσφαιρα θα σου ελεγα να κοιταξεις amnesia the dark decent.Μετα το μετρο θα σου φαινεται παιχνιδι με κουκλες(οσον αφορα το τρομακτικο μερος τουλαχιστον).

 

Το singularity παντως μην το παραμελησεις,ειναι αξιολογο παιχνιδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο το άκουγα και ποτέ δεν το έπαιξα το Metro. Και δεν είναι ότι θέλω τόσο τρομακτικό, πιο πολύ απόκοσμο θα ήθελα με όπλα όμως. Όχι λέιζερ και ιστορίες.

 

Έφυγα από Αθήνα πατριώτη μετά από χρόνια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το ριξατε στα τρομακτικα ειπα να του κανω καμια προταση.Το amnesia προσωπικα μονος μου δεν καταφερα να το παιξω,παντα ηθελα δευτερο ατομο μαζι μου.Για penumbra αστο καλυτερα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο το άκουγα και ποτέ δεν το έπαιξα το Metro. Και δεν είναι ότι θέλω τόσο τρομακτικό, πιο πολύ απόκοσμο θα ήθελα με όπλα όμως. Όχι λέιζερ και ιστορίες.

 

Έφυγα από Αθήνα πατριώτη μετά από χρόνια....

 

Το Metro, απο τις πιο υποτιμημενες παιχνιδαρες...Οχι ομως και απο τις πιο τρομακτικες, μην ανησυχεις...

Οσο για την μετακομιση, καλα εκανες και εφυγες...

 

Επειδη το ριξατε στα τρομακτικα ειπα να του κανω καμια προταση.Το amnesia προσωπικα μονος μου δεν καταφερα να το παιξω,παντα ηθελα δευτερο ατομο μαζι μου.Για penumbra αστο καλυτερα. :P

 

Το Penumbra, πηγα να το βγαλω με παρεα, πρωι-πρωι, ανοιγοκλεινοντας τα βλεφαρα φαση και ετσι... :fear: :fear: :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά' date='

 

Ψάχνω για κανα καλό RPG κατα προτίμιση on-line παιχνίδι για να ξεκινήσω. Απαρέτητη προϋπόθεση για εμένα είναι ο χειρησμός του ήρωα να γίνετε με το ποντίκι και όχι με WASD καθώς μου ερχετε τρομερά δυσκολο.

 

Μέχρι στιγμής εχω τερματίσει το LOL και το dragensang online και σκέφτομε να πάρω και το DIABLO 3 καποια στιγμή. Εχετε να μου προτίνετε κανα free εσεις;[/quote']

 

Το λολ πως το τερματισες?!?!?αφου δεν γινετε :P

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω...

 

Κατι που ξεχασα να σου πω πριν...Το Singularity που προταθηκε ειναι ενδιαφερον παιγνιο, οπως επισης και αυτο http://store.steampowered.com/app/11420/

Τσεκαρε τα A.S.A.P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλειδωσε σπιτι και παραθυρα' date=' αραξε βραδακι, με μονο φως της οθονης και βαλε ακουστικα...

Υστερα, στειλε email στην THQ για ψυχολογικα...

* SPOILER *[/quote']

 

Κανε αυτο που λεει αλλα παιξε slender

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε αυτο που λεει αλλα παιξε slender

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

 

Με την μονη διαφορα, να στειλει email στην Parsec Productions για τα ψυχολογικα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ λέει δεν αντέχει το stress' date=' το amnesia του προτείνεις;;; ;)

Πως δεν του πες και το Penumbra;;;[/quote']

 

Περσυ τερματισα το crysis 2 φετος πηγα να το ξαναπαιξω,το stress δεν παιζοταν ενω δεν ειναι τρομακτικο παιχνιδι.

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν μιλαγε για το γενικο stress σαν εννοια, αλλα μαλλον για το αισθημα που σου προκαλει ο φοβος και ο τρομος, ειδικα οταν τον περιμενεις να συμβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με την μονη διαφορα' date=' να στειλει email στην Parsec Productions για τα ψυχολογικα... ;)[/quote']

 

Xd,θα ηθελα να παω καμπινγκ να παρω το λαπτοπ και να παιζω το βραδυ slender,βλεφαρο δεν θα κλεισω.πραγματικα οταν το επαιξα το.σκ@το στον κωλο εφτασε.προσπαθω να το ξεχασω.

 

Σρυ για την εκφραση αλλα μονο ετσι περιγραφεται η κατασταση.

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν μιλαγε για το γενικο stress σαν εννοια, αλλα μαλλον για το αισθημα που σου προκαλει ο φοβος και ο τρομος, ειδικα οταν τον περιμενεις να συμβει...

 

Πάντα επέλεγα rpg και strategy για αυτό το λόγο. Γιατί μπορώ και να αράξω κτλ. Τα πρώτου προσώπου όσο και αν μου αρέσουν με στρεσάρουν. Γουστάρω βέβαια αλλά κάπου με κουράζει αυτό. Λέω για πρώτη φορά να τερματίσω τέτοιο game και αυτό θα είναι το Metro. Ελπίζω να αντέξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xd,θα ηθελα να παω καμπινγκ να παρω το λαπτοπ και να παιζω το βραδυ slender,βλεφαρο δεν θα κλεισω.πραγματικα οταν το επαιξα το.σκ@το στον κωλο εφτασε.προσπαθω να το ξεχασω.

 

Ρε μπας και ειμαστε σαδομαζο;;;

Και εγω κανω τετοιες σκεψεις που και που...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...